Перейти до вмісту

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 25.07.2022 in Повідомлення

  1. 1 point
    і я записала цей торт в чергу! При нагоді обов"язково приготую! Анжелочка, дякую тобі, за натхнення!
  2. 1 point
    ))) Рада, що рецепт надихнув на свою "пісню" Чекаємо на ваш ремікс !
  3. 1 point
    Ингредиенты: На 1 л баночку огірків: 600 г огірків зонтик кропу листя хрону 1 ч.л. сухої гірчиці в зернах кільце цибулі пару шматочків солодкого перцю 5 шт. чорного перцю горошком 2 шт зубчики часнику маринад на 1 л : 0,5 л води 15 г солі 40 г цукру 40 мл оцет Інгредієнти на 4 шт 1 літрових баночок: 2,5 кг огірків зонтик кропу листя хрону 4 ч.л. сухої гірчиці в зернах 1 шт цибуля 1 шт. солодкого перцю 20 шт. перець чорний горошком 8 шт зубчиків часнику маринад на 4 шт. літрових баночок: 2,2 л води 60 г солі 150 г цукру 160 мл оцет 9% Метод - Огірки гарно миємо, заливаємо холодною водою і залишаємо на 2 години. Далі воду зливаємо, обрізаємо хвостики з обох сторін огірка. - Банки гарно вимити содою і разом з кришками простерилізувати мінімум 15 хвилин кожну. - В банки кладемо на дно горошинки перцю, суху гірчицю, зонтик кропу, листя хрону, зубчики часнику перерізані навпіл. Далі кладемо огірки, гарно втрамбовуємо. Зверху ще докладаємо пару шматочків солодкого перцю та коло цибулі. І так вкладаємо у всі баночки. - У каструлю наливаємо воду(згідно з кількістю банок які ви будете консервувати на 1л - 0,5 л, 1,5-0,7, 2л-1л, 3л-1,5л). Воду наливайте на 100 мл більше, бо вона випаровується, десь розливається. Ставимо на вогонь, і доводимо її до кипіння. - Заливаємо окріп по баночках, до верху. Накриваємо кришечками, укутуємо полотенцем і залишаємо на 15 хвилин. Потім зливаємо воду з баночок, знову у каструлю(повністю всю, щоб вода в банці не залишалась). Ставимо на вогонь і доводимо до кипіння. - Заливаємо окріп по баночках другий раз, до верху. Накриваємо кришечками, укутуємо полотенцем і залишаємо на 15 хвилин. Потім зливаємо воду з баночок, знову у каструлю(повністю всю, щоб вода в банці не залишалась). Ставимо на вогонь додаємо цукор і сіль, перемішуємо, щоб все розчинилось, доводимо до кипіння. Знімаємо з вогню, наливаємо оцет, перемішуємо. Далі розливаємо розсіл по баночках. Накриваємо кришками й закатуємо закаточним ключем. Перевертаємо баночки вверх дном, укутуємо ковдрою, і залишаємо охолоджуватись, далі огірки ставимо в холод на подальше зберігання. Оптимальна температура для зберігання пастеризованих солінь і маринувань — 0-15 градусів. Смачні мариновані огірочки готові. Готуйте та смакуйте всією родиною)
  4. 1 point
    Отчитываюсь. Соус получился - ПЕСНЯ! НО... я переделала рецепт. Уменьшила количество сахара намного и изменила технологию приготовления. Буду делать еще порцию из оставшейся порички (еще не вся поспела) с другим набором пряностей.
  5. 1 point
    а-ля наршараб. Пошла рвать смородину!
  • Newsletter

    block_newsletter_signup

    Sign Up
×