Перейти до вмісту
Коник

Капуста маринована гостра

Recommended Posts

Ингредиенты:

0,5 кг капусти

2 морквини

4-6 зубчика часник
(мені подобається більше класти,
в оригінальному рецепті 4)

1 шт (або 1/2 ч ложки меленого)
червоного гострого перцю

50 г рослинної  олії

80 мл 9% оцту
(в оригіналі 100 мл, мені багато)

50 мл води

50 г цукру

1 ст.л. (без гірки) солі

1/2 ч.л. коріандру
(мелений або трохи роздавити)

large.1128710134_photo1673465337(1).jpg

Метод

Капусту тонко на шинкувати, моркву потерти на тертці, часник видавити через прес, додаємо коріандр, перець порізати, все перемішати.

У мене був сухий перець, його додаємо в маринад.

Варимо маринад:  змішуємо воду, масло, оцет, сіль і цукор.

Доводимо до кипіння і гарячим заливаємо капусту. Можна їсти на наступний день.

Дуууже смачна капуста. Велике дякую Stern за смачний рецептик

Прихований текст

(http://sterngotovit.com/forum/index.php?topic=134.0)

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Клас! З мене фотозвіт. Тільки  не гострої, я гостре не їм... як мені @lana19  не намагалась пояснити, що це смачно, після  другої спроби і обпеченного усього я зрозуміла, що перець гострий не переношу  взагалі! А от капустку я люблю!) Дякую, за рецептик! 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, Оксана - це смачно! )) Підтверджую! Хтось і руколу не любив!)))

Олена! Дякую за рецепт. Спробую у СВЧ замаринувати. Про результати напишу!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я так люблю отакі всілякі капустки!

А в таких "заливних" подобається, що не треба трамбувати капусту в банку) Всього накидав, залив і готово!

Долучаюсь до компанії неперчинок)) теж не можу їсти червоноперчене) воно дійсно все опікає в роті і тоді зовсім ніякого смаку не відчуваю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 години тому, Алцьона сказав:

Я так люблю отакі всілякі капустки!

А в таких "заливних" подобається, що не треба трамбувати капусту в банку) Всього накидав, залив і готово!

Долучаюсь до компанії неперчинок)) теж не можу їсти червоноперчене) воно дійсно все опікає в роті і тоді зовсім ніякого смаку не відчуваю.

Ура! Нас двоє!!! А то вона мене спокушає і спокушає... А я така слабая  дурненька, що щей повелась)))) 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 14.01.2023 в 00:04, искусницаЯ сказав:

Ура! Нас двоє!!! А то вона мене спокушає і спокушає... А я така слабая  дурненька, що щей повелась)))) 

Вона не дуже гостра, спробуй зробити трошки

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лена! огромное спасибо за рецепт! Я ее сделала и буду повторять! Мариновала в СВЧ. После СВЧ не надо ждать сутки. Остыла и сразу можно есть. Капуста хрустящая! По моему плану должно быть так - 4 минуты. Перемешиваем и снова 3-4 минуты. Но светка)) нарушила мой план и убежала.  В итоге - капуста была в СВЧ минут 5. Я ее перемешала и оставила остывать в СВЧ. Даже при таком времени капуста практически была готова к употреблению почти сразу.  Для себя - уменьшить уксус. И вместо перца добавила аджику - 1/3 ч.л

Фото сделано в темной темноте))) 

 P30117-204140.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 хвилин тому, lana19 сказав:

Лена! огромное спасибо за рецепт! Я ее сделала и буду повторять! Мариновала в СВЧ. После СВЧ не надо ждать сутки. Остыла и сразу можно есть. Капуста хрустящая! По моему плану должно быть так - 4 минуты. Перемешиваем и снова 3-4 минуты. Но светка)) нарушила мой план и убежала.  В итоге - капуста была в СВЧ минут 5. Я ее перемешала и оставила остывать в СВЧ. Даже при таком времени капуста практически была готова к употреблению почти сразу.  Для себя - уменьшить уксус. И вместо перца добавила аджику - 1/3 ч.л

Фото сделано в темной темноте))) 

 P30117-204140.jpg

Хоч фото в темряві, але капуста - мов сонечко, освітлює все навкруги)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По этому же рецепту делала буряк. Уксус уменьшила до 50. Кориандра побольше = 1 ч.л. Микроволновка 4 минуты. Через 3 минуты перемешать. Остыло - готов буряк по-корейски. Буряк дает много сока. Заливаем им капусту - СВЧ - 5 минут и получаем розовую капусту

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×