Перейти до вмісту
Мері

Хліб "Від душі" для Наталки

Recommended Posts

Ингредиенты: Опара
води-100г
борошна -100г
пшеничної закваски-150г

Тісто.
Опара
сироватки-150г
борошна-360г
солі-1ч.л.
олії кукурудзяної-1ч.л
дріжджів пресованих-2-3 г

post-1276-0-40848800-1446729457_thumb.jpg

Спосіб приготування

 

Вечером в ХП замісити опару і залишити на ніч. Закваску брала прям з холодильника, вона в мене була ще юна, лише зранку відправила її вперше в холодильник.Зранку добавити всі інгредієнти крім солі і олії і включити заміс, черз 5 хв. добавити олію і сіль.Загальне вимішування 10 хв.Тісто м! яке не липне, добре відходить від стін відерка. Положити в миску для бродіння, перед тим гарно змазати її олією.Бродило 2,5 год.Два рази обминання (розтягування, складання) через 60 і 120 хв. Потім сформувала колобочок і в мисчину прикриту ллляною тканиною на виростання.60 хв зайняв цей процес. Перед посадкою в духовку перекинула на якусь круглу тацю, яка гордо займає місце каменя і зробила надрізи.

Духовку нагрівала до 210 конвекція і пекла 10 хв.під ковпаком-залізною мискою, потім її витягла і Т знизила до 175, допікала ще 25 хв.

 

post-1276-0-61756000-1446729472_thumb.jpg

 

Хлібчик цей присвячено нашому адміністратору Наталі, Наталці чи як їй більше подобається.Все, що в мене ось тут вийшло, то завдяки її підтримці, порадам і допомозі.Її віра в те, що у мене з несуразних буханок може вийти, щось близьке, до гарних буханочок, вселила надію.І ось я, придумала рецепт і зробила перші успіхи у красивій подачі буханочки.Дякую за натхнення, енергію.Приймате "первенца" Сподіваюсь, що з кожним разом буде краще.

Дай Вам бог, здоровя.

Пробуйте і тіштесь як і я)))

Смачного.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Марьяна, мои искренние поздравления! Чудесный хлебушек! :smailuk10 (1):  :n6:  :hy:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Марьяночка, с первым хлебушком тебя и с первым рецептом, на нашем форуме! :flowerss:

Марьяночка, спасибо тебе огромное за такой   чудесный хлебушек и такие теплые слова  в мой адрес!  :girlprik:  Ведь ничего особенного я и не сделала... :gerlcaused:  Я просто  с первых минут видела, что тебе  это очень интересно. Поэтому мне было в радость  помочь тебе , в каких то маленьких подсказках!

 А уже ты сама  ,своими талантливыми ручками, порадовала нас  таким пышным хлебушком! Разрезы на нем раскрылись  невероятно красиво! 

 Спасибо тебе за  новый рецепт и  такой чудесный хлебушек! :flowerss:

 

 

.Її віра в те, що у мене з несуразних буханок може вийти, щось близьке, до гарних буханочок, 

пи, си   И таки вышло! :999:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ой, як приємно читати рецепт на українській мові! :ukr: Та таке добре присвячення! Вітаю Наталочко! :flowerss: Мар*яночко, дякую тобі за такий добрий, ласкавий рецепт. :flowerss:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Приймате "первенца" Сподіваюсь, що з кожним разом буде краще.

Маряна, первенец прекрасный :flowerss:. Поздравляю  с первым хлебушком, он хорош,  и первым рецептом  И надеюсь не последним :friends:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ого!!!какой красавец! С почином!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую,за гостинне прийняття.Сподіваюсь не останній мій рецепт))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маряна, хлебушек замечательный!  :10: Такой весь ладненький и по домашнему уютный :girl-yes:

Поздравляю первым рецептом на форуме! :flowerss:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×