Jump to content

Наталия63

Пользователи
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Наталия63 last won the day on May 17 2023

Наталия63 had the most liked content!

About Наталия63

 • Rank
  Любитель
 • Birthday 04/27/1963

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Настоящее имя
  Наталия

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Я так зрозуміла, що ніхто не знає, які зараз є мультіварки-скороварки...
 2. Так и сидим не дома... в Запорожье
 3. Я так и сижу в Запорожье... жду...
 4. Света, я хочу мв-св, типа Штебы, и чтобы в ней можно было печь, как в Панасонике. Много хочу, да?
 5. Добрый вечер, девочки! Наверное, все таки здесь правильно задать вопрос. Поняла, что никак нам здесь без мультиварки-скороварки... Дома остались: Панасоник и Штеба... Хочу купить примерно такую. Можете посоветовать?
 6. Добрый вечер! Не знаю, где правильно задать вопрос. Спрошу здесь. Поняла, что никак нам здесь без мультиварки-скороварки... Дома остались: Панасоник и Штеба... Хочу купить примерно такую. Можете посоветовать?
 7. Дякую!!! Це хлібчик на заквасці. А кекс - на залишках яєчних білків. Вони в мене стояли в холодильнику ще з Пасхи!!! Чоловік хотів викинути, я не дала.
 8. Дівчатка, доброго вечора! Ви, напевно, загубили мене... Я за вас завжди згадую. Трохи вийшла зі строю. Ще в квітні моя нервова система дала збій, отримала кризу. Лікар зразу казала лягати в лікарню, та куди ж? На ДН бути в лікарні??? Та ще й на ювілей... Призначила мені пігулки, я їх пила, відсвяткувала ДН і ... все ж потрапила в лікарню. Ставили крапельниці, робили різні процедури... Зараз я вже в строю, але нервова система бажає кращого. Заспокійливе не допомагає. Але ж, Слава Богу, на роботу хожу. Пенсію ніяк не оформлю. Ніяк не отримаю довідку про з/плату...архіви вивезли з нашого міста і отримати довідку з УВС ціла проблема. А мені вона край потрібна, мені прорахували пенсію без цієї довідки, а там.... мінімум... дуже прикро...працювала як каторжна, а в результаті... пшик. Надія, що з/плата в УВС була трохи більша, може це якось вплине. Хлібчик печу, як завжди. Сьогодні пекла кекс на білках. Хочу показати, але не знаю, чи скумекаю... зараз спробую.
 9. Дуже смачно виглядає, Свєта!
 10. О!!! І ми тушимо бігус!
 11. Анечко! Мій самий улюблений рецепт! Завжди варю тільки його! І завжди згадувала тебе! Дякую!!!
 12. Наталия63

  Тесто дрожжевое для ватрушек, пирожков, пирогов...

  Світлана! Дуже люблю ці твої ватрушки! Треба буде найближчим часом повторити!
 13. Неля, ми поїхали на Західну Україну перед самою війною, на ДН чоловіка. З нами поїхала дочка. Син с сім'єю залишався вдома.... Як все почалось, ми не встигли приїхати додому й були на Закарпатті до травня. У травні ми приїхали в Запоріжжя. Син зараз там... на нпт.... невістка зразу не хотіла виїзжати (не хотіла кинути батьків, а там був лежачий дідусь...), а коли дідусь помер, вже виїхати було неможливо.. Тому серце рветься на частини.... Довго не могли оговтатись, зараз трохи прийшли до тями, але дуже тяжко. Дуже турбуємось за дітей...
 14. А я як рада, що знайшла вас!!! Я не знала, що ви тут!!!
 15. Дівчата! Неля, Світлана! Я зрозуміла, хто ви є!!! А ви впізнали мене? Я знов у нашій хатинці, серед своїх! Ура! Я зараз не вдома... все ще у Запоріжжі... чекаємо на звільнення наших територій. Сил вже немає.... Дівчата, я кожен рік купувала до Пасхи формочки та інше у Лілі Люлек. Щось не бачу її "Складик Люлек". Чи вона в іншій темі пропонує свій товар?
×