Перейти до вмісту

Recommended Posts

Ингредиенты:

Яйця - 2 шт.

Сметана - 100 г

Цукор - 1 столова ложка без чубчика

Сіль

Борошно - 320 г

Горілка - 1 столова ложка

Масло вершкове - 30 г

Олія рафінована для фритюра

Цукрова пудра для посипки

20240210_174252.jpg

Яйця злегка збити вінчиком з сіллю та цукром, додати сметану та горілку, розмішати. Додати борошно, вимісити, потім додати вершкове масло кімнатної температури. Замісити тісто, загорнути в плівку, поставити в холодильник на пів години, годину.

Тісто розкатати максимально тонко, порізати на ромбики чи довші полоски шириною десь 2 см, довжиною від 5 см, а там як вийде чи сподобається) Всередині полоски зробити невеликий надріз, протягти один край полоски через цей отвір.

Пожарити хрустики у фретюрі, готові викласти на паперовий рушник. При жарці хрустики мають вирости в об'ємі, стати пусті всередині.

Готові хрустики посипати цукровою пудрою.

Всім відоме печиво з дитинства, дуже швидко робиться і так само швидко з'їдається :)

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже любила такий хворост, в дитинстві мама часто робила. Я в останній раз жарила років 10 назад. Треба трошки зробити, це смачно!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І мені мама в дитинстві часто робила. Я згадую, як вона нажарить повну миску таких хрустиків, винесе нам на дитячий майданьчик, і ми, вся дітвора з двору, набігавшись, хрустіли ними та розмазували ту липку пудру по щокам. Зараз згадалося, нажарила, оскому збила, і все, більше найближчим часом робити не буду, бо я вже років тридцять так не бігаю, як тоді в дитинстві, а боки ж самі не зійдуть)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×