Перейти до вмісту
Natali06

Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!

Recommended Posts

37 хвилин тому, Olima сказав:

Алцьона, які гарнесенькі твої білявки, милота :girl_love:

Дяки-дяки))

Ще парочка відстаючих є, але вони підлітки, ще не звикли разом з усіма квітнути.

38 хвилин тому, Olima сказав:

А у мене гіпеаструм вже 4-ти роки росте і ні разу не квітнув. Я його відправила на перевиховання у під'їзд на зиму, може надумається квітнути. 

Має подумати над своєю поведінкою:girl_210:

Кажуть, треба цибулині зрізати листя і відправити в темне прохолодне місце, щоб подумала. В мене такого нема місця, то я не пробувала. Але мої квітнули щороку. Навесні я всі цибульки в клумбу відправляю до осінньої прохолоди, тоді забираю в хату і на зиму дорослі гіпіки квітнуть. Та це звичайні червоні, що роками у всіх ростуть. А мій лопушок - то з куплених, він видно, що панського роду)) колір інший, квітка велика. Але і заморочистіший.

А поряд у різнокольорових горщиках малявки  - то подарували мені "маківки-цибулюшечки" фантазійні. Дівчина полюбляє експериментувати зі своїми сортовими гіпіками. Три види має бути, але ще ж поки виростуть. Їм зараз десь три роки.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не заглядала сюди і не бачила Як в чудові орхідейки у Аллочки. Яке різноманіття! 

В 21.02.2023 в 19:55, Алцьона сказав:

А що в них на обід?? А то я не підживлюю нічим. Є Біоглобін, то думаю, їм підгодовувать

На обід  що? Поки ще тримаю своїх діточок  на голодному пайку.  Тільки вода отстоєнна,  світло і тепло. Вони і так зростають не по дням, а по часом. Трошки рано я посіяла, боялась непредвиденних обставин з нашою текущею ситуацією. Зараз тільки розпікіровала сині і перці по стаканчикам і пролила  корневином. Щоб хоть трохи стримати їх рост , но наростити коріння. Помідорки пікіровать уже треба, сьогодні думала почати, но їсти пришлось готувати, завтра на роботі цілий день. С поніділка начну займатись томатиками. Вони в мене на підвіконні стоять, в тепличку  нікуди їх ставить. Зараз , пока маленьки, можно не подкармливать, хватає їм того що в ґрунті є. Потім проліваю усім, що під руку попадає. І купляю добрива для розради, тіпа Майстер. І дрожжами. В цьому році попалась настойка на буряке, хочу спробувати. Но це все буде пізніше,  коли переселю розсадц в беседку. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 03.03.2023 в 18:07, musinka сказав:

Не заглядала сюди і не бачила Як в чудові орхідейки у Аллочки. Яке різноманіття! 

Дякую!

Тим часом ще одна наздогнала компанію)

20230304_001616.thumb.jpg.1a9f9ef1fb88cd96d4cb09b6f0a3f8f6.jpg

Ой, вже дві)

20230305_234206.thumb.jpg.c3078994ef160771fd3cb82e7be4e71e.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну і я на низькому старті з посівною! Купила грунт Классман (дуууже хвалять!), сьогодні получила на почті і начинаю посіви. А може ще з тиждень почекаю з помідорами, не вирішила. А петунію, перці треба сіяти. Неля он вже розсадку пікірує, а я ще міркую.

Була сьогодні в Епіцентрі, прикупила ще семена. І все мені мало))) куди тільки це все саджати...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, знайшла дуже корисну таблицю по зберіганню насіння різних культур.

https://agrokonsultant.com.ua/ua/a337481-kak-dolgo-mogut.html

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, я чула за цей грунт Классман. Його дуже Валера разхвалює. Но я як глянула на його ціну:smile3:. Я вірю що цей ґрунт гарний, бо німеччина виготовляє. Но у мене і на нашій, запорізький торфосуміші, розсада пре в рост так, що не знаю як її рост призупинити.  Валеру поважаю, його совети  завжди цінні. Но в цьому случае вважаю що у нього реклама поза все. Як і насіння тільки у Тетяни купувати, саме гарне. Йому дають на рекламу товар, і по більшій мірі це безоплатно, як і у усіх розкручених блогерів.

А мені купити 5 л грунта це не о чем. Я навіть саме дороге насіння мені цього буде замало. А це, саме дешевше 80-85 грн.  А мені муж натаскав з нашого хозяйственного магазина пакети 20 л за 75-80 грн. Я тільки щоб плошечки висіять насіння, у мене пішло 20 л грунта. І це без пікіровки. На пікіровку вже пішло 60 л грунта. А ще томати в плошках стоять. Ні, я обойдусь без заморських грунтів.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 хвилини тому, справжня господиня сказав:

Неля, я купила цей грунт на олх, взяла 70 літрів напополам зі своїм сусідом з нашого дому, сьогодні розділили. Чим більше об*єм, тим дешевше, доставка безкоштовна. Мені він обійшовся по 6 грн за літр, в тебе вийшло по 4 грн/літр. Да, мій дорожче, ну так мені його і треба набагато менше. Я не пересажую по стаканам, нічого не пікірую, в мене все по плошкам кучею або невеличким касетам - мені його просто ніде ставити! Та з прошлого року в мене остався пакет 10л недорогого грунту з Домовичка, от і змішаю, все краще і дешевше вийде. Я не вирощую велику розсаду за браком місця і особливо сонця, тому мені хватає 30-35 літрів на все про все.

Моя знайома з Закарпаття показала отаке своє фото з пересаджаними сіянцями земляники. Один стакан з Классманом, інші з простою землею. Здогадайся, де який грунт .Це було останною краплею для мене.

DSCN5579.jpg

 

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а як видалити лишній пост?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, справжня господиня сказав:

а як видалити лишній пост?

Уже. С помощью меня. Или просто удалить текст в посте

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Девочки! Как лучше сделать эту цветочно-садо-огородную тему? Может лучше  разделить на отдельные темы?  Какие?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, lana19 сказав:

Девочки! Как лучше сделать эту цветочно-садо-огородную тему? Может лучше  разделить на отдельные темы?  Какие?

Може, все, що дома росте в кімнатах і на балконах, це одна тема, а сад-город-квітник - друга? Ну я так бачу. Чекаєм інші думки.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зараз наварила клею з борошна, завтра почну наклеювати на туалетку редиску і буряк. Мені подобається такий посів, швидко, рівненько, не треба проріджувати.

Купила якусь величезну редиску, по виду як малинова морква, називається Червоний велетень. Що воно виросте... Ну і улюблена Сора.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лана, я тобі зразу писала що не могла найти тему огородну, тому і написала а цій. Я так зрозуміла тоді що це тема була про квіткові рослини, хоча сильно не продивлявся усі сторінки. Ну ти тоді сказала що можно в ній писати я і писала  тут. Хоча бачу що тут вже все змішались. Тому я поддерживаю Свету що надо би разделить на квіточки і огородну тему.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Моя квітка, яка була відправлена зимувати у неопалювальний під'їзд, перевиховалася і зацвіла. Всього дві квітки, але вони дуже великі за розміром. Фото робила вранці, вона тільки розквітла, а днем повністю розкрилася, на всю силу і весь розмір.

 

IMG_20230321_094107.jpg

IMG_20230321_093958.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сердце просит солнце и жару,

Руки просят грабли и лопату,

Чтоб полураздетой по утру

Сдаться огородному "разврату".

Длинный, тёплый, новый черенок

Ухватить обеими руками

И вскопать землицу под чеснок,

Парничок засеять огурцами.

В позе ЗЮ, на солнце, целый день,

Переплюнув позы камасутры,

Землю рыть, грести, вдыхать сирень,

Искры чтоб из глаз  и перламутры.

Идеальный зимний маникюр

Без кутикул заскучал по грязи,

Ради огородных процедур

Я готова походить чумазой.

Апрель, милый, удиви народ,

Заряди погоду на  плюс двадцать,

Моё тело жаждет, ёшкин кот,

Огородным Фитнесом заняться!

 

Это мы завтра на дачу едем первый раз! Машину починили! Уже пирожков нажарила, пива купила, кисель для морковки сварила, сумки с барахлом уложила!

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вчора були на дачі! Як же там гарно!!! Такий сонячний теплий день, +18-19 градусів. Навели порядок в будиночку, повитягали і поставили бочки під сток води. Просапала часник, вже добре виліз, сантиметрів 10, порозкидувала добриво на нього (купила в сільському магазині нітроаммофоску за 68 грн). Посіяла моркву один сорт надранній, через неділю буду іншу сіяти. Посіяла петрушку і салат. Пересадили маленьку яблуньку, щось вона за прошлий рік майже не дала приросту. 

Пограбила листя, суху траву, короче, в своє задоволення поробила без напруги. Вже мрію про переїзд!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, в Аврорі по акції за 9 грн (можливо вже закінчилася акція) велика пачка насіння редиски Сора у мене вже сходить.  Висіяла під агроволокно і плівку, сьогодні заглянула, саме ця виходить, а сорт 18 днів, який поклала у подарунок Інтерфлора поки що ні.

Ще висіяла гірчицю, фото вище прикріпляла, але її в пакеті так мало, що мене трохи засмутило. Ну надто мало :animashki-myshy: і воно дрібнесеньке.

Змінено користувачем Olima

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оля, я купувала теж ту Сору, мені нравиться ця редиска, саджаю не перший рік. Я її понаклеювала на туалетку, чекає свого часу. Сіяти буду на початку квітня, в нас неділю буде суттєве похолодання і дощі.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В нас також передають похолодання, навіть з мінусом. Але я вирішила провести експеримент, накрила агроволокно і плівкою, посіяла трошки, вимерзне так вимерзне. Буду сіять вже тоді потім в откритий грунт, зате знаю, що ця редиска всходить 💯%.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.03.2023 в 21:26, Olima сказав:

Моя квітка, яка була відправлена зимувати у неопалювальний під'їзд, перевиховалася і зацвіла. Всього дві квітки, але вони дуже великі за розміром. Фото робила вранці, вона тільки розквітла, а днем повністю розкрилася, на всю силу і весь розмір.

 

IMG_20230321_094107.jpg

IMG_20230321_093958.jpg

Перевиховала))

Красивенна! Цікава форма пелюсток і верхня загнута! Таких не бачила на наших підвіконнях!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В нас теж теплі деньочки. Відриваюсь в садку, тому і на форумі рідко.

З кущами-деревами навела лад. Лишилось клумби та клубнику подряпати.

Ще кортить до лісу назбирати кори, щоб тоді пристволові у вічнозелених рослинок оздобити. Хтось таке робив?

Я сама собі думаю, що оброблю декілька разів баковою сумішшю ту кору, щоб не занести "каку" в садок??

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 25.03.2023 в 12:20, справжня господиня сказав:

Вчора були на дачі! Як же там гарно!!! Такий сонячний теплий день, +18-19 градусів. Навели порядок в будиночку, повитягали і поставили бочки під сток води. Просапала часник, вже добре виліз, сантиметрів 10, порозкидувала добриво на нього (купила в сільському магазині нітроаммофоску за 68 грн). Посіяла моркву один сорт надранній, через неділю буду іншу сіяти. Посіяла петрушку і салат. Пересадили маленьку яблуньку, щось вона за прошлий рік майже не дала приросту. 

Пограбила листя, суху траву, короче, в своє задоволення поробила без напруги. Вже мрію про переїзд!

Добрячий шмат роботи зроблено!!!

А ви на весну-літо переїжджаєте?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, Алцьона сказав:

Добрячий шмат роботи зроблено!!!

А ви на весну-літо переїжджаєте?

Так, ми там живем з березня-травня до жовтня-листопада, в залежності від погоди. В нас там є грубка, топимо.

В чоловіка алергія на амброзію, тому переїзжаємо до міста серпень-вересень, теж залежно від його стану. Бувало, що і жили на дачі. 

Додому їздимо раз в 2 тижня, набираємо воду с крану, бо ту воду зі скважини Вовин шлунок не приймає. Заодно закупляємося, дома прання, всі потреби...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 хвилини тому, справжня господиня сказав:

амброзію

Ого, то стілтки амброзії там росте?

Я у нас якось не бачу її. На кладовищах щось жовте схоже заростає влітку, але, кажуть, то не вона...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 хвилини тому, Алцьона сказав:

Ого, то стілтки амброзії там росте?

Я у нас якось не бачу її. На кладовищах щось жовте схоже заростає влітку, але, кажуть, то не вона...

Вона не жовта, вона вся зелена.

depositphotos_30922457-stock-photo-giant

Її багато і не треба. Пилок вітром ганяє. Як дощом приб*є, то можна дихати, поки не висохне. Разом з нею цвітуть ще купа трав, тому алергію і вони можуть давати. Вова вже знає, що робити і як лікуватися, лікар розказав.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×