Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

42 хвилини тому, irysska сказав:

можете вважати мене зрадойобом

Не будемо так вважати.  Так. Війна надовго. Швидше за все переросте у третю світову. Перші дві починалися у Європі.  хуйло теж розпочав війну в європейській Україні

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лана, цікава та кивирма, гадаю, що і смачна. Ролік подивилася про неї, нічого складного. Я щось подібне пекла з турецьких рецептів, але на ворожому форумі давненько, вже не пам'ятаю.

Вдома лежить шматок бринзи, треба щось зробити з неї. Пока я на роботі, то тільки в четвер-п'ятницю зроблю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, справжня господиня сказав:

Ролік подивилася про неї

Форму жиром не змащую. Користуюсь  папером для випікання.

 

1 година тому, справжня господиня сказав:

пекла з турецьких рецептів,

Гагаузи відносяться до тюркської групи

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До нас ця техніка дійшла))

Screenshot_2024-02-28-22-53-14-306_com.instagram.android.thumb.jpg.fe464d666e1d738484aa5d8eb16ba95e.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Завтра мої вже їдуть до дому. 20 днів спілкування з внуком пролетіли. Все добре, но щось ми з дідом притомилийсь з незвички.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин тому, Lika_N сказав:

До нас ця техніка дійшла))

А друкарський верстат для грошей не дійшов ще :0326:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, musinka сказав:

Завтра мої вже їдуть до дому. 20 днів спілкування з внуком пролетіли. Все добре, но щось ми з дідом притомилийсь з незвички.

А Річік як? Малий виявляє до нього цікавість? Жива іграшка, гавкає - це ж чудово :smile2:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, irysska сказав:

А друкарський верстат для грошей не дійшов ще :0326:

Я чесно зараз трохи пугаюсь цінників в маг,  то що ціна до $,прив'язана розумію..но ось 2$ не багато,а 80гр..багато)))

 

Дивилась на тістоміс..він як був 1000$ так і лишився..но в грівнах...)))

Я зуби дешевше зробила))))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Lika_N сказав:

Дивилась на тістоміс..він як був 1000$ так і лишився..но в грівнах...))

А я навіть не заглядаю на цю марку. Мріяти можно, но знаю що ці мрії нездійсненні. Нам би чого подішевше. І то зараз пройшов ажіотаж на всю цю техніку. Як говориться- не на часі. Полбзую те що було придбано в  хороші часи.

2 години тому, irysska сказав:

Річік як? Малий виявляє до нього цікавість? 

Річика таки гості зовсім разбалували. Не знаю даже як будемо його до тями приводить як гості уїдуть. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, musinka сказав:

Річика таки гості зовсім разбалували. Не знаю даже як будемо його до тями приводить як гості уїдуть. 

Неля, це як? Що трапилось? :f-0-146:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Раптом нарисовалася моя давня кліентка, знов робила її чоловікові їжу на роботу на ДР.

М'ясний пиріг Лінивий.

20240305_184047.thumb.jpg.20af93f3f7808b18018fa1c360114e40.jpg

Рибний пиріг

20240305_233819.thumb.jpg.c6cfc7adf90cfb630cae24633536b5b9.jpg

І ще рибні пироги - верхній для заказу, нижній мені треба було жіночці віддячити на роботі, справа то нам з Вовою. 20240306_070732.thumb.jpg.fce587634ae5d7182c658f741d21ac08.jpg

І зробила на солодке отакі кільця з заварного тіста, крем творожно-масляний, глазур для еклерів.

20240305_235235.thumb.jpg.325a7da3dbecc7a7677bc79a23d0533c.jpg

Ще не сфоткала блюдо з еклерами для нас, там штук 10 не таких красивих. Вранці з'їла один з кавою - їжа богів!!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лана, як ти там, жива? Бо пітушня ніяк не залишить Одесу у спокої....поки не передохне.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Живы! Так бахнуло. Глаз дергается.  российская ракета. Прилет((

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В нас тільки сирена, поки тихо. Лана, бережись!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вчора була на роботі, так начальство мене поздоровило.

20240308_165427.thumb.jpg.4d0732bd9dca2da89f9c72b3c533311b.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, зовсім забула вам показати раніше. Ну нічого, на той рік зробите.

Отакі калачі я пекла в 2015 році на подарунки на роботі та подругам. Це смачно, незвично і дуже всіх вразило!

IMG_6901.thumb.JPG.0c6efa5b177d23343fc1f6ec750aa8ad.JPG

IMG_6904.thumb.JPG.3ceaefdce8d892c7512818981876d8f9.JPG

IMG_6899.thumb.JPG.0cb81c297f673945a20f8ce842abcdd2.JPG

На фото все понятно? Тісто беріть таке, що не розпливеться і буде тримати форму.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ойц, шото міня багато сьогодні.

Тіки шо напекла ватрушок. Завтра до сина в лікарню, Вова просив, та треба ще свою хазяйку на роботі пригостити. Може, і мені щось зостанеться.

Два притвиня.

20240309_192733.thumb.jpg.861a37d4d2e004db2f03f5620ff1374c.jpg20240309_192741.thumb.jpg.37ed5549835ad61b0ee05b651dabc0c5.jpg

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Світлано, які апетитні ватрушечки, просто ням-ням.

Сину здоров'я. А що трапилося, чому в лікарні? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та так трапилося, треба підлікуватися. Скоро додому.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, молодці у тебе хозяєва, не дивлячись на те що частинки. А у нас начальство тільки жде  поздоровлення собі. Ніколи не  поздоровляють. В цьому році картинку в Вайбер прислала завхоз..

Апетитні в тебе ватрушечки, так і простяться до роту. А я к празнику особо нічого і не готувала, настрою не було святкувати. Ще і робила в цій день. Купила колбасно-сирну нарізку, пива нам с мужем, даже вино домашнє не доставала. В духовці запекла крильця в маринаде с абрикосового варення .Салат з крабовие палок зробила і то тільки тому що ще з НГ палки в морозилці завалялись. Ще найшла в морозильні ковбасу , осталась колись нарізана з олів'є, вспомнила про давно забутий рецепт і за 10 хвилин намазала і запекла гріночки.IMG_20240308_141054.thumb.jpg.81158e4bb8e6b142c17cfe608a93f1af.jpg

Це вже остатки на сьогодні

IMG_20240309_054123.thumb.jpg.561e0c4931813f104e0981f9d18d96bc.jpg

 

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:m0574: щось у нас зовсім тихо, всі зайняті напавно.

Я теж розсаду сіяла. А вчора іду з ящком, дивлюсь, якась темна пляма на підлозі. Думаю, треба підняти, мабуть щось впало, типа шматочка тканини. І тут ця пляма побігла :smile3: З зими не було, тоді впіймалося 1+1+3 (це по різним кімнатам). А тепер ось ...

Кароч, якщо я на дурку не попаду, то буде добре. 

Не буду розписувати, але батько вчора 1 мишу прибив....віником.

Сьогодні 2 мишу прибив тапком. Вони малі, наглі, не бояться ще.

Але це ще не все.

Пішла на в коридор і на кухні побачила 3 мишу, шмигнула під стіл.

Це мені кара за щось, мабуть. 5 липучок розложила, в мишоловках змінили приманку (підвісили хліб, який обваляний у духм'яній олії).

Я сьогодні вже півдня сиджу з ногами на дивані. Батько то рже з мене, то оре. А я не можу, мало мені маминих концертів, ще і це. 

Змінено користувачем irysska

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ириша, ну шо це за напасть у тебе на поверхах завелась? Шо аж до сказу тебе доводить? Я не скажу що я боюсь тих мишей,  в домі у нас  немає. А в літній кухні буває по восені.  Но ми отруту там розкладаємо. Так що особо не турбують. Буває що захожу, а вона пробігає, ну тут я ору. Но більш не з переляку, а з несподіванки.

Да, роботи весняні в самому розгарі. Треба і на участку порядки наводить. І посівною займатись в домі. Но більш-меньш діла робляться. Кущі ягідні, виноград пообрізала, чоловік дерева почикав і поприскав бордоською сумішшю, землю поорав. Я гірчицю розкидала і вона вже восходить, зеленіє. Насіння все вже посіла. Перець  і сині 24 лютого, вже повсходили. Сині вже треба пікіровать, бо вже 4 листячка є. Перець ранувато, тіки перші пари викидає. Томати посіяла 9 - 10 березня, повсходили майже всі. Но настояще листячко ще  тіки пробивається.  У мене в цьому році всхожість десь 99,5%. Сині , томати по декілька насіння не взійшли . А перець 2 сорта - Колобок і мої насіння собранні не пробилися, вже в тім контейнері насіння петунії взійшли. А, забула, ще старий гіркій переуь не взійшов, На його місті вже новий перець пробивається. 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, сама дивуюсь, 3 поверх. Ми тоді взимку 1 дірку знайшли, замазали. Я дивилась, все ціле, нової дірки немає.

Я вчора так заорала, що батько вибіг аж білий. Каже, думав, що зі мною щось трапилось. Сьогодні не орала вже, бо весь час на стрьомі.

А ночую я у батьків все одно.

Я теж перші томати і перець сіяла 6-7.03 сухим насінням. Цього року нічого не мочила, не робила взагалі. Схожість досить висока, але менше, чим хотілось би. У деяких томатів вже показались справжні листочки, у перцю ще ні.

Вчора ще томати сіяла і пересіяла те, що не зійшло.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я саме зараз намочую перець и томати. Хотіла трохи раніше, але була на роботі 4 дні, попросили вийти. Ввечері прихожу о 8 і зразу лягаю ноги догори, бо цілий день сиджу, тяжко. Вчора до сина їздила, там треба і приготувати і прибрати. Сьогодні з Вовою по магазинах на закупах, от тільки закінчила м*ясо фасувати, та купу на фарш перекрутила. Завтра буду пельмені ліпити в заморозку, бо поїли всі. Післязавтра на дачу поїдемо вперше, хоч сусіди вже там місяць їздять і все поробили. Цибулю потикаю, Вова хоче заволочити землю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×