Перейти до вмісту
My Ukraine Cook

Хрустка квашена капуста на зиму. Всі секрети закваски за бабусиним рецептом

Recommended Posts

Ингредиенты:

Інгредієнти на 3 л банку:
2,5 кг капусти(пізніх сортів)
2,5  ст.л. солі
2 шт лаврового листа(за бажанням)

150 г моркви
3-5 шт перець чорний горошком
(за бажанням)

зображення_viber_2022-09-27_10-04-10-457.jpg

Метод

- Капусту миємо просушуємо. Обрізаємо 2 листочки звершу, далі шинкуємо кладемо у миску.
- Промиваємо, очищаємо та натираємо на грубий терці моркву, додаємо до капусти.
- До овочів додаємо сіль, перемішуємо.
- Ідеально заквашувати капусту у дубовій бочці. Якщо такої тари немає можна це робити в скляній або емалірованій посуді. Я буду використовувати 3-х літрову банку, на дно кладемо лавровий лист, перець горошок. Далі кладемо капусту і дуже гарно притрамбовуємо. Накладаємо капусту не до кінця банки. - - Банку накриваємо шматочком марлі, ставимо банку у миску, щоб розсіл який буде виділятись з капусти виливався в миску, а не на стіл. Залишаємо капусту на 4-5 днів при кімнатній температурі, час від часу проколюючи її чимось гостреньким (тільки не ножем), таким чином випускаючи зайвий вуглекислий газ який збирається під час бродіння всередині капусти. Також слідкуйте за тим, щоб розсіл був постійно зверху, і капуста не була сухою. Якщо вийшло так, що розсолу бракує, долийте кип’яченої води, щоб тільки покрило капусту.
- Коли пройшло 4-5 днів, капусту ставимо в прохолодне місце, для подальшлгл зберізання Квашена капуста готова, можна її подавати до столу, додавши до неї нарізаної цибульку та заправити домашньою запашною олійкою.
Хрустка квашена капуста готова)

Процес приготування у відео рецепті:

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я теж так роблю.

Але руками не виходить. Тільки різати на шатківниці чи комбайні, бо сок не пускає.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А почему нельзя прокалывать ножом?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×