-
Публікації
43 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Days Won
4
Палич last won the day on 19 квітня
Палич had the most liked content!
Про Палич
-
Звання
Продвинутый пользователь
- День народження 17.03.1967
Информация
-
Пол
Мужчина
-
Город
Кривий Ріг
-
Настоящее имя
Ігор
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
За масло(маргарин)...не треба мені було його ростопляти в микроволновці. При додаванні почало, хлюпати тісто при замісі. Прийшлось негайно зупинити процес і додати ще 35 гр. борошна. Молоко розвів з домашніми вершками, густими. Не знаю яка в них жирність...200+50 на око. Підкажіть як було треба по пропорціям, по науки. Жалкую що полінився гарно округляти порції. Так, отщіпнув кусок , кинув в бумажняну форму на вагах, і тоді скільки потрібно добавляв маленькими шматочками, чи відщіпув лишку ...форми змастив с початку трохи олією, пальцем. Сьогодні знайшов і продивився тему на "другому" форумі, з впн. Неля писала, що робила паски і свої, і от Светти, і Месоєдівську, а більший сподобалась їй і гостям як раз ЦЯ.! Спробую скоро, напишу свою думку, по чесному.
-
-
Прикрашав внук, я зробив глазур з пудри та цукру. Ще покрасили яйця в цибулевих шкарлупках, кракаде, та куркумі. Фі г ня якась((.
-
Перший - пішов. Все як по рецепту майже. Вилучив з опари 50 г цукру, замінив на молоко. Гарно розчинилися дріжджі зато + сметана і залишок цукру. І + один жовток, бо яйця невеличкі, рівно 103 г всі 6 штук. Ізюм і курага по 50, вдвічі більше за рецептом, замочив у коньяку, обсушив, присипав мукою... По росчету 11.5 шт. форм 120 грамових, в останню, 12ту кинув лиш 85 грн. Полінився розгладить шапочки((( Дуже швидко підходило все. 30" опара, і по 30" тісто з 1 обминкой. В формах у духовці десь 45-50 хвилин. Випічка з холодної 15"+15". Завтра верх покрасю глазур'ю.
-
-
Треба робить. Самий багатосторінковий рецепт, напевно одні похвалюшки і спасибки. Раніше робив по рецепту Светти- госпожи, заварну і мясоєдівску, і по своему рецепту. У кожній свої плюси. Що тут цікавого і які питання. Багато борошна на заварку, майже третина. Не дуже виходить гливка? Опари по суті нема, ті 30 хвилин як раз тільки для активації дріжджів. Сметана - гарне рішення, хоча часу мало для роботи її мкб, надо спробувать. Не зрозуміло як вводить дріжджі, як правило їх розчиняють в молоці, а тут як? Молока і так мало для заварки, що б відділити частину. Просто посипають грудочками у "кашу" з сметаною (до речі жирність її яка?). А цукор розійдеться там? 100 гр, це не ложка для "старту". Саме головне - куди дівати білки? Зефірки-суфлешки - це не для мене) А "масло слівочноє" в рецепті 200гр , а в описі - маргарин. Опечатка? Це ж різні масла? Його розтоплюють, чи так, кусками при замісі? Буду робити в хлібопічці половинну порцію. Першу партію по рецепту, потім з апгрейдом. Цукр мабуть зразу зменшу в опару, нам завжди за солодко. І трохи вершкового масла в молоко для жирності. Цікаво як поведе себе жир в заварці і опару. А і додам секретний інгредієнт - куркуму для жовтявого колеру тіста. Дрібку. Света навчила)). Мо ж трохи більше ізюму і сухофруктів.
-
Це варіант як з не жирного молока зробити аля_слівки? Воно працює?
-
Це щось взагалі не зрозуміло...мо ж навпаки? І опару стараються подовше тримать, що б набрала смаків притаманних заквасці, мінімум при мінімум часа 3-4. Меньше одного часа це є опара?? Тут і наніч залишають підходить для цього.
-
Так, це "класика" заварного тіста. Що б гарантовано не було комочків треба зразу змочити муку для заварювання частиною (1/3 -1/4 від загального об'єму ) теплої (до 70°С) води чи молока, а вже потім залити кип'ятком. Та і не обов'язково ждать коли прям закипить і (недайбог) ще з біжить, головне щоб температура була значно вище 70°.
-
-
-
-
Доки писав дивлюсь а вже десь мм 3-5 розсолу вище марлі. Достатньо? Ти писала "як що багато" то груз зменшити...це скільки "багато"? Це для того, що б не сильно прессувалась? Ти на 3 кг капусти скільки льеш зразу, 1 литр? А і цукру...2 ложки = 30гр? Без шапок?
-
Тільки що поставив квасити. Все як ти і написала. Купила гарну капустину, 2.9 кг, біла і пласка. Шинковка в нас точно такая як на твоему фоту. Хотів так же у прозоре пласт відерце, яле не влізло, воно з під меду, на 3 л получается. Пришлось у каструлі з нержавейки, там десь 5 л. І гарно входить пласка тяжка підставка на всю площу поверхні. Я ще виклав марлю і поставив 3 л бутильок. Треба 1 кг ти пишеш, але не трамбували як раніше, і бачу що розсолу мало, хай трохи потисне сильніше , як що через час не покриється верх, то добавлю ще трохи розсолу. Соль поважив на вагах мірною ложкою. 2 мірні - це десь 35 гр., так як в півтора з верхом звичайної. Не міряла ніколи?? Я "ложками" не вмію міряти, та ці "шапки", "верхи". Яка намічається проблема.Останній раз квасилась на кухні, біля плити, але довго, звичай 3 дні і вже пробуем, піна в все таке...щас у нас ще не дали ц.опалення, десь 18°С в середньюму і нижче. Пробую - вродіби різка, але не то((. Вообщем хто знає яка капуста при квашенні при низької температури, що краще зробить і як. Ту десь днів 5 квасили, вроді дійшла, з'їли. Мо ж цукру зразу добавить і скільки? Що б було шо їсти тим бактеріям бродильним? Я думаю, що при низькій температурі йде процес не тільки корисного броженія, а і розвиваються грибки, дрожжі. І смак виходить більш спиртовий потому. Так?
-
Печаль. Мені теж колись нізя було капусту, то робили борщ з пекінки. Так що у кого проблема з білокачанною, можно замінити на таку. Трохи дорожче звичайно, але...
-
Ясно. Продали дачу, розігнали базар, нема пільгових місць и т.д. Ну для себе ж можно, або іншим, хто квасить капусту. Не тільки білокачанну, а і пекінську, вона ж теж капуста. Недавно дивився на ютубі новий ролик д. Комаровского , він так хвалив квашену капусту, дуже вона корисна. І в кінці свій рецепт.
-
-
Ну не знаю...мені біла як крейда нагадує дешеву столовську, жовтенька, золотава краще. А ще хотів спитати. Ти не робила так пекінку? Мені дуже сподобалась. Все так же, нарізка просто кусками 20г солі на літр. Я ще паралельно прокисляв буряк слайсами і кабак. Останній не сподобався, якийсь солодко-кислявий, а ось бурячок - гуд. Я ще його червоним росолом залив майже готову пекінську капусту і стала шо вкусна, що приваблива на око, така фіолетова плямиста...ням ням ням))) Ти ж там продавчина, для розширення асортименту, чогось цікавого. Чи таку давно продають?
-
Я про те, що ми не зливаемо/наливаймо вже СОЛОДкий росол, що дає додавання ті дві, або аж три (в рецепті київського) здорові ложки цукру в кінці процесу? Ми просто в кінці квашення зливаемо, додаем цибульку, масло і в холодильник. Звісно спробуємо заморочиться як ти кажеш, гірше ж не стане? ...а як шо стане, тепер ми знаємо де тебе шукати)), і як ти виглядаєш.) А воду ми давно додаем, бо щас така капуста стала геть не соковита.
-
Свет, а той фокус-покус що дає? Ми робимо так же, тільки зразу додаем моркву і на літр води кладе 2 ст л.солі, мірні, та чайну цукру. І прикриваємо поверхню марлею, потім тарілку і груз. Вообщем не зливаемо і не додаем цукор ще на добу. Ну ти ж робила колись так і так, що воно дає? А і так, головне, че я власне пишу... Треба сікти капусту тільки по жіночим дням, т.б у середу (краще саме в цей день), ну або в п'ятницу, чи мабуть у суботу.