Перейти до вмісту
спокусницЯ

Сало по-угорськи

Recommended Posts

Ингредиенты:

Інгредієнти:

1 кг сала

1.5 л води

5 ст.л солі

3 ст.л чорного чаю ( або 3 пакетики )

2-3 лавр.листка

5-9 горошин духмяного перцю

Перша  паніровка:

1 головка часнику

1 ч.л коріандру

1 ч.л червоного перцю

1 ч.л чорного перцю

 

Друга паніровка:

2 ст.л паприки

IMG_20221029_131854.jpg

Метод

Сало, з м"ясним прошарком.  ( в мене на фото щоковина) Порізати на 3-4 шматка У воду додати сіль, чай, лаврове листя, духмяний перець. Довести до  кипіння, проварити 5 хв на середньому вогні. Покласти сало , зменшивши вогонь до мінімуму, томимо сало 20 хв.  Дістати сало з маринаду, дати трішки охолонути і обсохнути.

Перша паніровка:

Часник подрібнити , додати  спеції, змішати.

Ще тепле сало натерти отриманою сумішшю, втираючи руками.

Висипати 2 ст л солодкої меленої паприки в тарілочку. Гарно  обсипати сало з усіх сторін.

Загорнути в фольгу чи папір і залишити настоятися при кімнатній температурі на 10 годин. Далі  відправляємо в холодильник на 2 доби, або в морозилку для більш довгого зберігання.

 

Сало люблю і люблю різне, тому цей рецепт став гарним  варіантом урізноманітнити сальне меню)

Рецепт взяла тут  

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, irysska сказав:

Ксюша, яке сало :smile5: і я таке хочу 😚

Усе в твоїх руках!)))  І, згадала, піду допишу,  на фото   щоковина, вона зараз дешевше ніж  звичайне сало 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оооо, щековина! Очень люблю ее! У меня рецепт чуточку иной, но смысл тот же. И я варю не в чае, а в луковой шелухе.

Обязательно попробую рецепт Оксаны, надо щековину купить. А пока фотка от меня

32375159_m.jpg

32375164_m.jpg

Змінено користувачем настоящая хозяйка

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Свєта, добре, що я  вже наїлась))))  Гарно  як! Я дуже люблю щековину! А зробиш  рецептіком? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 хвилину тому, искусницаЯ сказав:

А зробиш  рецептіком? 

Оксана, зачем? Рецепты почти одинаковы с небольшими нюансами.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Виглядає дорого) мов копчене з магазину!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксана, приймай мій звіт. А то зробила сало ще на тому тижні,  а показати забула. Вже і сало доїдаєм, останній  шматок муж витягнув з морозілки .

Було в мене 2 кг підчеревка. Я звичай проварюю таке сало в лушпинні цибулі. І цього разу залила водою це лушпиння і зібралась довести до кипіння. І тут згадую про твій рецепт. Лушпиння я вже не стала витягати з каструлі, а просто ще зверху насипала заварку чаю. Як раз дочка прислала цілу велику пачку чаю з гуманітарки своєї. Все далі робила по рецепту, тільки я сало завжди обсипаю копченою паприкою. Для мене було новинкою це дві паніровки. Звичай я за раз обсипаю.

Коротше ...цей рецепт для мене не вигідний:smile5:) бо за 2 тижня  ми двох з'їли 2 кг сала:vkusno1:. І завтра муж знов збирається  на базар за салом. Сказав щоб знов так робила.

Дякую за рецепт:f-0-183:IMG-2492613bf2ea8241fb4edd3cb120b0ca-V.thumb.jpg.9e73f8d0f66e7f6a9afc99b7122328f8.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля, от жеж краса яка в тебе......була.:girl_haha:

Нагадала про сало, треба купити.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, ще один кусманчик останній є. Но то сьогодні  да надеюсь на завтра, буде. А муж вже приїхав з базару, привіз  ще великий шмат. Вже і лушпиння, і заварку в каструлі наступала, осталось воду і сіль добавить, но тут засела. Пішла на шматочки нарізати і варити.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля, почому в вас сало?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сегодня муж взял  по 150 грн. Великий  шмат  подчеревка розділили з племінником пополам. Він взяв 2 кг на 300 грн. Я верхню м'ясну частину зрізала на фарш, чи на плов, сальну частину с великою прослойкою м'яса вже засолила. Так і в той раз робила.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вже в котрий раз знов роблю це смачніше сальце. Чоловік тіки привіз шмат сала з ринку. Трохи м'яска з верхівці зрізала на плов. Марінад з чаю і шелухи лука вже вариться. 

Кожен раз з великою вдячністю за цей рецепт !

20230428_112821.thumb.jpg.dfe82d18131432b1d15f4a90cb122753.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×