Перейти до вмісту
lana19

Що ми їмо сьогодні? А що завтра?

Recommended Posts

Фото з інтернету взяла,  якось на олх її побачила за 200 грн і замовила. Поки що не знайшла з нею спільну мову :smileys-mehrere-smilies-994855:

Ввечері дома сфоткаю свою стару форму на вареник. 

 

IMG_20230215_094416.jpg

Змінено користувачем Olima

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мій хлібчик на ЛМ на сьогодні:vkusno1:. З рецептом не експериментую, просто не маю на це часу. Замість цукру - мед, розстойка залежить від моєї зайнятості - від декількох годин, до декількох днів:smile: 

Що готувати на обід-вечерю ще не придумала:oops:Підказуйте!

 

 

ф1.jpg

ф2.jpg

ф3.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 хвилин тому, Olima сказав:

що означає  "хлібчик на ЛМ"

На заквасці Левіто Мадре:smile:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 15.02.2023 в 11:17, Наташшшка сказав:

Мій хлібчик на ЛМ на сьогодні:vkusno1:. З рецептом не експериментую, просто не маю на це часу. Замість цукру - мед, розстойка залежить від моєї зайнятості - від декількох годин, до декількох днів:smile: 

Що готувати на обід-вечерю ще не придумала:oops:Підказуйте!

 

 

ф1.jpg

ф2.jpg

ф3.jpg

Ох і Наталочка, ох і майстриня!  І роботи купу поробить , ще й хліба напече!:dvgmax_01: Наша невгамовна!!!💙💛

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні вночі я готувала і їла винегрет. Мабуть не наїлася, бо встала , і раптом зранку поставила "на пар", в скороварку, овочі. Через пару часів насолоджувалися  вже с мужем. Огірки мариновані в мене вже закінчуються,  о сталось пару 1л банок на Олівьє.  Нашла стару 3х л банку Огорода. А там не тільки огірки і різні овочі, а і гриби ( печериці). Виловила огріки, усі печериці, і получился у мене винегрет з грибами. Смачно! Пригощайтеся!

IMG-7941d4daeebdc81d8986f40e48052d97-V.thumb.jpg.423a9dec12ef00eadd8f159cf6ca584e.jpg

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля, таке фото яскраве у вінегрету, що аж самій закортіло, бо вже тії омари надоїли :girl_haha:

 

А в мене сьогодні на вечерю суп з лососевими смужками, давно першу страву не варила, а сьогодні побачила ці смужки і відразу вирішила, що варитиму суп з ними:smilie_essen:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 хвилин тому, Olima сказав:

А в мене сьогодні на вечерю суп з лососевими смужками, давно першу страву не варила, а сьогодні побачила ці смужки і відразу вирішила, що варитиму суп з ними:smilie_essen:

Оля, розкажи, що за смужки і як вариш. В нас продавали слайси з лосося, я часто брала. Але зараз вони стали дорогі, не можу на свою пенЗію розігнатися. 

Ось прочитала про такий супчик і так захотілося зварити! Завтра куплю хребет лососевий и зварю. Або Оля щось цікаве розкаже про супік.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Залишила трохи на засолювання таких смужок, вони відрізані з боку, там ще є темне м'ясо. Ці смужки зовсім без кісток, тому я їх і беру, а ще вони майже самі дешевші (275грн) після кусочків із шкурками та кісточками, які по 240грн.  Ось такі в нас ціни:girl_cray1:.

А суп, то звичайний рисовий суп, в який я за 5-7 хвилин до кінця закидаю оці смужки. :smilie_essen:

 

 

 

IMG_20230218_182926.jpg

Змінено користувачем Olima

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, я тут подумала, візьміть наді мною шефство:smilie_girl_066: Ви готуєте, і мені надсилаєте страви:smilie_essen: А шо...Бо в мене сьогодні позавчорашній гречаний суп:sorry:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:za:

Наташа, залюбки, а натомість ти вчиш мене пекти красень - хліб 🍞.

А ще скажу тобі по секрету, завтра мій суп також стане вчорашнім :fille7:.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ага, смужки такі бачила, ціну на зараз не знаю, давно брала. Ні, рисовий суп не хочу, я свій зварю, фінський на молоці. Вова з радістю вислухав про хребти лосося до супа, дуже він полюбляє той супік.

А от гречаного в Наташки я б з*їла, даже позавчорашній, шото давно такий варила. Я можу і неділю їсти один суп, я не вередую.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ні-ні-ні, гречаного супчику мені не шліть, я його три дні їла) Рибної юшечки і вінегрету хочу:smilie_essen:

1 година тому, Olima сказав:

А ще скажу тобі по секрету, завтра мій суп також стане вчорашнім

Мій уже позавчорашній:biggrin:

1 година тому, Olima сказав:

а натомість ти вчиш мене пекти красень - хліб

Оль, а що там його пекти? Духовка в мене препаршива, була б духовка хороша, то взагалі все просто)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От, дівчата, щоб ви мені не розказували та завлікательні картинки не постили, все ж той сірий окунь жарений набагато смачніший та соковитіший за духовочного. Я робила на днях його в духовці, ну з*їли, але проти пожареного це не то пальто. От зараз на вечерю я знов пожарила того окуня і Вова зжер 3 куска і просто приказав тепер тільки жарити! Ніякої духовки! Та я й сама бачу різницю в смаку та соковитості. Дуже смачна риба! Акція на неї сьогодні ще була, але я взяла селедку і вже посолила, набрала м*яса до морозилки, а риба вже б не влізла нікуди. 

Купила ще невеличкий хребетік лосося чи когось там красненького, зробила бульон, зараз стигне, завтра буду супік варити фінський. А може й сьогодні.

А де це всі поділися?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут мы. Наслаждаемся иллюзией мира. Свет реже отключают. До 24 осталось практически 4 дня.

А я вчера в духовке картошку по-селянски с  мясом и яблоками запекла. Ленину капусту по-корейски сделала. Подруга в гости забегала. Принесла мне очень интересную рукколу и плантан.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 хвилин тому, lana19 сказав:

А я вчера в духовке картошку по-селянски с  мясом и яблоками запекла. 

А з цього місця подробніше. Якраз стою і кусяки свиної лопатки шматую на порції. Завтра б і запекла, мені у вівторок-середу на роботу на 2 дні йти, треба дома щось залишати їсти.

23 хвилини тому, lana19 сказав:

очень интересную рукколу и плантан.

Цікаво, цікаво... а плантан що це?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это овощной сорт банана. Выглядит -как обычный  с начинающей чернеть шкуркой. Надо его жарить

Жареные плантаны на завтрак вместо оладьев : Блины, оладьи, сырники

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 хвилини тому, lana19 сказав:

Это овощной сорт банана. Выглядит -как обычный  с начинающей чернеть шкуркой. Надо его жарить

Жареные плантаны на завтрак вместо оладьев : Блины, оладьи, сырники

А як відрізнити плантан від починаючого чорніти? Я завжди беру отакі починаючі чорніти, навіть коричневі. Вони дуже стиглі і солодкі, схожі на гнилі. А мені самі смачні!

Ніколи не жарила банани, але їла, правда дуже давно. 

Блін, такі дорогі стали...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я даже и не знаю. На вид он крупнее трошки и тяжелее. И цена почти в 2 раза дороже обычных. Никогда не ела. Будет повод правильное желание загадать!

И вот такая интересная большая руккола. С ореховым вкусом . Лист мягкий и нежный. А сам черенок твердый. Тарелка диаметром 30 см

332004634_6142317349122000_1262881099877256121_n ооо.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, справжня господиня сказав:

А з цього місця подробніше.

Сразу включаю духовку на максимум. Картофель - люблю лимонку. На 4 части вдоль. Морковку -  вдоль и потом пополам и каждую половинку вдоль на 3 части. Получаем брусочки. Противень застелить пергаментом. Картофель морковку на него. Специи для картофеля готовые. Паприка. Сухой чеснок. Соль. Растительное масло. Все перемешать. Сининка - кусками.. Посолить. Поперчить. Можно смазать медовой или французской горчицей. Сверху на картофель. Яблоки. Штуки 3-4 пополам. Убрать по желанию серединку и положить прям на свининку. Можно еще свежий чеснок . Не чистим - а режем головку пополам и в картоху. Можно  несколько шампиньонов положить. Ставим в духовку и я накрываю противень с картошкой вторым противенем. Можно фольгой.  Примерно на минут 40. Через минут 20 от начала температуру понижаю до 220 примерно. Убрали кришку и доводим до готовности и зарумянивания. Во первых это красиво. Во вторых - очень вкусно. И даже в холодном виде

 

У нас сегодня на ужин Пюре. Биток из индейки и салат руккола -груша- сыр и немного кумквата. Кумкват - маленький подарок от подруги из Италии. Кумкваты из  соседского  сада.

331639172_609360464366571_6149424326085077283_n (1).jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Яненько-поняненько, зробима, дякую.

Що таке "Картофель - люблю лимонку" ?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сорт. Очень вкусный. Прекрасен для запекания. Сверху получается нежная корочка. А внутри мягкий . Готовится быстро. Он такой овально- продолговатый

Картофель Лимонка - описание сорта, характеристика, посадка и уход с фото

 

Наверно многие в Одессе любят лимонку. Видео с привязкой ко времени

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нема в нас такої картоплі. Буду викручуватися чим є.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин тому, справжня господиня сказав:

От, дівчата, щоб ви мені не розказували та завлікательні картинки не постили, все ж той сірий окунь жарений набагато смачніший та соковитіший за духовочного. Я робила на днях його в духовці, ну з*їли, але проти пожареного це не то пальто. 

Света, як к часу ти написала про окуня. Як раз достала с морозілки два окуня і збиралась запекать. Но тепер пожарю. Ми теж більше поважаємо жарену рибку, ніж запечену в духовці.

13 години тому, lana19 сказав:

Сразу включаю духовку на максимум. К

Ланка, дякую за рецепт ! Картопелька у тебе дуже апетитна)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, lana19 сказав:

Это овощной сорт банана. Выглядит -как обычный  с начинающей чернеть шкуркой. Надо его жарить

Жареные плантаны на завтрак вместо оладьев : Блины, оладьи, сырники

Це для мене відкриття часу! Ніколи не розділила банани на овочевий сорт и звичайний.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×