Jump to content
Сусля

Рулет "Вишиваночка" Борошно Ecomeal

Recommended Posts

Ингредиенты: Основне тісто:
Борошно - 130г
Яйця - 2 шт.
Цукор - 50г
Сметана - 100г
Вершкове масло - 50г
Сода - 0,5 ч.л.

Кольорове тісто(одна доза):
Борошно - 25г
Цукрова пудра - 35г
Вершкове масло - 15г
Яєчні білки - 25г

post-10-0-51411800-1477513094_thumb.jpg

Спосіб приготування

Робимо основне тісто:

Жовтки та цукор добре розтерти, додати сметану, масло, просіяне борошно з содою.

Білки з щіпкою солі  добре збити і дуже обережно додати до тіста, перемішати.

Зробити кольорове тісто, в рецепті я вказала одну дозу, то якщо в нас йде два кольори, то робимо два види тіста.

На пергаментний аркуш наносимо візерунок, перевертаємо його і по контуру обережно наносимо кольорове тісто.

Я зробила  таки паперові фунтики , заповнила тістом й дуже легко намалювала потрібний малюнок.

Потім цей аркуш відправляємо в духовку, розігріту до 180 С, десь на пару хвилинок, щоб тісто трохи схопилося.

med_gallery_124_698_1090946.jpg

Потім краще всього покласти аркуш у форму і дуже обережно  залити зверху  основним тістом.

Я виклала тісто на малюнок, а потім вже силіконовою лопаткою розрівняла всю поверхню.

med_gallery_124_698_392952.jpg

Знов відправляємо у духовку, приблизно  на 10-15 хв. Треба дивитися, щоб тісто було жовтеньким і не дуже підсохнуло, бо потім коли його треба буде згортати, воно трісне.

Готовий пласт , ще гарячий треба швиденько викласти на рушник і згорнути у рулет. Я не стала чекати, коли він вистигне повністю, а ще теплий намазала сливовим варенням, в мене воно дуже густе. Знов згорнула рулет, папір при цьому знявся сам, запакувала у пакет і поклала у холодильник.

Примітки

Вибачте, але розрізу нема , бо раптово прийшли гості ( як чуяли) і рулет зник, ось тільки що був й нема  :girl_pardon: Цікаво, що як виявилося, ніхто не їв, всі тільки трішечки спробували  :girl_haha:

Ну, ты Танюшка, талаааант :n6: , это ж надо придумать , рулет вышила :girl_love: , могу представить в каком восторге были гости :smile3: :upal: , все валялись!

Браво! :flowerss: :n6: :n6: :n6:

Танюшик!!! Снимаю шляпу! :thanks: Вышивка  выше всяких похвал! Ну  оооочень красиво!!Браво! :n6:  :n6:  :n6:

це так, зараз вишивка так захопила,  :girl_love: і картинками бавлюсь, і вишиванку по трошки роблю, і нові техники вивчаю.

Мало того, що в мене рулетне тісто взагалі не виходить, так тут ще  й така краса!

З глузду з*їхати!!! :goood: