Перейти до вмісту

Recommended Posts

Быстрое домашнее печенье на сметане

Рецепт примитивный, но очень-очень вкусно получается.

Сметана - 1.5 стакана (*сметана была очень-очень старая, кислая)
Мука - 2 стакана
Масло слив. - 200 г. (*я делала на маргарине Пампушок, делала 1/2 порции)
(никакой соды или разрыхлителя, рецепт приведен полностью!)
Для смазки яйцо
Для посыпки 1 ст. сахара или меньше

на фото половина порции рецепта (фото будет, как найду свое пропавшее)

Муку высыпать в миску, добавить сметану и маленькие кусочки мягкого масла. (*я маргарин тёрла на тёрке). Замесить тесто, а затем охладить 1 час. Тесто раскатать на покрытой мукой доске где-то 7 мм, разрезать выемкой на кусочки ( *с фигурами можно не выдрючиваться - расплывутся все равно), положить на смазанный маслом противень, смазать яичным желтком или целым взбитым яйцом и густо посыпать сахарным песком.

Выпекать в предварительно подогретой духовке при 200 градусах 10-15 мин, до появления золотисто-желтой корочки. Внутри получается нежно-слоистое, если не пересушить.

Печенье очень вкусное! Примитивнейший рецепт, но каков результат!!!
Выгодно печь мелкое, взяла из кучи и незаметно, а если крупное тиснуть, то сразу видно)))
Улетает, как семечки!

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, спробуйте це печиво. Я ніяк не можу знайти свої фото, там є фото розлому. Воно виходить як слойоне, дуже смачне!

От просто повірте мені! Зробіть половину рецепта, це як раз на один противень. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Світланка, дякую за рецепт:girlhand:! Просте і смачне печиво! Саня мій уже наминає з свіжим медком і чаєм, хоча воно ще і не схололо) 

Подумала, що це тісто і для несолодкого печива підходить, якщо посипати, наприклад, сіллю і насінням льону. 

 Буду готувати ще обов'язково!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наташа, от молодець, що приготувала. Хай твоєму Сані буде смачно!

А ти дала хорошу ідею - це печиво можна посипати сіллю з травками на кшалт італійських і буде чудова закусь до пива!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.05.2023 в 16:39, справжня господиня сказав:

Зробіть половину рецепта, це як раз на один противень. 

Зрозуміло, замішую на півтори порції))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробила тільки що пів порції. Не було в хаті вершкового масла, а на вулицю виходити було ліньки - замінила масло смальцем, ще й замість сметани були у мене домашні вершки, але вже дуже перестоявші. Печиво вийшло смачне, просто таке повітряне і листове. Але дуууже жирне. Наступного разу буду робити або таки на вершковому маслі, або якщо на смальці, то смальцю потрібно брати десь на третину менше. Але робити ще буду, це точно, бо це швидко і смачно.

P.S. збігала швиденько сфоткала, бо попили чаю/молока - і печиво майже закінчилося :) 

P.P.S. а якщо дати печиву після випічки постояти хоча б годинку  - то не таке воно вже і жирне :)

20240114_183428.jpg

Змінено користувачем Магда

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталя, от ти вигадала швиденько, смалець та вершки. Я б не додумала таке, ти молодець. Звісно, жира вийшло забагато. Ну нічого, ти вже наступного разу зробиш як треба.

Дякую, що приготуаала і зробила таке чудове фото.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×