Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

Над нами ракета тіки пролетіла, а скоріше що дві.Ґул стояв, аж в домі, закритими вікнами і робота чим телеком, чутно добряче було. Вот куди тіки? Скоріше за все сусідню область знову. Тревога пішла тіки через 3-4 хвилини.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ні, в нас тривогу чула, але тихо. Може, ще дальше полетила, хай їй грець(((

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, справжня господиня сказав:

В мене майонез йде всюди. Вова додає в пельмені, може в макарони трошки, варені яйця в нас на вечерю теж обов*язково з мазіком. Дуже часто додаю в соус для тушкування м*яса чи тефтелів. Іноді можу просто на хліб намазати і з*їсти. Можу вінегрет заправити мазіком, салати бурякові чи морквяні теж. От недавно Шубу з?їли, туди треба. М*ясо по-французьки чи піца - треба? треба.

Нє, з усього перерахованого, я можу тільки салат з буряка, а в піцу чи м'ясо по-французьки ніколи майонез не додавала. Справді, скільки людей - скільки і смаків.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
57 хвилин тому, справжня господиня сказав:

Ні, в нас тривогу чула, але тихо. Може, ще дальше полетила, хай їй грець(((

На Кропивницький. Ракеті капут.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 хвилину тому, irysska сказав:

Ракеті капут

Слава Богу і нашим збройним силам!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я салати з майонезом роблю лиш на свята. Але сама його дуже люблю. Можу просто на хлібчик намастити:oops: Саме тому стараюсь не тримати в хаті майонез і згущене молоко, бо зжеру, заррраза, а філейна частина вже й так в штани не поміщається.

 Як нервую - жую...Вже 6кг нажувала( 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Наташшшка сказав:

Я салати з майонезом роблю лиш на свята. Але сама його дуже люблю. Можу просто на хлібчик намастити:oops: Саме тому стараюсь не тримати в хаті майонез і згущене молоко, бо зжеру, заррраза, а філейна частина вже й так в штани не поміщається.

 Як нервую - жую...Вже 6кг нажувала( 

Я салати з майонезом роблю дуже рідко, теж на свята. А згущене молоко взагалі не покупаю, воно мені ні до чого.

А шоб філей твій поміщався куди хочеш, то треба всі штані і спідниці робити на резинці! :girl_haha:В мене раніше була святкова спідниця на резинці, от жеж зручна річ була! :f-0-146:Правда, потім і вона замала стала, але то вже інша історія.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знов в мене болить горло. Як же воно мене задовбало!!! Ларінгіт. І якщо я почала то горло відчувати - все, процес не зупинити НІЧИМ!!! Воно лізе вниз і закінчується бронхітом, інгаляціями, антибіотиками. Голос втрачаю майже зовсім, не допомагає ніякі полоскання, ні розсмоктування, спати можу полусидячи, бо лежачи б*є сухий кашель. Потім так від того кашлю дере і саднить горло, що жити не хочеться. Завтра піду до врача, хай дає направлення до ЛОРа.

Єдине, що покращує стан - Вокара, але ціна на неї стала захмарна, спасаюся ще залишком старого флакону. Дуже гарна річ!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хто і щоб мені не казав, але я скоро почну ненавидіти поляків, як і кацапів. Я розумію, що не всі вони такі, але ж....

Вже 3й український водій помер на кордоні. А про збитки я вже мовчу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, да, кожний сезон тебе настигає той клятий бронхіт. Лікуйся гарно, може зараз пронесе і зможеш  зупинити на ларінгітє. Хоча і ця болячка мало приємна. У мене теж почало горло дерти пару днів тому. Но я тіки ментолові смаколики розсмоктувала, зараз вже майже не ощущаю.

Пішла на tabletki.us подивитись що це за препарат Вокара. Маленька доза терпимо по цініScreenshot_2023-12-17-14-17-56.thumb.png.a889a2c4ba50de1eddc2957cc80f89de.png

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля, в нас та Вокара найменша доза 20 мл найдешевша 228,3 грн і за нею треба їхати край світу, десь на залишках в аптеці висить. А те, що недалеко від мене, стоїть +- 300 грн. Це 20 мл!!!

Завтра йду до своєї сімейної робити кардіограму, заодно хай дивиться і к ЛОРу направляє. 

 

Всі оті смокталки мені дуже сильно сушать горло, я від них страшенно кашляю аж до ригачки і, пардон, впісівання.

От спасибі, що нагадала про канхветкі сосальні, оті з зеленим хрестиком дійсно мені добре. А от смокталки лікарняні не йдуть ніякі!

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, подивилась я в якій аптеці ту Вокару продають за 167грн. Да, теж тіки в одній аптеці, в Епіцентрі., видно теж в  залишках. Та аптека не далеко від нас, біля Метро той новий Епіцентр, я там ще не разу не була. Но то недалече по прямій, по трасі їхати. А вот маршруткою треба с пересадкою, великий круг давати. Бо по трасі у нас маршрутке не їздять.  Якщо дуже необхідно, могла би поїхати, но потім як передавати?

Вот про карамельки з крестом я і казала, вони з евкаліптом. У мене чоловік їх смакує, ну я у нього і прихватизирувала декілька конхветок.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Світлано, якщо цей препарат для тебе дієвий, то не купи щось інше, а його придбай. Тим паче, якщо в тебе така проблема з горлом.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подивилася в аптеках біля себе цей препарат - кругом +/- 300 грн. 20 мл. Я вперше чую про нього, глянула склад, скажу чесно - трішки моторошно стало, крім шавлії не ризикнула б більше нічого з нього приймати. Що, він справді такий поміжний? Сама з холодами весь час горлом страждаю, але без призначення не стала б його приймати.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нафарширувала коропчиків, голубців накрутила, рульку відварила. Все запхала в морозилку, перед Різдвом закину все в духовку, менше роботи буде. Може і картоплю заморожу, щоб одним махом все))

 Мене колись дуже старенька жіночка спробувала від ларінгіту вилікувати чаєм(наче чаєм, не молоком) з смальцем:girl_156: Я так і не змогла це ковтнути)) Так що не знаю, чи допомагає:girl_red:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, мені цю Вокару колись прописував саме врач ЛОР, там ще було щось з ліків. Я загубила той листочок з призначенням.

Знайомій тоді розказала про лікування, вона теж маялася горлом давно. Так вона мені досі передає подяку за ту Вокару. 

Це не реклама. Вокара це гомеопатія.

 

Неля, дякую, то не варто заморочки. Завтра буду у дохтура, можуть щось інше призначити.

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, справжня господиня сказав:

Знов в мене болить горло. Як же воно мене задовбало!!! Ларінгіт. І якщо я почала то горло відчувати - все, процес не зупинити НІЧИМ!!! Воно лізе вниз і закінчується бронхітом, інгаляціями, антибіотиками. Голос втрачаю майже зовсім, не допомагає ніякі полоскання, ні розсмоктування, спати можу полусидячи, бо лежачи б*є сухий кашель. Потім так від того кашлю дере і саднить горло, що жити не хочеться. Завтра піду до врача, хай дає направлення до ЛОРа.

Єдине, що покращує стан - Вокара, але ціна на неї стала захмарна, спасаюся ще залишком старого флакону. Дуже гарна річ!

Подивилась склад, вбивчий))))   В мене теж є така  проблема, горло і далі  бронхи, запалення...

А ти стрептоцид пробувала? На початку, коли тільки горло,  я відкусую від пігулки маленький шматочок, навіть не 1/4, а ще меньше, тримаю в роті, щоб розчинилось и потім потихеньку ковтаю. Так роблю  на день десь 5-6 разів, як тільки чую, що  горло болить. Вночі дуже допомагає! Мені жодна смокталка і бризкалка так не допомагає. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, спокусницЯ сказав:

Подивилась склад, вбивчий))))   В мене теж є така  проблема, горло і далі  бронхи, запалення...

А ти стрептоцид пробувала? На початку, коли тільки горло,  я відкусую від пігулки маленький шматочок, навіть не 1/4, а ще меньше, тримаю в роті, щоб розчинилось и потім потихеньку ковтаю. Так роблю  на день десь 5-6 разів, як тільки чую, що  горло болить. Вночі дуже допомагає! Мені жодна смокталка і бризкалка так не допомагає. 

Дякую, обов*язково спробую твій метод. Я стрептоцид теж вживаю, але твоя схема цікава.

Мені вже полегше, сподіваюсь, що нижче болячка не піде. Вокара діє!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну була я в дохтура, от тільки вернулася. Ходила за ЄКГ, бо завтра йду до кардіолога за направленням, а туди треба суточну ЄКГ. Докторці сказала за горло, так вона мене роздягла, обслухала зо всіх боків, в горло ліхтариком залізла, за вухами щупала, на тест ПЦР заставила піти...

Карочі, жити ще буду. Тест ПЦР отрицательний, ЄКГ спокійна, горло більш-менш, в легенях чисто.

Прописала мені якийсь ПульмоБРИЗ. В аптеці при поліклініці воно коштує 238,60 грн, а заказала на Таблеткі.юа за 134,20 !!!!!!!!!! за 100 метрів від поліклініки. Отакої!!!

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, справжня господиня сказав:

Прописала мені якийсь ПульмоБРИЗ. В аптеці при поліклініці воно коштує 238,60 грн, 

 

Подивилася ціну в тій самій аптеці поліклініці, якщо заказ через Таблетки. Вже 179,10, тобто 59,50 переплата.

Дівчата, покупайте все через сайт TABLETKI.UA !

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, справжня господиня сказав:

Подивилася ціну в тій самій аптеці поліклініці, якщо заказ через Таблетки. Вже 179,10, тобто 59,50 переплата.

Дівчата, покупайте все через сайт TABLETKI.UA !

Та давно так і роблю, бо ті аптеки вже подуріли зовсім.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, хтось має  мультиварку-скороварку Philips HD2133/40? Бо наразі постало питання в купівлі, бо все залишилося самі знаєте де. А бо яку модель порекомендуете? хочу одразу з скороваркою, бо дозволити собі і мультюі скороварку не можу.Викинути потім не зможу, а додому везти вийде дорожче ніж сам апарат

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Валюша,  у Нели Филипс.  

Мне кажется,  что надежные,  щупала.  

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, valuhka сказав:

хтось має  мультиварку-скороварку Philips HD2133/40? 

У мене HD2178, це мабуть старіша модель. В цілому я нею задоволена, чаша нормальна, програми базові. Єдине, що мені не подобається - це те, що час роботи програми збільшити можна, а зменшити ні, тільки виключати. А так приловчитися можна, нормальна скороварка-мультиварка. А про особливості HD2133/40, на жаль, не можу нічого сказати.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×