Перейти до вмісту
Natali06

Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!

Recommended Posts

В 21.03.2023 в 21:26, Olima сказав:

Моя квітка, яка була відправлена зимувати у неопалювальний під'їзд, перевиховалася і зацвіла. Всього дві квітки, але вони дуже великі за розміром. Фото робила вранці, вона тільки розквітла, а днем повністю розкрилася, на всю силу і весь розмір.

Olima  ну як, як він у вас захотів гіпік зацівісти?  Я свій і в холодильник у відділ для овочів на зиму відправляла і на лоджії (вона у мене утеплена і двері з кухні весь рік відчинені) в самий дальній куток. Все одно паразіт не хоче цвісти. 
Навесні висаджую цибульку в грунт. Нарощує листя. І ось так із року в рік.  А сама цибулина навпаки з великої  стала маленька. :neznau:
Може чим підживлюєте з весни до осені? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Живчик сказав:

сама цибулина навпаки з великої  стала маленька. 

Ото дивина. В мене після літування на клумбі гіпіки жирують - листя буяє і цибулька кріпне. А квітнути лінуються.

А в кума в клумбі серед літа таке витворяють:neznau: буйне цвітіння просто. Чи то земля така, чи то руки в нього??

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.03.2023 в 21:26, Olima сказав:

Моя квітка, яка була відправлена зимувати у неопалювальний під'їзд, перевиховалася і зацвіла. Всього дві квітки, але вони дуже великі за розміром. Фото робила вранці, вона тільки розквітла, а днем повністю розкрилася, на всю силу і весь розмір.

 

 

IMG_20230321_093958.jpg

Напевно то рік такий))) Моя росте  у під'їзді вже не один рік.  Усі ці роки не цвіла, розсадити ніяк руки не доходили. В  цьому році, від кількості  цибулинок вже лусьнула ринка, але, це не завадило зацвісти)))

IMG_20230215_151647.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Алцьона сказав:

А в кума в клумбі серед літа таке витворяють:neznau: буйне цвітіння просто. Чи то земля така, чи то руки в нього??

Є таке прислів*я "зелена рука". Ото в кума така. В мене, наприклад, вона якась синя)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Живчик сказав:


Навесні висаджую цибульку в грунт. Нарощує листя. І ось так із року в рік.  А сама цибулина навпаки з великої  стала маленька. :neznau:
Може чим підживлюєте з весни до осені? 

Одна моя знайома сказала, що гіпіки не треба висаджувати в откритий грунт, бо вони там жирують і квітнути не будуть. 

Мій просидів без пересаджування в одному горщику 4-и роки, дали мені його маленькою цибулинкою. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, спокусницЯ сказав:

Моя росте  )))

IMG_20230215_151647.jpg

А ця квіточка так на лілейник схожа))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 хвилини тому, Olima сказав:

моя знайома сказала, що гіпіки не треба висаджувати в откритий грунт, бо вони там жирують і квітнути не будуть

Ото б її до мого кума на подвір'я:425ku6tz:

В трояндовій клумбі гіпіки буяють. Кума каже, що вона там і не торкається нічого, все кум доглядає))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене проблема з Стреліцією і Царською короною. Скотиняки, цвісти не хочуть ніяк. Цього року сказала - все, баста, якщо не зацвітуть - на смітник

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Наташшшка сказав:

В мене проблема з Стреліцією і Царською короною. Скотиняки, цвісти не хочуть ніяк. Цього року сказала - все, баста, якщо не зацвітуть - на смітник

Стреліція ж така прошена мадам, що не дивно. А царська корона ж вулична?

У мене з нею інша біда. Тільки в клумбі піднімуться десь на см10, як коти зжирають... треба обгорожувати, поки стебло не виросте і не пожорсткішає.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, Алцьона сказав:

А ця квіточка так на лілейник схожа))

це те, що на вулицях росте?))) а я її купувала як вазон))))  поняття не маю, що то,   колір просто мій, от і взяла))) Але цвіла  в березні. 

погуглила, ні, все ж таки  Гіпеаструм    https://uk.wikipedia.org/wiki/Гіпеаструм

 напевно і я свої  відправлю на оздоровлення, на город до свекрухи, дякую, за ідею! 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, мені сусідка дачна порадила купити отаку пасту

2841360643_fungitsid-fitosporin-pasta.jp

Ця паста розводиться водою - робиться маточний розчин. А потім додається дуже мало цього маточного розчину на відро і далі замочуємо, поливаємо чи обприскуємо що потрібно. Цього маточного розчину сусідці хватає на великий город на все літо, дуже вигідно. І завжди є під рукою, і розвести можна будь який об*єм, хоч склянку. З порошком фітоспорину виходить набагато дорожче, я раніше купляла.

Я вже купила (45 грн), бо в мене огірки з борошнистою росою і помідори з альтернаріозом постійно. А так буду бризкати. В сусідці велика теплиця огіркова, постійно з обприскувачем її Діма ходить, та й город обробляє.

 

2578841549_w640_h640_2578841549.jpg

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, Фітоспорін хороший, як профілактичний. Так сказати - легка артилерія. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, справжня господиня сказав:

Дівчата, мені сусідка дачна порадила купити отаку пасту

 Кожну весну покупала цю пасту, потім разбавляла і опртискувала . Но вірно Таня написала що це дуже слабка артилерія. Тіки змішуватиз другими препаратами  і то всерівно зовсім від хвороб не спасає. В тому році не брала, бо продавець сказав що ефекта мало.

Но то що економна, то да.У мене за сезон у мене за сезон велика пачка расходуется не вся. Брала меньшу пачку пасти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чогось не думала, що є менші пачки, в мене навіть не спросили в магазині. Ну та ладно, розведу половину пачки, іншу половину на той рік оставлю.

В мене той фітоспорін дає результат, особливо на помідорах добре видно.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Живчик сказав:

Так, Фітоспорін хороший, як профілактичний. Так сказати - легка артилерія. 

Так, і я люблю фітоспорин як профілактичне. Завжди земельку, що у вазони готую, змішую з порошком.

13 години тому, справжня господиня сказав:

порадила купити отаку пасту

На пасту давно дивилась, але ще не пробувала.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, справжня господиня сказав:

фітоспорін дає результат, особливо на помідорах добре видно.

В мене такого результату нема( фітоспорин гарний лиш в хаті. І то, як "вітамінка". А коли щось нападає, то лише хімія спасає.

А помідорам на городі і профілактику роблю хімією, бо без неї гаплик((

Вже коли строки не дозволяють, то переходжу на біо. Але якщо фітофтора влізе, то біо до лампочки теж((

Викохати урожай зараз - то така наука:gardenb:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 години тому, справжня господиня сказав:

Чогось не думала, що є менші пачки, в мене навіть не спросили в магазині. Ну та ладно, розведу половину пачки, іншу половину на той рік оставлю.

 Да, є менші пачки, ровно наполовину від більшої пачки. По весу  не пам'ятаю скільки. Света, ти тільки подивись термін зберігання, все ж таки ще біо препарат.

А я сьогодні заказала на агро-маркете Байкал. Раніше завжди їм пользовалась потім зв'язки з рашкостаном припинились, і цей препарат майже пропав з прилавків, а де продавався, ціна непомірна. А це заказала шланг для поливу там, а у мене бонусів аж 110 грн було, но усі не списали. А вони причепились що йще вам надо. Кажу нічого поки брать не буду. Так вони мені Байкал запропонували, прийшлось брать Щоб бонуси не сгоріли.

Фітоспорином в порошку разом з Єпіном я в цьому році розсаду свою 2 рази оприскувала На синіх листочки перші стали скручуватись. В садівницьком дивились листочки через мікроскоп, сказали не шкідники, і не хвороба.А що таке не знають, но дали такій состав. 2 раз побризкала, а заразом і усю розсаду Вроде отошлі, нові листочки нормальні ростуть. Моя розсада вже давно в бесідке закаляється. Як там вона без мене? Перець Раміро вже цвісти збирається . Помідори є теж таки бодилля  повимахуаали. Приїду мабудь, Паску справи, да Проводки і будув землю висаджувати починати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля, в пасті запас хороший, аж до 26 року. Я візьму половину, а інше запакую вакууматором герметично.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, musinka сказав:

 Перець Раміро вже цвісти збирається . Помідори є теж таки бодилля  повимахуаали.

:animashki-myshy:які ранні!!!

в бесідці вже тепло у вас?

 Бо в нас ще прохолодно, щоб молоднячок винести в парничок. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 06.04.2023 в 01:33, Алцьона сказав:

які ранні!!!

в бесідці вже тепло у вас?

Да, в цьому році рання у мене розсада. Сьогодні з рання тіки з поїзду встигла глянути  на неї одним оком і на роботу побігла. Підросла ще за тиждень . Муж її не поливав, тіки ввечері дувчиком прогрівав. Увесь тиждень у нас прохолодно було і дощі. В бесідке теж прохолодно, но тепліше чим на вулиці. Вона не опалюється. Дві стінки від нашого цегляного дома, а другі дві повністю застекленні.

.

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І в нас дощі заливають кожен божий день. Як не вночі, то вдень, і наоборот. І обіцяють ще до Паски таку погоду, без сонця і постійні дощі. В квартирі холодно розсаді, підігріваю її електрогрілкою, та й сама іноді гріюся. Хоч би сонечко було, а без нього вона не дуже швидко росте. Ну нічого, мені не звикати, виросте та розсадка і посажу через місяць яка буде.

Завтра поїду на дачу, треба цибульку потикати, редиску розложити, яку на туалетку клєїла. Посадити три куща агрусу. Колись взимку заказала по якійсь рекламі і забула, а вони прислали! Та цибулини лілій вже наростили і коріння, і стрілку, треба срочно закопати. Купувала в Епіке голандські, щось пробило мене на лілії.

Обіцяють рідкий дощик на завтра, але відкладати вже не буду, дальше ще гірше погода.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я ще не нічого не сіяла . Надо хоч завтра насіння моркви в вузолках у земельку прикопати . Да петрушку посіяти. Бо з тими гостями запізнилась я на тиждень. Дощі Теж кожен день, но погода тепленька. А я ще даже цибулю на зелень не саджала. Редис не саджаю, ми його зовсім мало їмо. Той кило-два куплю на салат який і на окрошку. Жалко місто на редис займати. Багато чого важливішого треба вирощувати на моєї невеликій ділянці. Теж сама і з квітами. Теж хочеться ще нових яких лілій посадити . Но кущики роз по всьому палісаднику розрослися так що місця для других квітів вже немає. Но не витримала і з Київа привезла 6 цибулинок гладіолусів Ніколи їх не саджала, но щось захотілося пам'ять о Києві зберегти.

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зараз зазирнула в свою галерею в смартфоні і згадала що перед від'їздом хотіла квіточки свої перші показати , закрутилася і забула зовсім. Деякі квіточки давно вже відцвели.

 А відео це зовсім случайне, просто не вимкнула камеру. Коричнева дверь промелькнула - це і є наша бесідка, де зараз розсада проживає з березня місяця. На відра не дивиться, це муж же тоді приготував вапно дерева білити, но дощі так і не дали це зробити.

IMG_20230402_112432.thumb.jpg.bba1bf9b5ab0bd13f667e004663fbc70.jpgIMG_20230402_112813.thumb.jpg.28cbfee181faeea4eb221bfb5546e32c.jpgIMG_20230402_112057.thumb.jpg.c9dcb043e8aa9e640889bc84c73e5fbe.jpgIMG_20230402_112027.thumb.jpg.0a815145f41018a24f7caeee857ed761.jpgIMG_20230324_135235.thumb.jpg.dcbe264bc409f2889a30a828858fc76c.jpgIMG_20230324_135121.thumb.jpg.0e5ea0c2d77d6f93bbf1d0f1c32e11ea.jpgIMG_20230324_134845.thumb.jpg.6d4ab0585f7694daaec074e48a085099.jpgIMG_20230324_134803.thumb.jpg.369235d8634bcd0eff6bcc446db258a6.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля, як красиво все цвіте! Оті тюльпани як зірочки, ну дуже красиві! Це перевага часного дому, вийшов в двір і все бачиш, всю красу. А я тому і не саджу на дачі ранні квіти, бо я їх практично ніколи не бачу, як цвітуть.

А редиску я сію не так багато, їмо добре, взяти мені її в селі ніде, в магазинчику нема. Вона під середину травня вже майже закінчується, то я її вириваю всю і на це місце саджу помідори чи перець. Земля не гуляє.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 09.04.2023 в 12:53, справжня господиня сказав:

Та цибулини лілій вже наростили і коріння, і стрілку, треба срочно закопати. Купувала в Епіке голандські, щось пробило мене на лілії.

Стрілку? Ранні які лілії попались. Які сорти? Кортить полюбуватись.

Мене теж було на лілії пробило.  потрошку-потрошку назбирала мо сортів 15, плюс оті стандартні дворові жовто-біло-бордові. Спочатку підписані стояли, а тоді махнула рукою на це. Цього року діточок наплодили, буду розсаджувать.

20230411_162430.thumb.jpg.85b7b674e5a2ec8f9235beab0db7439a.jpg

Саджала в горщиках, щоб миші не зжерли мою голандську інтелігенцію)

Горщики в деяких плодовитих красавиць аж порозпирало)

Я б іще сортів якихось взяла, лілії дуже люблю. Але куди ж те все саджати?))

 

Ось підтвердження моєї любові до лілій) екран мого телефону виглядає отак:

1347790636_Screenshot_20230413-181037_OneUIHome.thumb.jpg.b0f79e32de278c1c31a68de9ee33a6e6.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×