Перейти до вмісту
N@T@

Пікулі із мультика Спанч Боб

Recommended Posts

Ингредиенты:

Нарізані кільцями огірки - 1кг

Нарізана ріпчаста цибуля (напівкілтцями) -  250г

Сіль - 2 ч.л.

Яблучний оцет 6% - 350мл

Цукор - 300г

Куркума - 0.5 ч.л.

Французька гірчиця - 2 ст .л.

Чорний перець горошок - пів ч л

photo1690976830.jpg

Метод

На 1 кг порізаних кільцями огірків  (на ці пікулі огірки можна і косі, і пузатенькі, на тертці Бьорнер - пісня) додаємо нарізаної ріпчастої цибулі (напівкілтцями - на тертці Бьорнер), додаємо сіль, перемішуємо і залишаємо на 3 години.

Через 3 години злити сік, додати яблучний оцет, цукор, куркуму, французьку гірчицу, чорний перець.

Добре перемішуємо, ставимо на плиту, доводимо до кипіння, готуємо 3 хв. і розкладаємо по стерилізованим банкам.

Перевертаємо, кутаємо і залишаємо до повного охолодження. 

Три роки вже роблю! Зберігаються нормально, по смаку, як з бургера Макдональдс!

photo1690976830 (1) дааа.jpg

Джерело:  juli_co.ok

 

Украіна

Київ

Війна росії  з Україною

День 525

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочка, дякую, за рецепт! В цьому році  огірків тьма, тому і хочеться якогось різноманіття. 

Після закривання  залишилось десь 0,7 л  маринаду. То я не правильно  наповнювала банки? Намагалась побільше огірочків вкласти, а решту долити  маринадом. 

Але, в  залишки маринаду  вкинула нарізанні огірки, на глазок, проварила пару хвилин і залишила до ранку.  

Вранці пробувала на смак ті що   нормальні) і ось ці, додаткові. То  останні мені навіть краще  сподобались, немає такого різкого запаху оцту. ( Може і в перших він пропаде, коли вистигнуть, бо вранці, під ковдрою, ще досить теплі були.

з 4 кг огірків  вийшло 5 літрів

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ох і популярні цього року такі огірочки.

Мушу і я спробувати хоч порцію))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене цього року огірки на дачі беруть реванш за всі роки вирощування. Я навіть трохи вже втомилася від них. Але отакі я ще не пробувала, обов*язково зроблю баночку.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочко,я правильно зрозуміла : сік весь зливається,з рідини залишається тільки оцет? 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З телефону пишу вперше))

Олька ,  я внесла корективи в приготування. Я заварювала маринад: тобто огірки злила, 150 мл води+оцет+ цукор, куркума, зерна гірчиці - закипятила,  потім в киплячий маринад додала огірки  цибулею, кип' ятити 3 хв але на вогні довше, тому що огірки ж холодні , їм час потрібен. Додала в кінці мілко порізаний кріп , перемішала і по банкам.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксана, смак зараз трохи не такий, вони через місяць не такі оцтові. 

І оцет має бути 6% яблучний, натуральний.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 09.08.2023 в 18:44, N@T@ сказав:

З телефону пишу вперше))

Олька ,  я внесла корективи в приготування. Я заварювала маринад: тобто огірки злила, 150 мл води+оцет+ цукор, куркума, зерна гірчиці - закипятила,  потім в киплячий маринад додала огірки  цибулею, кип' ятити 3 хв але на вогні довше, тому що огірки ж холодні , їм час потрібен. Додала в кінці мілко порізаний кріп , перемішала і по банкам.

Наталочка, так як правильно робити - як написано в рецепті без води чи як ото в цьому останньому пості твоєму з водою? 

Зараз хочу зробити, заплуталась.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

справжня господиня, я робила з водою

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробила. Але що вийде ХЗ! Почала огірки заправляти - опа! - а французька гірчиця в мене на дачі! Була впевнена, що тут, бачила ж її в холодильнику. Але не в тому холодильнику. Прийшлося викручуватися, насипала залишки зерен гірчиці десь 1,5 ч.л., додала столову ложку гірчиці з хроном (яуа була в наявності в холодильнику), все розмішала... Короче, закрила. Взимку розкажу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×