Перейти до вмісту

Recommended Posts

Ингредиенты:

яйця  2 шт.

сахар  1 стак.

олія  0,5 стак.

молоко(кефір) 3/4 стак.

борошно  2 стак.

ванілін

розпушувач 1 пак. (18 г)

фрукти, ягоди  0,5-0,7 кг

 

стакан 250 мл

 

326333351_1164717397554607_5428881758402629996_n.png
 

Метод

Взбить яйца с сахаром, добавить остальные ингредиенты и замесить тесто. Оно получится как густая сметана.
В форму вылить тесто, сверху разложить фрукты в художественном порядке. Выпекать при 180 град. 30-40 минут.

На фото пирог с вишней.

 

Это я дала рецепт для духовки!!!

А сейчас даю для мульти!!!


Весь рецепт делим пополам, готовим тесто. Кастрюльку мульти смажем маргарином, на дно накидаем слой фруктов, зальем все тестом. Поставим на Выпечку на 60 мин. (у меня Панас- 1 8. После окончания программы откроем крышку, через 5-7 мин. с помощью пароварки вытащим наш пирог.
Приятного аппетита!!!

Получается добротный домашний пирог с чем хотите, мягкий, пышный и очень вкусный!!! Признаюсь, мне из духовки вкуснее, но и мультиварочный вариант в жару ооочень достойный.

фоток багато, знайду в планшеті и поставлю

 

От всім раджу - печіть! З чим завгодно! Фрукти я прям з морозилки розкладую, тільки сливи чи абрикоси кладіть зрізом догори і в ямку від косточки насипайте по 0,5 ч.л. цукру.

Це в мене пиріг "дежурний", коли треба багато і швидко. І кудись його брати добре, нічого не пачкає, загорнув в кульочок і все. Часто печу на дачі.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пока писала, пішла та зробила! Ось перед духовкою, зі сливами з морозилки.

20230211_141103.thumb.jpg.389ba5a65db9f2786f58e91bb47f70ee.jpg

Спеклося, розріз тепленького, смачненького!

20230211_151145.thumb.jpg.b5d5d623315bef868350acc78c0fd6e9.jpg

20230211_151500.thumb.jpg.60a697548f72629f102b46b2f3d0542a.jpg

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, як гарно що ти виклала рецепт цього дуже простого пирога. Давно його не робила, зовсім  забула про нього. Я зараз активно борюся з фруктой з морозилки. Так что як раз доречі! Дякую за нагадування!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну от, прийшов на запах Вова і всьо, одної чверті пирога немає.:smayliki-eda-141::klasse:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 11.02.2023 в 15:52, musinka сказав:

 Я зараз активно борюся з фруктой з морозилки. 

Я теж. :girl-yes: 

Свєтік, а форма якого розміру в тебе?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, УкраІнка сказав:

Я теж. :girl-yes: 

Свєтік, а форма якого розміру в тебе?

28х23 см. А половину рецепта я пеку в 20х20. Тут размер не суть важно выдерживать, просто будет высота пирога плясать. Он хорошо поднимается, пышный. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Класний рецепт, вже забрала у свій записник, і сьогодні спробую спекти!

А як щодо яблук для начинки? Чи краще соковиті ягоди сюди брати?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Алцьона сказав:

Класний рецепт, вже забрала у свій записник, і сьогодні спробую спекти!

А як щодо яблук для начинки? Чи краще соковиті ягоди сюди брати?

Начинку сюди можна що знайдеться. Хоч яблука, хоч ягоди, хоч банани - все піде. Можна зовсім без начинки спекти і так їсти. Можна без начинки спекти і розрізати навпіл, промастити чимось (варення, крем...) и буде теж смачно.

Коротше, тут велике поле для кулінарної творчості!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня  сьогодні цей пиріг. Правда я його сьогодні вже їсти не буду, бо гарячий ще, а я на роботу пішла. Муж сам буде нарізати к вечірньому чаю.

Пиріг з вишней, малиною і чорной смородиною.З такою начинкою  ще не робила цей  пиріг, робила з сливами,, абрикосами, яблоками-грушами. А це щось дуже багато ягід заморозила, треба утилізацієй займатись. 

IMG-99b447df3c0c5d38762712dd2279bfa5-V.thumb.jpg.be98391da6f1694668f970316f78bf5a.jpg

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля, краса вийшла! Впевнена, що буде дуже смачно, ще б пак, з такими ягодами. 

Я в тому році мало ягід морозила, тільки вишню без кісточок і з кісточками. А ягоди треба доїдати ще позаторічні, піду компот поставлю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пиріг вже і з'їли, а я лиш принесла похвастаться шматочком)

20230216_111448.thumb.jpg.fe0fae3f68712ae4154c0badf732af99.jpg

Сливу не притопила, то получились такі собі кратери))

І забула притрусити цукром. І що я скажу - то на любителя. Чаювали в мене дівчата. Одна взяла шматок і скривилась, що дуже кисло, друга прицмакнула- як смачно, кислинка до тіста дуже пасує)

Ще пиріг гарно переносить заморозку. Я пекла два, порізала шматочками і заморозила частину.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Алла, який красивий пиріг вийшов! В мене була слива з морозилки, я її не втоплювала, на фото видно. А тісто при випічці піднялося і закрило ту сливу і слива получилася внизу, роздивися кусок. Може, в тебе духовка гарячіша була за мою, от тісто піднялось і зразу схватилося. 

Ну то таке, аби смачно було. Дякую, що спекла.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 хвилин тому, справжня господиня сказав:

Алла, який красивий пиріг вийшов! В мене була слива з морозилки, я її не втоплювала, на фото видно. А тісто при випічці піднялося і закрило ту сливу і слива получилася внизу, роздивися кусок. Може, в тебе духовка гарячіша була за мою, от тісто піднялось і зразу схватилося. 

Ну то таке, аби смачно було. Дякую, що спекла.

А може й так)

Температура була десь 170. Бо пекла два пироги відразу, а один хоче 180, другий 160, от я і помирила))

Смачно-смачно! Ще пектиму обовязково. Адже треба, щоб на столі щось було до чаю, бо то свої все заглядають, щось смачненьке просять, то хрищеня забіжить, то племінникова малеча зайде і відразу "Ая, зроби цяю"

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я із фотозвітом. :smile: Вчора робила хлопцям на блокпост три штуки в подвійній порції. Яблуко + малина + кориця зверху.

Сьогодні зранку відвезли. Вже прийшли відгуки :vkusno1::vkusno1::vkusno1:

Дякую, Свєтік, за рецепт! 

 

photo1690275124.jpeg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Робила вчора з абрикосами. З молочки були залишки сметани та сироватка.  Вийшов дуже легкий та смачний пиріг! :0_8e0d2_28d964f1_S:

20240724_123225.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Інночко, дякую, що пам*ятаєш цей пиріг. Він як палочка-виручалочка, завжди смачний і завжди виходить з любою начинкою.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×