Перейти до вмісту
lana19

Що ми їмо сьогодні? А що завтра?

Recommended Posts

25 хвилин тому, справжня господиня сказав:

О, в мене ж в холодильнику сало чекає, треба з*їсти шматочок. Чи вже пізно? тільки з роботи пришвендилася...

Чому ж пізно? Для сала немає часових меж:f-0-146:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 хвилин тому, Алцьона сказав:

Чому ж пізно? Для сала немає часових меж:f-0-146:

Моя ж ти киця! Ото розумні слова!

Вже відрізала смужечку і з*їла. Зараз чайковським полірну і на диван.

Аааа, який диван... треба м*ясо на завтра готувати. Пішла на кухню до роботи...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, Olima сказав:

У мене білий всередині, сорт називається Вінницький рожевий. Ось фото з інтернету, бо за своїм не хочу лізти. 

 

Я ела только оранжевый и фиолетовый.  Они более сладковатые. Очень латте с бататом понравилось. И в выпечке вкусно. И запеченный 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, Алцьона сказав:

А як такий соус робиться?

Алла, дуже просто, вода и частник. Но це очень смачно! Я так рублю звичай осень,, коли в  самому розпалі торгівля риби з бочок. Раніше так робила з піленгасом, но щас на нього цена непомірна стала. Короп, товстолоб теж дорогий, но не такий як піленгас.

Щоб не писати долго, бо часу немаэ, сходила на хп рецепт утянула.

  • Рыбу, предназначенную для жарки почистить, по желанию порезать на филейные кусочки. Рыбу сложить в миску и посолить, специи для рыбы. У меня специальные специи закончились) сыпала белый перец, кориандр, чуточку имбиря и мускатного ореха. Полила соком лимона, хорошо перемешала и отставила на 30мин.
  • Приготовила соус. Чеснок почистить и измельчить. В плоскую, глубокую тарелку налить стакан холодной воды, добавит 0,5ч. л соли и измельченный чеснок.
  • Рыбу обмакивать в муку со всех сторон и жарить на очень хорошо раскаленной сковороде на среднем (ближе к большому!) огне.
  • Снимать прожаренный кусочек и сразу окунать в чесночный соус.
  • Все! Если успеете, то можно украсить зеленью! Мне не дали, забирали прямо из под рук!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 хвилин тому, lana19 сказав:

 Очень латте с бататом понравилось. 

Поясни як це латте з бататом? В прикуску чи як?:oops:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 хвилини тому, Olima сказав:

Поясни як це латте з бататом?

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, справжня господиня сказав:

Неля, ну як окунь, сподобався?

Я чомусь не можу їсти з часником ні рибу, ні гриби. От мені той часник там зовсім зайвий, мені дуже несмачно. Знаю, що всі полюбляють таке, от рибка Неліна красиво виглядає. Но я б не їла. Часник з курочкою, з сальцем, з м*ясцем, чим завгодно - буду!

О, в мене ж в холодильнику сало чекає, треба з*їсти шматочок. Чи вже пізно? тільки з роботи пришвендилася...

Света, сподобався окунь. Я самі здоровенні рибини повибирала. Так що порізала на 3 частини. Мужу головне щоб маленьких кісточоу не було, бо буде їсти і плюватись.  

Щось подчеркнуте получилось, хоча зрачок не натискала.

А чеснок - ну це кому как. Я гриби теж не уявляю з часником. А вот рибку, но тільки пожарену, могу такий соус зробить. Хек або мінтай чомусь не роблю з часником,, там в томаті можу приготовіть. 

Муж теж купив гарний шмат сала, засолила, зараз наслаждаємось.  Но я вдень наїлася. З хлібом ржаним, з лучком....смакота!

 

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, ото рибу я поливаю соком лимона, дає дуже добру кислинку. Але не завжди є лимон. Я купляю ось такий сік лимона

Концентрований лимонний сік Piacelli Citrilemon, 200мл

 

Я той сік розливаю по формочкам для льоду зовсім маленьким на 1 ч.л. і заморожую. Отої порції як раз хватає для побрискать рибу або ще куди. Бо в того сока термін придатності після відкриття 2 місяця, але він набагато довше стоїть. Краще не ризикувати, я морожу десь 150мл, решта стоїть в холодильнику під рукою, поки не прокисне.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 хвилину тому, lana19 сказав:

20230220-142610.jpg

Оооо, це як я в іншій  темі цитату  викладача що не можно думати про рашистіа, коли відбивні  відбиваеєшь. Бо вийде фарш на котлетки,  а не відбивнуха :girl_210:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 хвилин тому, musinka сказав:

Алла, дуже просто, вода и частник. Но це очень смачно!

А, то це ж такий, як я на пампушки роблю!! Смачний не те слово. І підступний...апетит розганяє - далі нікуди:biggrin:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, lana19 сказав:

Я ела только оранжевый и фиолетовый.  Они более сладковатые. Очень латте с бататом понравилось. И в выпечке вкусно. И запеченный 

Озадачила! Но нет батата и думать нечего. И взять негде.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На завтра в мене зварена гречка, натушкувала свининку шматочками в аджичному соусі, відкрила маринований перець з поміткою "Неля". Є ще пару сардельок з сиром, сало, сир який сир и сир який творог. Млинці ще не пекла, роботаю роботу і завтра теж. Якщо завтра ввечері буду не варена після тієї роботи, то будуть оті налиснички, хочу малесенькіх зробити.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 хвилин тому, справжня господиня сказав:

той сік розливаю по формочкам для льоду зовсім маленьким на 1 ч.л. і заморожую.

Света, я теж купляю такий сік. І коли нема лимона заміщкю їм. Но я ніколи не дивилися  на термін придатності і тому в мене він стояв гораздо довше. Дякую за пораду, буду теж заморожувати порції. 

 

7 хвилин тому, Алцьона сказав:

то це ж такий, як я на пампушки роблю!! Смачний

Да, такий як на пампушки. Тільки в соус на пампушки я ще олійки добавляю, а для риби без олії.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А в нас завтра буде печена качка з яблуками! І знову морозиво - тане на очах:f-0-146:

 

1 година тому, справжня господиня сказав:

Дівчата, ото рибу я поливаю соком лимона, дає дуже добру кислинку. Але не завжди є лимон. Я купляю ось такий сік лимона

 

 

Я той сік розливаю по формочкам для льоду зовсім маленьким на 1 ч.л. і заморожую. Отої порції як раз хватає для побрискать рибу або ще куди. Бо в того сока термін придатності після відкриття 2 місяця, але він набагато довше стоїть. Краще не ризикувати, я морожу десь 150мл, решта стоїть в холодильнику під рукою, поки не прокисне.

Я чомусь думала, що то не сік, а щось хімічне, і не купувала. Тепер куплю і собі!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 хвилин тому, справжня господиня сказав:

натушкувала свининку шматочками в аджичному соусі, відкрила маринований перець з поміткою "Неля". Є щ

Перчік, який з медом? О, ми тільки вспіваємо баночки відкупорювать.

Про аджичкц ти прям мої думки прочитала. Сьогодні глянула, а в холодильнику банка аджичкц засумувала, не помню вже для чого відкривала. І подумала - надо завтра прийти з роботи, достати м'ясо з заморозку і натушкувать. Но я філе куряче думала натушкувать

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Алцьона сказав:

Я чомусь думала, що то не сік, а щось хімічне, і не купувала. Тепер куплю і собі!

Ти права, можна просто лимону кислоту розвести водою і буде теж саме.

 

Дівчата, а у мене в голові засіли печінкові котлети :girl_in_dreams:, треба їх якось приготувати, бо так і буду марити ними.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Тільки що, Olima сказав:

Ти права, можна просто лимону кислоту розвести водою і буде теж саме.

Я так і роблю. Часто в мене нема лимона під рукою, а в рецепті просять. То я махлюю))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 хвилини тому, Olima сказав:

Ти права, можна просто лимону кислоту розвести водою і буде теж саме.

Буде просто кисло. А лимон дає смак і зовсім іншу кислинку.

До речі, купувала такий жеж сік лайма - не сподобався смак. Лимон краще.

 

12 хвилини тому, Olima сказав:

Дівчата, а у мене в голові засіли печінкові котлети :girl_in_dreams:, треба їх якось приготувати, бо так і буду марити ними.

Оля, помню твоє прохання про печінковий торт. Вибач, ніяк руки не дійдуть.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 хвилин тому, Olima сказав:

Дівчата, а у мене в голові засіли печінкові котлети :girl_in_dreams:, треба їх якось приготувати

 

1514675505178597354.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 хвилину тому, Olima сказав:

треба їх якось приготувати, бо так і буду марити ними.

Я роблю печінкові котлети з картоплі і трошки сала. Або прості з цибуля, яйця і манка. Нам і ті, і другі подобаються.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, musinka сказав:

Я роблю печінкові котлети з картоплі і трошки сала. Або прості з цибуля, яйця і манка. Нам і ті, і другі подобаються.

Ага, смачнющі. Неля, дякую, що навчила додавати картоплю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Я тільки проснулась, і знову з росадой стільки часу потрапила.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, хочете покажу Вам найулюбленіше блюдо мого чоловіка? Сьогодні він щасливий по самі вуха :biggrin:. Так, це свинячі шкурки. Сьогодні купила тонесеньке сало по 70 грн, з м'якенькою шкуркою. Зазвичай у нас тільки шкурки по 100 грн продають, а тут ще і сало на перекрутку гарне попалось. Перекручу, трохи зроблю намазки з часником, перцем і сіллю, а решту пофасую невеличкими купками і в морозилку.

 

IMG_20230222_142405.jpg

Змінено користувачем Olima

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×