Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

Наталко, гарні фото ❤️ тримайся, тримай хвіст пістолетом :girls-hug:

Я сама зараз також як та тряпка. У суботу ревіла до істерики вже. Причин багато. 

Мабуть, у багатьох так зараз.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ирисочка! Пишут про плохой прилет в Полтаве. У тебя все норм?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ми на дачі. Сьогодні ввечері почалася гроза, лупить дощ, грім, блискавки! Може завтра додому поїдемо, все одно в середу збиралися їхати. Чого тут сидіти, на город не вийти, ходити грязюку місити?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні зранку "любі сусіди" вирішили мене вбити ракетами. А х.. вам, мене не вбити!

Пішла на кухню знімати стрес. Нажарила гору пиріжків, котлет, відбівних, сирників. Синові Подзвонила, щоб прийшов після роботи. Напхала дві сумки їжі, консервації, пішов додому радий!

20240418_200903.thumb.jpg.f8bef3644cbc0ddc1d9eaeb488d71597.jpg

17134604375151122664625.thumb.jpg.15042914ec29dc114223806bed37bf94.jpg20240418_155215.thumb.jpg.ce1a2c08747caba7db4408039ffcdb2e.jpg

Ще багато їжі є, завтра на роботу візьму, я там обідаю і вечеряю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене новина. Ми сьогодні продали дачу!!!

Не думали, не гадали, знайшовся покупець, все швидко вирішили. Це наш воїн, який 18 місяців був у рашистському полоні і нещодавно повернувся. З армії він звільняється, буде ковирятися у землі, влаштовувати під себе дім. Поки поживуть його дружина з мамою, а він пізніше приїде.

Отак.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 хвилин тому, lana19 сказав:

Света! а как вы без дачи?

А як всі. В мене ж робота, може і Вову кудись прилаштуємо. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Светочка! Тогда поздравляю! Очень верю в нашу Победу и потом пусть будет новая дача. Но только для шашлыков и отдыха!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лана, дякую! Теж дуже цього хочу!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Світланка, вітаю! Хоча теж зразу подумала, як ви без дачі. Але ж вам видніше))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, мені то взагалі не можна на сонці після онко в 2000 році (меланома на нозі). На пляжах раніше була тільки вранці та ввечері, на море їздила тільки вересень, влітку ніколи. На дачі стали жити тільки з 2015, як поміняли дачу. Влітку я теж там щось робила тільки до 10 ранку, потім закривалися в будинку і виходили не раніше 5 вечора, коли вже прохолоднішало. Але все одно як не ховайся, ти на сонці даже під деревами, це не квартира. Почалися всілякі папіломи, мені вони зовсім не потрібні. Та і тиск в мене теж не дає нормально працювати на городі, не можу наклонятися, зразу лице бурякове. Так що мені дача вже не для здоров*я стає, а навпаки. Вова теж став дуже маятися г..роєм, нічого підіймати важче  5кг не може. А ми ж постійно туди воду возили бутлями, бо Вовин шлунок не прийняв воду дачну. Постійно тягали ті бутлі та баклаги ...

Тому ми з Вовою довго не вагалися, продавати чи ні. Життя далі покаже, може, ще десь і купимо для відпочинку, а не для роботи. Поки відпочинемо від всього.

Розсаду свою я подарила по сусідкам, а город ще не вспіла засіяти, крім буряків. Дуже добре нав*язалися черешні та абрикоси, аж шкода. Зате сливи майже не цвіли, пусті. Часник мій стоїть таке шикарне бадилля, товстенні стовбури, буде дуже добрий! 

Але вже не мій.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, оце так новина у тебе! Стільки труда вклали в цю дачу! Не жалко? Но то ваше рішення, значит так надо було. Но і їздити на ту дачу теж далеченько, часу треба багато. 

А у мене зараз весь час займає на городі чи розсада. Дома тільки їсти приготувати , ну і на закупівлю з'їздити. Погода в цьому році радує, да і відволікається від поганих думок. Вот тільки недавно в дом зайшла, до смеркання гірчицю- седерат зрізала.

Все що написала попереду, це писала учора. І тіки щас зайшла і побачила що сообщение зависло і не  відправилось в тему. Но вже переписувати не буду. Света все пояснила. Може так і лучше, здоров'я важливіше всього.  Нам, живущім на землі, намного легче. Хоть би в тому що їздити не треба. Для мене це великий плюс. Бо знаю що свого чоловіка я би не за яки ватрушки не витягнула  би з хати. Так що. , Светланка, що не робиться , то робиться к лучшему!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А мене дача відволікає, це якась віддушина. Як і розсада зараз, бо інакше я на дурку попаду. Воно все одне до одного ....

Не знаю, можливо і у мене дача останній сезон, я ще не знаю. Мені останнім часом взагалі все настільки осточортіло, що ...не буду продовжувати, але нерви не витримують. Та і майже не залишилось у мене тих нервів.

Тому поки є можливість, ковиряюсь з розсадою. А далі, якщо воно буде, то буду бачити. І не тільки з війною...

Тому мені Світланину дачу шкода, але то її рішення і воно цілком раціональне. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×