Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

В нас сьогодні вже +4, все тане, вода кругом. А я пішла і купила собі пальто на таку погоду, бо старе вже чомусь "сіло" і погано застібається :f-0-146: Переміряла штук 20, Вова мій вже очі закатувати стал від втоми. Бо мені то замало в цицьках, то рукава короткі, то пальто коротке на мій зріст, то дороге, то чорне... Нарешті вибрала. Вже й прилили)))

Неля, а що за телевізор купили, шо пачом?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось цей https://comfy.ua/ua/televizor-samsung-ue43cu7100uxua.html, по знижкам чорної п'ятниці. Вчора заказала, сьогодні  привезли, но ще не включали. Бо поки він зігрився я на роботу пішла. А мій в цих настройках зовсім профан. Це у коханого день народження 24 грудня, так я вирішила його порадувати. Мені цей телевізор фіолетово, я вже скіки років його не дивлюсь, даже на кухні дуже рідко виключаю. Зато мій тіки зайде на кухню, сразу до пульта. У мене і в спальні стоїть, я його сто років не включала. А на веранді літом теж тіки муж включає. Короче телеков куча мала, но смарт тв ще не було.  Цей сьогодні привезли, а він по розміру на нашу тумбочку не станстановится,  тепер головняк - треба тумбочка друга.Найшла непогану по адекватної  ціни, но она в Днепрі.

Света, тебе з новою обновкою! Молодець, себе  порадувала. А покаже обновоку? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В нас знову армагедець! На вулиці +2, був дощ, перейшов в хурделицю, все замело, вітер, снігу насипало вже чимало. Добре, що завтра людям не треба на роботу, бо назавтра обіцяють нам +9 !!! :girl_266:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, як всі? Лана? Погодка дає прикурити... Думаю, хоч би знову дах не зняло, як як минулого разу((

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас сьогодні з обіду пішов дощік. То стихне, то знов припускає. А зараз сиджу на кухні, чую за одном якийсь грохот. Думала взриви чи шахеди знов літят . А то пориви вітрів різко налетіли і пішов ледяной дощ. Телефон пише що невеликий сніг, ніякої хуртовини не обіцяє. Но дивлюсь по сніговій карті  що нас снігова лавина накроє в 1-2 ночі.

 З Ланочкою списивалась. Холодно у них,погода камер,  ще і отоплєніє отключили по городу. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В нас вчора був і дощ, и сніг, і туман як вата, свою руку не бачила! Зараз -3 і чекаємо знову дощ.

Одеса потерпає, там сильно ураган пройшовся, трубу котельної 100 м повалило!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас намело переметів. Понеділок оголосили для школярів онлайновим.

З обіду вже сніг не мете, навіть сонце проблискувало трохи. Але вітер страшенний, закручує сніг із дахів, із кучугур, і враження, що знову мете.

Ніч були без світла, але на ранок все полагодили.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчатка, не розкажете, в кого які гаджети для нарізання-шаткування-натирання?

Щось таке собі хочу, але не впевнена, що воно є таке. Хочеться, щоб окремо від блендера.

Колись давненько на слуху був Найсер-дайсер. Зараз же дивлюсь на нього, а воно наче проста тертушка. Розбалувані ми всілякою електротехнікою:f-0-146:

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 хвилину тому, Алцьона сказав:

Дівчатка, не розкажете, в кого які гаджети для нарізання-шаткування-натирання?

Невеликі об'єми натираю/нарізаю Бернером. Великі об'єми натираю/нарізаю комбайнами. Але великі об'єми у мене останім часом - це картопля та цибуля на насадку "зірочка" на деруни), більше нічого глобального не роблю. А от Бернер постійно в ходу - і на зажарку для борщу чи супів, і на різні соуси, навіть квасити капусту шаткувала на ній.

Ще маю млинок для пармезану, теж люблю його дуже.

Цікаво послухати що в кого є - може і мені таке треба буде)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене так само як і у Наташі, Бернер та комбайн Філіпс. Ще для кубиків є Dekok uka-1316, но чесно кажучи, я ним рідко користуюся, тільки як вінегрет роблю, то сирі овочі на ньому ріжу, а потім їх варю в мультиварці на пару. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене  багато всього!!!

1. Є м*ясорубка Зелмер 486 з насадкою для шаткування-натирання (3 вида).

2. Є великий комбайн Бош 4657 з великою насадкою для шаткування-натирання (3 чи 4 вида).

3. Є Бернер з 1996 року (5 насадок).

4. Є маленький комбайн Філіпс 7605 (7 насадок).

5. Є звичайна чотирикутна тертка з бляхи.

6. Є три малі ручні тертки, які висять під рукою. 

7. Є блендер Браун 600Вт с подрібнювачем.

8. Є нож-шатківниця для капусти.

ОтакоЇ!!!!

Користуюся майже всім, окрім №2, бо доставати і збирати довще, чим скористатися іншим гаджетом. І він дублює процеси.

Найчастіше користуюся (по частоті вживання)

6, 4, 7, 3, 5

Ми ж зараз тільки про нарізання-шаткування-натирання! Ще питання?

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, Магда сказав:

Ще маю млинок для пармезану, теж люблю його дуже.

Можеш показати своє чудо? Може і я закохаюся))

15 годин тому, Магда сказав:

Великі об'єми натираю/нарізаю комбайнами. Але великі об'єми у мене останім часом - це картопля та цибуля на насадку "зірочка" на деруни), більше нічого глобального не роблю

Тобто, деруни Бернер не робить?

Бо в мене найбільше забирає часу саме натирання картоплі на деруни і нарізання соломинок на фрішку. Якщо з фрішкою можна ще помедитувати, то з тертушкою не помрієш - так і слідкую, щоб деруни "веганські вийшли")))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, справжня господиня сказав:

В мене  багато всього!!!

1. Є м*ясорубка Зелмер 486 з насадкою для шаткування-натирання (3 вида).

2. Є великий комбайн Бош 4657 з великою насадкою для шаткування-натирання (3 чи 4 вида).

3. Є Бернер з 1996 року (5 насадок).

4. Є маленький комбайн Філіпс 7605 (7 насадок).

5. Є звичайна чотирикутна тертка з бляхи.

6. Є три малі ручні тертки, які висять під рукою. 

7. Є блендер Браун 600Вт с подрібнювачем.

8. Є нож-шатківниця для капусти.

ОтакоЇ!!!!

Користуюся майже всім, окрім №2, бо доставати і збирати довще, чим скористатися іншим гаджетом. І він дублює процеси.

Найчастіше користуюся (по частоті вживання)

6, 4, 7, 3, 5

Ми ж зараз тільки про нарізання-шаткування-натирання! Ще питання?

Оце так список! Це не кухня, а якесь кухонне НАСА:kolobok_addon_girl_cool:. І це ж лише список на подрібнення:girlgir:

Чоловік мені бува каже: "Подивись, скільки у тебе всього в тій кухні!"

От тепер я йому можу казати, що це ще мало, он у Світлани - ото да. А в мене ще мало і треба купоньку докупити:oops:

 

В мене є гарненька Мулєчка м"ясорубка, в ній є насадки для натирання. Але від новизни воно браковане(( вал, на який кріпляться насадки, прокручується при найменшому притисканні овочів(( Так ні разу і не натерла нічого(

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Напишу на русском,   легче мне выразить свою мысль и писать быстее длинный текст.

У меня тоже много всякой техники собралось для нарезания. И электрической и ручной.

Комплект Бернер Прима в полной сборке. Пользуюсь основной рамой часто, дополнительные терки мало в ходу. Особенно Вафелька вообще зависла, и две терки для пюре ( уже и названия их забыла) на большой раме Примы и маленькая Беби кажется) дополнительно. На маленькой могу яблочки потереть иногда. Чистилка овощей Бернар тоже лежит не востребованная, это которая треугольная. Была еще длинная, но со временем отвалилось лезвие на ней, очень было жалко ее, горевала долго, пока не купила  на замену ей чистилку Гигант, и с ней полный набор терок. Чистилка постоянно у меня в ходу,  а вот терки тоже выборочно, редко и по нужде.

Найсер-дайсер один выкинули. Но в свое время, когда не было других гаджетов, очень выручал и нравился. Сейчас от него осталась одна терочка слайсер. Она давно треснула по раме, но муж ее укрепил в алюминиевый уголочек и я ей пользуюсь практически каждый день, но только для нарезки лука. Всегда под рукой. Очень хотела ее поменять, когда поломалась,но покупать новый набор Найсера не видела смысла. И когда дочка переезжала в Киев, оставила мне свой Найсер-дайсер. Новый, не пользованный практически, сейчас он у меня лежит не распакованный еще. Так что моя любимая терочка для лука есть в запасе. Кубиками насадкой там тоже можно пользоваться, остальное так себе, можно обойтись.

Для кубиков у меня комбайн МРМ. Там две решетки для кубиков и большая чаша.  Это в ходу, очень удобное приспособление, быстрая и ровненькая нарезка. Но.....в последнее время, когда готовлю для себя, стала в ручную нарезать и оливье, и винегрет.  И не столько от экономии электричества, как от от того что пока перемоешь эти чаши, крышки, насадки, потом вытереть-просушить. Легче в ручную. Если спешу, то да, подключаю помощника.А так да, потихонечку, не спеша, муж почистит овощи, я ножичком начикаю. А вот круглые диски- терки для МРМ мне не нравятся, не пользуюсь. Из-за того что чаша в комбайне большая, а диски меньше по диаметру, при шинковке ненарезанные куски попадают в чашу. Приходится выбирать от туда и нарезать ножичком.

Для быстрой нарезки сырых овощей, и для измельчения продуктов есть комбайн Браун. Он в ходу довольно таки часто. Люблю его!

Есть большая мясорубка Зелмер на 1900вт. с 4 барабанами для шинковки. Но это для больших объемов овощей. Например когда тыкву или кабачки для заморозки надо потереть.

Есть и было еще много всякой ручной мелочи для нарезки. Из всего этого в основном только сеточка для нарезки яиц в ходу, остальное где-то в шухлядках в летней кухне , и не достаеться. Только для чеснока куча всяких приспооб, а пользуюсь мелкой терочкой или по старинке прессом.

Но недавнее мое приобретение сейчас мне заменило почти все это, выше пересказанное. Недавно в Сильпо закончилась акция на ножи Marco Cervetti. Все наверное ее видели, эти стенды. Меня дочка натолкунула на них. Она почти полный набор ножей там выкупила, очень хвалила их. Да и я у нее попробовав эти ножички, приобрела себе 2 маленьких. Один для чистки, второй для нарезки. Очень хотела еще нож для хлеба купить, но не успела. Акцию убрали. Так вот, изредка на этих стендах появлялась терка. Увидела я ее в Киеве, в нашем Сильпо не вывешивали ее. Цена конечно как для терки не маленькая.Не помню уже, где-то в пределах 340-360 грн. Сразу жаба задавила, но в душу она мне запала. И тут эта терка появляется в нашем Сильпо. Ходила я вокруг нее, ходила. Решилась все таки купиьт, так как моя старая терка Крауф давно отупела и я ей практически не пользовалась Но приехала покупать, а их уже разобрали. Их вывешивали по несколько штучек всего. Выжидала несколько недель пока снова не появились. Купила сразу же. И о чудо! Сейчас она мне заменила почти все мои  девайсы. Всегда под рукой, очень острая и удобная для быстрой готовки. Она складывается, натираю морковку прямо в нее и переношу прямо в кастрюлю или сковородку, там высыпаю. Под струёй воды сполоснула и готово.. Ну а для лука так и осталась старая терочка слайсер от Найсер. Ей я не изменяю.

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оооо, Неля, ми з тобою ще ті девайсоголіки по нарізанню-натиранню! Теж люблю, щоб було багато функцій в одному девайсі, щоб під рукою був і щоб компактний.

Мені оті всі великі комбайни не до душі прийшлися, а що маленьке і поруч - ото моє все.

От почитала всіх і думка закралася, а не продати мені отой комбайн Бош? Бо стоїть мертво в шкафчику, навряд чи він мені буде такий потрібний... Все ж куплялося, коли я багато на закази готувала, тому і працювало все одночасно. Зараз майже не готую, нам вдвох багато не треба...

 

Неля, подивилася терку. Цікава. Нашла у Фоззі за 359 грн. І тут же вилізло мені ось таке

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/novaya-terka-marco-cervetti-tertka-IDS6cNf.html  за 250 грн.

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А у мене для картоплі фрі є ось така штукенція. Їй вже надцять років, забрала її у мами, вона навіть не пам'ятає звідки вона у неї. Начебто їй у знак подяки  презентував один чоловік, який на той час повернувся із Германії. Зараз в інтернеті бачила в продажу повно таких штук, але чи такої ж якості вони як ця, не знаю. Єдине, що останнім часом в неї почало погано прилипати дно до столу і при нарізанні вона ковзає. Іноді прилипає намертво, а іноді ліплю її ліплю, а вона ковзає хоч плач.

 

IMG_20231129_210018.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ще якось я в Китаї замовила аналог терки Гігант. Прийшло мені те чудо, і зрозуміла я, що скупий платить дважди. Такі ті насадки не зграбні, толком нічого не різали і до того ж при першому натиранні моркви на тій тертушці відвалилася ручка. Ну я зробила фото і була не була відправила скаргу до Joom і мені повернули кошти за ту тертушку. А чоловік полагодив ручку. Я викинула всі ті вставні насадки, які виявилися не годними у використанні, а залишила лише одну з них і вона тепер у мене сама востребувана. В неї такий вдалий розмір натертих овочів виходить і на шубу класно натирати на неї, і гострою вона виявилася 

Ось так за дарма мені досталася ця тертушка.  Навіть не вдобно мені, що за неї повернули кошти. Але ж насправді всі інші насадки реально були Г... І поломалася з першого використання, це добре, що у мене чоловік зробив, хоча я хотіла тихенько її викинути, щоб він і не знав, що я її купила.

 

IMG_20231129_213011.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Алцьона сказав:

Можеш показати своє чудо? Може і я закохаюся

Ось. Дуже зручний, закинув всередину шматок пармезану чи якого іншого твердого сиру - і крутиш собі ручку. Пальці цілі, сир натирається швидко і дрібно, одні плюси) 

 

20231129_212013.jpg

20231129_212216.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 хвилин тому, Магда сказав:

Пальці цілі, сир натирається швидко і дрібно, одні плюси) 

я вже хочу!!!:smile9:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, Алцьона сказав:

Тобто, деруни Бернер не робить?

Бо в мене найбільше забирає часу саме натирання картоплі на деруни і нарізання соломинок на фрішку. Якщо з фрішкою можна ще помедитувати, то з тертушкою не помрієш - так і слідкую, щоб деруни "веганські вийшли")))

Нє, не робить. Я люблю деруни на дрібну тертку, а Бернер робе або слайси, або брусочки різних розмірів. Я на деруни люблю натирати Бошом, тим, що з великою металевою чашою. Взагалі Бош мені більше для тіста різного, збивання подобається. І м'ясорубка в Боші мені не подобається, слабка якась. А для нарізки, подріблення, шаткування маю Філіпс, він, мені здається, під це більше "заточений". Та деруни роблю в Боші, бо дуже зручно - натер все в чашу, додав всі інші продукти, розмішавю і відразу з чаші і жариш. 

Користуюся регулярно обома комбайнами, бо спеціально виділила для них місце на робочій поверхні, аби постійно були під рукою, а насадки тримаю над ними в шафці. За три секунди поставила потрібну насадку, за п'ять секунд зробила що хотіла, довше мити, та обидва комбайни добре продумані, добре розбираються на крупні деталі, легко миються.

А ще раз пішло таке вихваляння - покажу ще одну свою слабкість (дуже люблю красивий і якісний посуд і різне столове начиння). Це млинки для солі та мускатного горіха бренда Зассенхаузер. Ще десь стоїть такий самий для чорного перцю. Неймовірні млинки, стальні вічні ножі і прикольний дизайн, дуже зручно і красиво)

20231129_212417.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 хвилин тому, Магда сказав:

 Бошом, тим, що з великою металевою чашою. Взагалі Бош мені більше для тіста різного, збивання подобається. І м'ясорубка в Боші мені не подобається, слабка якась. ... Та деруни роблю в Боші, бо дуже зручно - натер все в чашу, додав всі інші продукти, розмішавю і відразу з чаші і жариш. 

 

Ото й я того Боша тримаю для збивання в чаші, в мене теж металева. А от за його м*ясорубку я б не сказала, що слабка, мені подобалася. Я її ставила не знизу, а у верхне положення, крутила м*ясо прямо у чашу, потім ставила вінчики для змішування і місила ними той фарш на котлеті. А потім прямо з чаші їх жарила. Насадки до нього в мене теж прям над ним в шафці лежать, поставити не проблема. Але прийшлося замінити на більш компактну м*ясорубку Зелмер. В мене дуже мало місця на робочому столі, тому в приоритеті компактні прибори.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 хвилин тому, справжня господиня сказав:

Ото й я того Боша тримаю для збивання в чаші, в мене теж металева. А от за його м*ясорубку я б не сказала, що слабка, мені подобалася.

Якось мені не подобається як він пліви та сухожилля перемелює, доводиться гарно м'ясо обрізати перед помолом. А от в Філіпсі м'ясорубка  - огонь. Перемелює все, навіть товкачиком допомагати не потрібно.

8 хвилин тому, справжня господиня сказав:

В мене дуже мало місця на робочому столі, тому в приоритеті компактні прибори.

О, це велика проблема. В мене "працює" кожен квадратний сантиметр кухні, а все одно місця не вистачає, вже на балкон плавно перейшла захоплювати з своїми каструлями, мисочками, баночками, девайсами. І все ж потрібне, таке гарне і корисне)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Olima сказав:

якось я в Китаї замовила аналог терки Гігант

З виду твій  китайський Гігант точна копія  моєї німецької терки. Но придивившись уважно бачу що метал не такий як в моєму Гиганті. Я свій заказувала у Лілі Мавки, сп с Німеччині вона не раз збирала. Дуже подобається чистилка-треуголка для овочів. Велику тикву за  5-10 хв. очищаю. За кабачки, сині та картоплю даже казати нічого, на раз! Поки чоловік одну картоплю очищає, я  3-5 картоплин встигаю. А вот терки не усі мені подобаються. Зовсім не користуюсь теркою для слайсів. Но мабуть тому що є Бернер та Найсер. Там ця терка гораздо зручніше. І не користуюсь теркою для моркви. Морква на Бернер рамі та на терці Роко гораздо зручніша. Зовсім не подобаються ці дві терки, хоча  вони і з німецького  Гіганта. А вот така маленька терочка і та що для капусти дуже мені подобаються і теж постійно в ходу.

1 година тому, Магда сказав:

. Дуже зручний, закинув всередину шматок пармезану чи якого іншого твердого сиру - і крутиш собі ручку. Пальці цілі, сир натирається швидко і дрібно, одні плюси) 

 

Який гарнюсенький млинок!  У мене була терка для сиру.Подібна,но не така, і дуже не зручна. Теж заказувала в СП з Німеччини,  тільки ще у Макабуши Наталка. Моя була сам корпус з пластика, і тільки вставні терки з нержави. Сир кріпиться на корпусі, ручка вращалась і сир повинен був натиратись.Но чи сир я не той покупала, чи руці мої обидві ліві, но у мене сир тіки крошився, а не терся. Погралась пару раз і продала.

 

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 хвилин тому, Магда сказав:

Якось мені не подобається як він пліви та сухожилля перемелює, доводиться гарно м'ясо обрізати перед помолом. А от в Філіпсі м'ясорубка  - огонь. Перемелює все, навіть товкачиком допомагати не потрібно.

 

Це значить, що треба поточити ніж і решітку! Я наточила і меле, як звір! Неси ніж разом з решіткою до майстерні, де взуття ремонтують, там зазвичай майстер і таке робить. І буде тобі Щастя.

І я помітила, якщо не спішити куски м*яса пихати в м*ясорубку, а хай вона сама меле, то набагато краще виходить. Ще я завжди мелю на крупній решітці два рази! Саме той фарш виходить, і легше крутить.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Магда сказав:

Я на деруни люблю натирати Бошом

От треба поглянути в інтернеті, чи можна до блендера Бош насадки інші докупляти.. 

 

1 година тому, Магда сказав:

Неймовірні млинки

Які ж гарнюні!! Молоти ними, мабуть, одне задоволення!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×