Перейти до вмісту
Natali06

Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!

Recommended Posts

Ні, це не Росіянка. Сорти то я знаю які я садила, бо в мене ще насіння в пачках залишилися: Поттімаррон, Хоккайдо і Кендисвіт.  Єдине, що по самим гарбузам не видно який сорт, бо вони схожі, лише насіння відрізняється, але я і не збираю їх.

У мене два роки тому назад, як купила сад, хтось ходив по городу і загубив зіп пакет гарбузового насіння з написом Ананасний, чому замітила його, бо за день до цього я в тому місті все вигребла і винесла, а тут приїжджаю, а пакетик лежить біля куща смородини. Ну я і посадила це насіння, вирослі дуже -дуже смачні гарбузи, прям як та назва на пакетику, їх можна було їсти замість яблук,  були соковиті і солодкі, але насіння не визріли в тих гарбузах. Скільки я не перебирала їх, всі пусті були, трохи наче і відібрала, а вони не зійшли на наступний рік. 

Але саме цікаве те, що по пошуку у інтернеті за цією назвою видає зовсім інше фото, не такі як вродили у мене тоді.

Ось така історія.

За пораду про Рожевий банан дякую, бачила такий у продажу, піду куплю. 

 

Света, а чому тобі так подобається перець Капі, в чому його переваги? Ми саджаємо мало перцю, бо мало хто його їсть, а на консервацію садимо гогошари червоні і жовті. Насіння свої збираємо, тому їх ніколи і не купляємо і не цікавимося іншими сортами.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Olima сказав:

Света, а чому тобі так подобається перець Капі, в чому його переваги? Ми саджаємо мало перцю, бо мало хто його їсть, а на консервацію садимо гогошари червоні і жовті. Насіння свої збираємо, тому їх ніколи і не купляємо і не цікавимося іншими сортами.

я його купляю для їжі тому що вигідний!   Немає серединки, яку викидаєш)))))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, Olima сказав:

Света, а чому тобі так подобається перець Капі, в чому його переваги? Ми саджаємо мало перцю, бо мало хто його їсть, а на консервацію садимо гогошари червоні і жовті. Насіння свої збираємо, тому їх ніколи і не купляємо і не цікавимося іншими сортами.

Так, Оксана вже написала про вигідність, він ще смачний і дуже добре сходить і росте. Я його не так багато саджу, кущів до 10, хай буде.

Ротунду саджу багатенько, кущів зо 20-25, дуже подобається. Вона в мене зелена и трохи червона, жовтої нема. Знайду фотку і покажу.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я Халапешечки люблю. Сію їх багато, бо маринованим ми з'їдаємо їх величезну кількість. Вже треба сіяти...

 

IMG_20221207_133005.jpg

Змінено користувачем Наташшшка

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ні, ми гостре не їмо, саджу гострий перець 4-5 кущів для консервації. Ще сусідка жменями той гострий перець пхає, я потім своєму сусіду Сірожі потихеньку сплавляю)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, справжня господиня сказав:

Так, Оксана вже написала про вигідність, він ще смачний і дуже добре сходить і росте. Я його не так багато саджу, кущів до 10, хай буде.

Ротунду саджу багатенько, кущів зо 20-25, дуже подобається. Вона в мене зелена и трохи червона, жовтої нема. Знайду фотку і покажу.

 

І в мене домашня Ратунда, але жовта)

Ще своє Каліфорнійське чудо- мясистий, солодкий!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:1485846184: Наташа, терміново давай рецепт, бо мене недавно пригостили майже таким перцем, правда покупним, а баночка 300 грамів коштує 124 грн. :animashki-myshy:І саме головне, що начебто раніше таке не їла, а тут так мені засмакувало.  Треба шукати насіння і садити хоч на пробу в цьому році, а далі побачимо. 

Р.s. Чогось під цитатою не змогла писати, а тільки над цитатою.  

9 годин тому, Наташшшка сказав:

А я Халапешечки люблю. :smilie_essen:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось моя ротунда! Цитую себе з іншого сайту.

Напишу свой опыт этого (2021) года. Осенью покупала на базаре для заготовок перец ротунду. Была неострая, красивая, собрала семена. Весной сеяла перец в начале марта и совсем о ней забыла. Семена эти случайно обнаружила аж 3 апреля (!!!), срочно замочила в перекиси и высадила в землю. Взошли быстро, но до остальных перцев было як до Киева рачки. Ящичек с этой рассадкой был задвинут в угол, как малоперспективный, рос как получится. В 20х числах мая высаживала весь перец в ОГ, накрывала парничком, по краю на свободные места потыкала эту ротунду. Она была ростом 8-10 см, просто дала ей последний шанс. Поливалась и подкармливалась одинаково со всеми, долго не росла, сидела сиднем. А потом я даже не успела глазом моргнуть, как вымахала, переросла Колобок и Ами и сейчас догоняет в росте перец капи, посаженный из супермаркета, а он высотой уже см 70. Вся эта ротунда усыпана плодиками, куча цветочков, куст пышный, крепкий. Вот вам и посев 3 апреля, а вы говорите февраль, январь...

це писалося в середині липня

А це фото тієї ротунди, зроблене 27 серпня!!! 

20210827_145348.thumb.jpg.7b9efdb7d866f7fc390e9089d016e3a4.jpg

20210826_190054.thumb.jpg.a00f0e02a57ddcc3fd4eeb705d08599e.jpg

а это разный остальной, т.зеленый это капи из семян супермаркетовских

20210826_190103.thumb.jpg.8021066230325ef450a5fb99581d2747.jpg

это Колобок, вот такая толщина стенки!

20210826_190123.thumb.jpg.8068430db308598c83c0e20f5420ac3e.jpg

20210826_190207.thumb.jpg.30a15fc0f2f1765f00e1ad9ecc1bd8ef.jpg

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Olima сказав:

 Наташа, терміново давай рецепт

Ок. Рецепт напишу трохи пізніше. А насіння в мене багато, можу підкинути. Халапешки є червоні, жовті, фіолетові і білі. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наташа, дякую за твою пропозицію. Поки що пошукаю в місцевих агромагазинах, якщо не найду, тоді до тебе звернуся за насінням :smile6:. А твій рецепт чекатиму :smilie_essen:.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня перец халапеньо не пойдёт, поэтому не сажаю. Я, как и Света, сажаю острого перца для консервации кустов 6, но весь перец в том году осенью на ни точку написала и висит сохнет.

Муж совершенно не воспринимает остроту. В том году среди кустов сладкого перца было несколько кустов с чуть острой горчинкой. Это кажется Испанский перец был, я просто в том году немного попутала свои посадки перца в сортах. Попала красная перчина в борщ, так прямо чуть не до скандала. 

Посадила сегодня в земельку 3 контейнера семян перца Боярд f1 (Талисман), Клаудio f1 и Армагедонf1 (капiя). Немного рановато конечно, но ручки чесались, да и делать было нечего, с вечера без света сидели. Да и решила понемногу высевать. С такими отключениями на подоконниках холодно проращивать семена. Только мостить под батареями. А батареи хоть и много в доме, но более-менее теплые при отключении света только в кухне и в одной из комнат. Насос не работает и остальные комнаты тепло не прогоняет. Места получается совсем мало теплого, поэтому решила по чуть-чуть высевать. Поеяла те семена что не надо замачивать, обработанные.  Остальные сорта буду замачивать чуь позже.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 31.01.2023 в 12:56, musinka сказав:

Посадила сегодня в земельку 3 контейнера семян перца Боярд f1 (Талисман), Клаудio f1 и Армагедонf1 (капiя). Немного рановато конечно, но ручки чесались, да и делать было нечего, с вечера без света сидели. Да и решила понемногу высевать. С такими отключениями на подоконниках холодно проращивать семена. Только мостить под батареями. А батареи хоть и много в доме, но более-менее теплые при отключении света только в кухне и в одной из комнат. Насос не работает и остальные комнаты тепло не прогоняет. Места получается совсем мало теплого, поэтому решила по чуть-чуть высевать. Поеяла те семена что не надо замачивать, обработанные.  Остальные сорта буду замачивать чуь позже.

Такс, перший пішов з посівами))

Я планувала починати днів через 10, але ж це діло заразне) Спробую втриматься))

 

А в мене чешуться ручки в садку попораться - обрізати дерева. Один ясний день взівала, тепер сніг, мокро.

Ще я не встигла на зиму побілити стовбурі. Так несподівано і швидко випав сніг в листопаді. То теж треба вигадати теплий ясний день на таке діло.

До речі. Я завчасно не лише насіння, а і хімію стараюсь купити. Біо ще ранувато, бо там півроку терміни. А от хімозненьке - роблю ревізію, пишу список. Які препарати у вас в пошані?

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
43 хвилини тому, Алцьона сказав:

Я планувала починати днів через 10, але ж це діло заразне) Спробую втриматься))

А я вот не втрималась:girl_haha:(((((

Ні, я просто, через обмежений простір з теплом, вирішила поступово сіяти. Посіяла насіння те, що не треба замочувати. А не замочуванне насіння довго буде всходити. Потім, коли проклюнуться сємки, я перенесу  на підвіконня. Там  більше вже місця. А біля тепла поставлю замочуванне насіння для прорстання.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А в мене ще одна орхочка красунька розпустилась!20230204_140305.thumb.jpg.91fde0d3c2e2d65c3717bc42e3153064.jpg і ще гіпік молоденький розквітнув!

20230202_145823.thumb.jpg.82156b2e8ad80c1fdfc6719dcace63be.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Алцьона, краса! А в мене в цьому році вмерли всі  фікуси, депладенія, стефанотіс, а були величезні, гарні:slezi-240: І араукарія обсипалась трохи...

 Посіяла халапешки. Тепер би відібрати перець на солодкий на посадку, а тоді помідори...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Наташшшка сказав:

Алцьона, краса! А в мене в цьому році вмерли всі  фікуси, депладенія, стефанотіс, а були величезні, гарні:slezi-240: І араукарія обсипалась трохи...

 Посіяла халапешки. Тепер би відібрати перець на солодкий на посадку, а тоді помідори...

Печалька((

Квіти відчувають наш настрій, нашу тривогу(( В мене теж за цей рік чимало вазонів пропало. Щось змогла вичухати, щось ні. 

Араукарія оклигала? Така ж красуня!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 хвилин тому, Алцьона сказав:

Квіти відчувають наш настрій, нашу тривогу(( В мене теж за цей рік чимало вазонів пропало. Щось змогла вичухати, щось ні.

Це так. У мене цьогоріч пропали всі мої фіалочки(

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 хвилин тому, Алцьона сказав:

Араукарія оклигала? Така ж красуня!

Ні, вона, на жаль, не відновлює втрачені гілочки. Стоїть така собі а-ля пальма, замість араукарії(( А з таким настроєм як зараз, то, боюсь, геть пропаде(( 

А стреліції своїй сказала - все, баста, даю останній шанс. Не зацвіте - викину.

16 хвилин тому, Магда сказав:

У мене цьогоріч пропали всі мої фіалочки

Шкода...В мене фіалки не ростуть. Одна лиш була дуууже довго і весь час цвіла - малий її зі згорілого корпусу НУБіПу врятував. То вона, бідна, безперервно цвіла десь років...сім-вісім? Коли в Києві НУБіП горів? В цьому році теж вмерла((

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вчера высеяла все остальные свои сладкие перцы и синие. Сеяла не замачивая семена, сразу в землю. Что-то у меня в этом году те перчики, что замачивала, очень слабо всходят. Те которые обработанные, и не замачивала, сеяла сразу в землю, уже взошли. Но тоже не все. Видно все же теперешние условия наши повлияли. Температура не стабильная, приходилось плошечки даже на батарею выкладывать.

Муж сделал мне стеллаж с подсветкой:dance2x;

20230211_075802.thumb.jpg.838994f09397eb0c16f99d9a1f843fab.jpg

 

Вчера, тол ко расставила все свои плошечки с семенами, выключили свет. И все:girl_mad:, четыре часа без тепла и света стояли:0326:. Зато потом, уже сутки стоят при освещении:aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дітки мої потихеньку зростають. Перчики і сині майже всі проклюнулись, силу набирають, деяки вже настоящі листочки з'явились. Стоять під світлом, нянькаюсь з ними кожен день - то полив, то підкормить, то переодягнуть і вигулять на повітрі.Світло на верхній полиці не вимикаю. На ніжній полиці тільки посіяла усі помідори. Там ще без світла сидять, ще не вмикала светодіодки.Сьогодні подумала і вирішила що мало я родових помідор посіяла. Тому достала  свої семен а- 4 сорта рожевих і 2 сорта жовтеньких замочила. Куди я стільки буду розсаджувати? Город то маленький.

20230219_110744.thumb.jpg.81c705070ae42088bf35823ee809e34a.jpg20230219_110709.thumb.jpg.c98d59a4ca8986fb5a4cbf0a1b386b74.jpg20230219_110819.thumb.jpg.b3611850aa4fdfff6430859aea0a11bf.jpg

Смуги то светодіодки мерегтять, включила бо без них темно на ніжній полиці. В цьому році всі свої насіння висіваю в контейнерах.  Давно так не робила. Завжди сіяла по 2 насінечка  зразу в маленькі стаканчики, потім перевалка в завбільши. Но в цьому році місця замало, прийшлось робити так, поки в контейнерах посилять. А там пересаджу по стаканам і вже можна в беседку ящики відносить. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, musinka сказав:

Дітки мої потихеньку зростають. Перчики і сині майже всі проклюнулись, силу набирають, деяки вже настоящі листочки з'явились. Стоять під світлом, нянькаюсь з ними кожен день - то полив, то підкормить, то переодягнуть і вигулять на повітрі.Світло на верхній полиці не вимикаю. На ніжній полиці тільки посіяла усі помідори. Там ще без світла сидять, ще не вмикала светодіодки.Сьогодні подумала і вирішила що мало я родових помідор посіяла. Тому достала  свої семен а- 4 сорта рожевих і 2 сорта жовтеньких замочила. Куди я стільки буду розсаджувати? Город то маленький.

20230219_110744.thumb.jpg.81c705070ae42088bf35823ee809e34a.jpg20230219_110709.thumb.jpg.c98d59a4ca8986fb5a4cbf0a1b386b74.jpg20230219_110819.thumb.jpg.b3611850aa4fdfff6430859aea0a11bf.jpg

Смуги то светодіодки мерегтять, включила бо без них темно на ніжній полиці. В цьому році всі свої насіння висіваю в контейнерах.  Давно так не робила. Завжди сіяла по 2 насінечка  зразу в маленькі стаканчики, потім перевалка в завбільши. Но в цьому році місця замало, прийшлось робити так, поки в контейнерах посилять. А там пересаджу по стаканам і вже можна в беседку ящики відносить. 

Насолода для очей:1485846184:

Так, біля розсади, як біля малої дитини, стільки біганини) 

А що в них на обід?? А то я не підживлюю нічим. Є Біоглобін, то думаю, їм підгодовувать

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По розсаді поки нема чим похвастати.

Але зараз орхідеї розквітають одна за одною.

Lark Song

20230220_140830.thumb.jpg.91653fffa6f95c048b4e2ca3b10cda02.jpg

Просто білявка

20230220_140814.thumb.jpg.05aadd8019261701cca93c716f0509dd.jpg

Якась мінєчка

20230220_140802.thumb.jpg.05ebe06208d6fa1e11bee26cabe3c98d.jpg

Ще одна білявка

20230220_140711.thumb.jpg.02e02f3568e7d4619ebded6ecbc62ccd.jpg

Якась винна красавішна

20230220_140638.thumb.jpg.7185699db06f1d53bf565f3cf6b32a9b.jpg

Reddion в компанії ще однієї білявки.

1677002515298824061797997700203.thumb.jpg.034a62aff1ffb99b64787ae7a8013d8d.jpg

Frontera і знов білявка.

16770026595795539562772975245482.thumb.jpg.50dffad51c5ef40963db348abb6cc31d.jpg

Білявок багато не буває. До того ж, вони лиш на перший погляд однакові, що білі. Але, придивитись, то в них різний розмір, різна форма пелюсток, різний напил на язичках, та і самі язички різні))

Забирала собі чахликів, вихожувала і вони виявились білявками)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спитаю про гіпеаструм.

Ось росте в мене красень, минулоріч квітнув. Зараз гонить красивенне листя, вже мо з метр довжиною.

20230220_140907.thumb.jpg.bad169cd566e499e04818cc7d8ee8cd5.jpg

Обовязково треба зрізати листя? Бо я чомусь думаю, що так він схотів, поки не квітнути, а наростити цибульку:girl_184::dvgmax_01:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Алцьона, які гарнесенькі твої білявки, милота :girl_love:. А у мене гіпеаструм вже 4-ти роки росте і ні разу не квітнув. Я його відправила на перевиховання у під'їзд на зиму, може надумається квітнути. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×