Перейти до вмісту
Natali06

Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!

Recommended Posts

1 година тому, справжня господиня сказав:

Ну, Неля, почався в тебе "зуд огородний" :girl_haha:Ото кабачків набралася! Ну ладно я, вже не перший рік саджу по 40 кущів, а ти куди з ними всіма?:girl_haha:

Я теж семена перебираю, виписую на бумняжку які ще хочу. Но поки ще не придбала нічого. Надибала у нас в місті интернет-магазин з величезним асортіментом, все в наявності на складі. Вони мене зовуть до себе, на той неділі поїду. В них є помідори Орел пустелі, які в интернеті продають пачечку за 89 грн, а в цьому магазині вона за 8 грн. Я питала, чи це правда, сказали да. І ще багато чого!

Що за козирні Орли в пустелі? Теж вперше чую?

Вони не заразні? Бо я хоч і намантрувала собі, що в мене всього досить, але ж вірусні насіннячка можуть і розкодувать мене:stop:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 хвилини тому, musinka сказав:

Оля, это листовая свекла. Мне очень нравится вместо зелени использовать. Пока молодые листики в салаты. А так и в супы, борщи добавляю, в пироги и лепешки,типа Осетинских. Она очень полезная, почитай за неё в интернете.

Її(його) сіють в ґрунт чи розсадним способом?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Алла, по буряку точно не помню названия, в коробку не охота лезть. Вернее в летнюю кухню сейчас ползти. Но мне помнится что Детройд, Пабло, Опольская сажала. Не плохие, даже в моей истощенной земле росли. И это при том что на буряк у меня вечно места не хватает, Тулю его то в полутени, то на отшибе.

Баклажаны мне нравятся белые Бибо, но в том году купить их не смогла, не нашла семян, даже в интернет магазине. В этом году тоже в том магазине их не было. Заменила другими С фиолетовым баклажан нравится Эрик, Класика, Сара. Но в этом году разбавила и другими.

Огурцы Артист у меня с того года остались, не заказывала. А вот Гектор тоже у нас большими пачками продается, проф семена. Но в нашем садоводческом тоже проф семена сами фасуют. Поэтому и взяла их, 20 сем 19 грн. На 2 года хватит их.

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 хвилину тому, Алцьона сказав:

Її(його) сіють в ґрунт чи розсадним способом?

В грунт сразу. Быстро и хорошо всходят. Мне больше нравятся листики с фиолетовым оттенком, зеленые сажаю для разнообразия.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 хвилин тому, musinka сказав:

Алла, по буряку точно не помню названия, в коробку не охота лезть. Вернее в летнюю кухню сейчас ползти. Но мне помнится что Детройд, Пабло, Опольская сажала. Не плохие, даже в моей истощенной земле росли. И это при том что на буряк у меня вечно места не хватает, Тулю его то в полутени, то на отшибе.

Баклажаны мне нравятся белые Бибо, но в том году купить их не смогла, не нашла семян, даже в интернет магазине. В этом году тоже в том магазине их не было. Заменила другими С фиолетовым баклажан нравится Эрик, Класика, Сара. Но в этом году разбавила и другими.

Огурцы Артист у меня с того года остались, не заказывала. А вот Гектор тоже у нас большими пачками продается, проф семена. Но в нашем садоводческом тоже проф семена сами фасуют. Поэтому и взяла их, 20 сем 19 грн. На 2 года хватит их.

Дякую. Пошукаю в нас такі назви.

Ще немаловажно- який фасувальник. Ми з мамою відбракували деякі фірми - то пересорт, то взагалі не те, як от буряк кормовий, чи замість редьки свіріпа поросла, то пустоцвіти одні...

IMG-ea08599158316633bf4fa47b593ede24-V.thumb.jpg.1d7787ec6cda2180792e0eeccced5c00.jpg

Велес підвів, окрім буряку ще щось не те(але забула, що саме)

IMG-be5978cf9150008b1d93738806b8c758-V.thumb.jpg.937b19238b3c867b0edb36967281662d.jpg

Агролінію теж не братимемо більше. Насіння різнокаліберне, схожість не з кращих, багато пустоцвіту. В них лише редька нормальна виросла.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 хвилин тому, справжня господиня сказав:

Орел пустелі пачка 100 насінин і пакетік показують. Не знаю, щось мало віриться у таку казку за 8 г

Да, что-то слабо верится за 100 семян 8 грн. Но точно семена заразные, вирусные, уже ищу в интернете. 

30 хвилин тому, Алцьона сказав:

Можливо, дійсно треба трохи відтянути строки, до збільшення світлового дня:smile469:

С перцем и баклами опасно оттягивать. А вдруг плохо всходить будут? Или вообще не войдут? А потом сроки могут поджимать пересеевать. Сама не знаю что делать. Но и оттягивать посадку не хочу.

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 хвилин тому, Алцьона сказав:

Велес підвів, окрім буряку ще щось не те(але забула, що саме)

Не, у меня точно не Велес были семена. У меня буряк были пачки черные, кажется ЛегоАгро. И Детройд у меня были гибрид, а не сортовые . Точно помню что f1.

Усе, Светка сбежали на гульки. Придется и мне спать отправляться, инет щас кончится.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Белый буряк! Он именно внутри белый с легкими розовыми прожилками? У меня есть рецепт борща на белом бурке. Но у нас я не нашла его в продаже. Даже на рынке.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я в тому році  щоб набрати на мінімальну суму замовлення докинула буряк Таунус. 

На моєму пісчугані він виріс 100% як на малюнку пачки. Весь такий рівненький і гарненький, соковитий. Взійшов теж добре, в пачці 200шт, я десь половину посіяла і половина на цей рік залишилось. А в цьому році у групі Інтерфлора дуже хвалили буряк Водан, прийшлось його взяти :biggrin:.

 

Screenshot_2023-01-27-09-11-10-594_com.android.chrome.jpg

Змінено користувачем Olima

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пишіть, дівчата, пишіть, показуйте свої пакетики з насіннячком - може і мене проб'є. Бо поки що - повний ступор. Нічого не хочу, часу немає і настрою теж. Взагалі нічого не замовляла ще. Знайома, що завжджи мені підкидає перчики-помідорчики вже смикала, щоб я писала, що хочу, а я...нічого не хочу:slezi-240:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я саджаю буряк Опольський, Детройт і Бордо. Інколи Циліндру. Колись саджала Таунус. Але в мене чогось буряки не дуже гарні ростуть, мілкуваті. В мене кислуватий грунт, для помідорів добре, а буряку не дуже. Хоча в сусідки ростуть здорові, вона мені восені відро дає. Я і підживлюю, і поливаю, и підпушую. Не знаю, чого їм ще треба.

Огірки буду купувати Артист, моя сусідка саджає їх в теплиці. Колись дала мені жовтяк на насіння, так я їх сіяла три роки. Зараз вже нема, а в сусідки не взяла восени жовтяка.

Бакли буду купувати розсаду, мені ніде стільки розсади вирощувати, в мене півтора підвіконня. Тому і сію все не раніше начала березня. Я вже проходила в себе посів перцю в лютому, це танці з бубнами. Прийшла до висновку, що без ціх танців в мене розсада краща, якщо сію той перець в середині березня. Перець чує, що йому вже пора и росте добре. Я ж в ОГ саджу без теплиць, все одно в кінці травня висаджуваю. А якщо перець той висадити в холодну землю, то сидіти він буде половину літа.

І ще по перцю. Дуже дружненько и  швиденько сходять тільки свіжі насінини, щоб були не старіші за 3 роки. Я коли купляю пакетики, то беру тільки врожаю минулого року, ну позаминулого. А якщо сію насіння з купленого в супермаркеті взимку перця, то сходить на 4-5 день. І пересівати нічого не треба.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години тому, lana19 сказав:

Белый буряк! Он именно внутри белый с легкими розовыми прожилками? У меня есть рецепт борща на белом бурке. Но у нас я не нашла его в продаже. Даже на рынке.

Ми любимо на насичено-буряковому буряку:kez_07:

Не скажу вже точно, чи зовсім кормовий, чи з прожилками у нас виріс, але ж заявлений у пакеті був Детройт-темно-червоний мякуш без видимих прожилок..

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
44 хвилини тому, справжня господиня сказав:

Я саджаю буряк Опольський, Детройт і Бордо. Інколи Циліндру. Колись саджала Таунус. Але в мене чогось буряки не дуже гарні ростуть, мілкуваті. В мене кислуватий грунт, для помідорів добре, а буряку не дуже. Хоча в сусідки ростуть здорові, вона мені восені відро дає. Я і підживлюю, і поливаю, и підпушую. Не знаю, чого їм ще треба.

Огірки буду купувати Артист, моя сусідка саджає їх в теплиці. Колись дала мені жовтяк на насіння, так я їх сіяла три роки. Зараз вже нема, а в сусідки не взяла восени жовтяка.

Бакли буду купувати розсаду, мені ніде стільки розсади вирощувати, в мене півтора підвіконня. Тому і сію все не раніше начала березня. Я вже проходила в себе посів перцю в лютому, це танці з бубнами. Прийшла до висновку, що без ціх танців в мене розсада краща, якщо сію той перець в середині березня. Перець чує, що йому вже пора и росте добре. Я ж в ОГ саджу без теплиць, все одно в кінці травня висаджуваю. А якщо перець той висадити в холодну землю, то сидіти він буде половину літа.

І ще по перцю. Дуже дружненько и  швиденько сходять тільки свіжі насінини, щоб були не старіші за 3 роки. Я коли купляю пакетики, то беру тільки врожаю минулого року, ну позаминулого. А якщо сію насіння з купленого в супермаркеті взимку перця, то сходить на 4-5 день. І пересівати нічого не треба.

 

І я облюбувала Артист) такі милі, дружні, рясні огірочки. Цьогр року теж треба купувати вроздріб. Минулі роки брав дядько для всіх нас з оптової партії у друга тепличника. Але через свинособак люди закинули парники і виїхали(

Перці і помідори в мене свої- мама збирає зі свого врожаю вже не один десяток років. Інколи куплю щось нове-побалуваться, але все одно повертаюсь до своїх сортів))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні за білявками слідком розквітла моя Фронєчка))20230127_171923.thumb.jpg.853815460e8b40859907c398e9f2a8ad.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 хвилин тому, Алцьона сказав:

Перці і помідори в мене свої- мама збирає зі свого врожаю вже не один десяток років. Інколи куплю щось нове-побалуваться, але все одно повертаюсь до своїх сортів))

Помідори в мене теж свої, але завжди купляю ще якісь Ф1 для підстраховки. Для закаток вони мені нравляться, рясні и невибагливі.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 хвилин тому, справжня господиня сказав:

якщо сію насіння з купленого в супермаркеті взимку перця, то сходить на 4-5 день. І пересівати нічого не треба.

 

Света, поясни: це ти про насіння покупне чи ти купляєш перець в супермаркеті і з нього збираєш насіння?:girl-th:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1) Оля, я купляю насіння в садівничих магазинах, беру тільки свіже.

2) Я купляю восени чи зараз взимку свіжу перчину сорту Капі в супермаркеті і з неї беру насіння. От це насіння сходить дуже добре. Виростає такий же перець. Він високий, треба обов*язково підв*язувати. Так роблю вже декілька років. Неля теж так сіє.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 хвилин тому, справжня господиня сказав:

1) Оля, я купляю насіння в садівничих магазинах, беру тільки свіже.

2) Я купляю восени чи зараз взимку свіжу перчину сорту Капі в супермаркеті і з неї беру насіння. От це насіння сходить дуже добре. Виростає такий же перець. Він високий, треба обов*язково підв*язувати. Так роблю вже декілька років. Неля теж так сіє.

Капі)) гляну й собі, це вже як спортивний інтерес) перцю хватає, але ж цікавинку не взяти- вважай, сезон на смарку)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Треба купувати не кубовідний, а такий

perec-kapiya-opisanie-2.jpg

Можу купити даже брак-уцінку, аби насіння було.

102.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, дівчата, а які гарбузи Ви садите на кашу? Бо в цьому році посадила три сорти, вони вродили, але вони мені не смачні в молочній каші. На наступний рік треба щось нове шукати. Це гарбузи трьох сортів, але на вигляд вони майже однакові.

IMG_20230128_103055.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я в гарбузах повний нуль. Не саджу, бо малий, що любить гарбузову кашу живе дуже далеко, чоловік молочного не їсть, а собі варити лінуюсь.

Витягла ящички з насінням...подивилась, покрутила, відкрила...і сховала назад. Не готова я щось до посівного сезону:girl_cray1:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.01.2023 в 08:21, lana19 сказав:

Он именно внутри белый с легкими розовыми прожилками?

Это и есть настоящий б уряк для борща - борщевой. Но у нас его не всегда можно купить. Я обычно, если попадается, покупаю только на базаре у бабушек. Оптовики таким буряком не торгуют. Но так как его не всегда можно купить, уже привыкла борщ варить и на темном, салатном буряке.

Прихований текст

Ой, как мне нравится писать здесь свое привычное с детства слово - буряк! А то привыкла на руснявом форуме писать вместо буряк свекла. Раньше тоже там так писала, но вечные ихние непонимания и споры  - есть ли такое слово и вообще что это такое за живо -буряк? Перестала наш бурявок так называть, перешла на свеклу Как и синие. Никогда раньше мы не говорили баклажаны, нам привычнее и родные с детства был старенький. Но русня там тоже перец сила,  доказывали что это неправильно.

Зашла сегодня в семенной , хотела купить бурячок Таунас, я его никогда не сажала. Но таких семян не было. Чтобы не выходить с пустыми руками, купила Пабло f1 и Воданf1. Вован тоже не сажала раньше, попробую.

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.01.2023 в 22:04, справжня господиня сказав:

Так роблю вже декілька років. Неля теж так сіє.

Да, я тоже несколько лет пробовала так делать. Покупала в Сильпо по уценке зимой перец Каппи,  выбирала семена, высушивала их и весной сеяла. Но в этом году не буду сеять . Во-первых уже купила проф семена перца Каппи. И своих есть достаточно. А во-вторых эти семена можно высевать только один сезон. Я свой Каппи тогда поеяла, семена вошли первые из всех остальных сортов, можно сказать моментально. Быстро росли, хорошо развивались. Дождалась урожая. Не скажу что прям точная копия того перца, с магазина. Тот был на вкус вкусный, толстостенный. У меня первый год практически такой же вырос, чуть отличался от оригинала. Урожай обильный. Собрала и со своего персика я семена, выбрала самый красивый, крупный, с первых. В том году п осеяла уже свои семена, и получила просто перец. Уже совсем не то, что я хотела и ожидала. Гибрид он и в Африке гибрид (((((

Сегодня в Сильно по уценке лежал один красный перец. Мясистые, крупный, но кубовидный. Покрутила и не взяла. Куда мне уже столько? Вырастить хотя бы то, что уже есть.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Olima сказав:

Так, дівчата, а які гарбузи Ви садите на кашу? Бо в цьому році посадила три сорти, вони вродили, але вони мені не смачні в молочній каші. На наступний рік треба щось нове шукати. Це гарбузи трьох сортів, але на вигляд вони майже однакові.

IMG_20230128_103055.jpg

Оля, твоя тыквочка очень похожа на тыкву Россиянка. Я несколько лет ее сажала (слава Богу семена закончились). Она мне нравилась тем что она очень ранняя и первая дает тыквочка. Уже летом можно применять в пишу. И еще тем что она  "на раз" использования. Но по вкусу да, не скажу что она отличается большой слабостью и ароматом. Еще ест тыква, кажется Конфетка,  тоже очень похожа. Точно название не помню, могу ошибаться. Я когда- то ее садила. Но вот про характеристики ее не помню. Потому как она у меня тогда чего плохо уродила.

Отличная тыква Пастила Шампань. Но ее у нас не купишь. Это тыква руснявых селекционеров и продается только на рашки. Мне когда-то выслали оттудова пакетик, я тогда собрала семена и года 4 сажала. Не знаю что в этом году будет, семена есть еще, но в зойдут ли они?

На Пастила Шампань очень похожа Розовый банан. У нас можно купить эти семена. Еще неплохая Гитара. Есть много не плохих сортов у нас, так сразу на в скидку и не вспомню названия.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля, так я со своего перца капи никогда не собираю семена. Я каждый год покупаю новую перчину и сею. Наверное, поэтому у меня всегда вырастал такой же перец. Т.е. всегда получался ф2 одинаковый с оригиналом, поэтому я думала, что это сорт.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×