Перейти до вмісту
lana19

Що ми їмо сьогодні? А що завтра?

Recommended Posts

В 18.02.2023 в 19:02, Наташшшка сказав:

Дівчата, я тут подумала, візьміть наді мною шефство:smilie_girl_066: Ви готуєте, і мені надсилаєте страви:smilie_essen: А шо...Бо в мене сьогодні позавчорашній гречаний суп:sorry:

Та в нас теж перші страви готуються на декілька днів. Суп на 2-3 дні. А борщі на 4-5:girl_red:

 

20 годин тому, справжня господиня сказав:

 

Купила ще невеличкий хребетік лосося чи когось там красненького, зробила бульон, зараз стигне, завтра буду супік варити фінський. А може й сьогодні.

 

хребетик і в мене в морозилці сумує. Який секрет фінського супчику? Бо я простий рисовий варю на хребетиках...

20 годин тому, справжня господиня сказав:

 

А де це всі поділися?

Вже тут) я трошки сачкувала:oops:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 хвилин тому, Алцьона сказав:

хребетик і в мене в морозилці сумує. Який секрет фінського супчику? Бо я простий рисовий варю на хребетиках...

Щаз оформлю.

Вже!

свою фотку добавлю пізніше, як планшет вирву у Вови.

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А в мене сьогодні буде морозиво))

Щотижня готую)20230220_160143.thumb.jpg.45f1f0d07ae617aabb824c7fe543ff51.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я тільки що прочитала у Клопотенка про залізний борщ, прикарпатська кухня. Хтось готував? Я прочитала, мені це здалося трішки схожим на кнедлики, варені в молоці, яке розведене картопляним соком, і вони й подаються в тому бульйоні з чебрецем і кропом. Мені стало цікаво, ось одужаю трохи, спробую приготувати.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт! У нас сьогодні розсольник з булгуром (бо перловку не їмо :oops:), картопля, тушкована з м'ясом та гарбузом, і коврижка "Валєра" від Світлани- Справжньої господині. Готувала все це вчора. Сьогодні в планах були млинці, але щось настрою немає.  Хоча... ще ж не вечір :f-0-146:

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прийшла пожалітися( Прихворіла, нічого не готувала на вечерю. Були в мене заморожені манти, думаю зараз я швиденько на пару поставлю, зварю їх. Пароварку електричну свою я кудись давно благополучно сплавила, тому варю в звичайній каструлі, зверху на неї ставлю пластикову корзинку з мульті - вони якраз діаметром сходяться. Так от, налила в каструлю трішки води, виклала манти в корзинку поставила все на плиту, ще й на найсильнішу комфорку, ще й на режим "бустер"(  У мене індукційна плита, режим "бустер" - це мега-супер потужний режим для кип'ятіння, на ньому каструля 2 літри закіпає швидше, ніж 1 літр в електрочайнику. Ну що ж, підкоптила я свою супер-пупер каструлю, розплавила корзинку з мульті, засушила манти, засмерділа всю квартиру :7:

Повечеряли медовиком з чаєм :m0509:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 хвилину тому, Магда сказав:

Прийшла пожалітися( Прихворіла, нічого не готувала на вечерю. Були в мене заморожені манти, думаю зараз я швиденько на пару поставлю, зварю їх. Пароварку електричну свою я кудись давно благополучно сплавила, тому варю в звичайній каструлі, зверху на неї ставлю пластикову корзинку з мульті - вони якраз діаметром сходяться. Так от, налила в каструлю трішки води, виклала манти в корзинку поставила все на плиту, ще й на найсильнішу комфорку, ще й на режим "бустер"(  У мене індукційна плита, режим "бустер" - це мега-супер потужний режим для кип'ятіння, на ньому каструля 2 літри закіпає швидше, ніж 1 літр в електрочайнику. Ну що ж, підкоптила я свою супер-пупер каструлю, розплавила корзинку з мульті, засушила манти, засмерділа всю квартиру :7:

Повечеряли медовиком з чаєм :m0509:

буває))

В мене є одна алюмінієва горе-кастрюлька, я її хтозна скільки разів смажила на вогні без води. Вже вона і перезакалилась:f-0-146: Була м"яка -прем"яка, ручка відпала. Але тоді схолола, затверділа і знов користуюсь)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Алцьона сказав:

А в мене сьогодні буде морозиво))

Щотижня готую)20230220_160143.thumb.jpg.45f1f0d07ae617aabb824c7fe543ff51.jpg

Це молозиво? Шось по фото я не зрозуміла. 

А в нас сьогодні був запечений в духовці батат та смажений хек. Щось в цьому році батат якось не йде у нас, ще цілий пакет стоїть. Ось і думаю садити його в цьому році чи ну його.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Тільки що, Olima сказав:

Це молозиво? Шось по фото я не зрозуміла. 

А в нас сьогодні був запечений в духовці батат та смажений хек. Щось в цьому році батат якось не йде у нас, ще цілий пакет стоїть. Ось і думаю садити його в цьому році чи ну його.

Заварна основа для морозива холоне, тоді її додам до збитих вершків і в мороженицю.

А я батату навіть не куштувала. Цього поку хочу посадити на пробу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я підготувалась до ранку:kolobok_addon_girl_cool:

На сніданок буде пюрешка і рибні котлетки, ну і звісно, щось із консервації.

20230220_221950.thumb.jpg.16760d03ed8109eef46c2fb8d77eab1e.jpgКоли доця йде до школи, то я намагаюсь максимально зробити звечора, бо о сьомій ранку моя сова категорично протестує куховарити)

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Алцьона, давай рецепт морозива. 

Батат на любителя, чоловіку моєму подобається, він його може і сирим в прикуску з чимось їсти, а мені він не дуже. Але поки сам не скуштуєш, то і не знатимеш.

Змінено користувачем Olima

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 хвилини тому, Olima сказав:

Батат на любителя, чоловіку моєму подобається, він його може і сирим в прикуску з чимось їсти

А какой у тебя? Белый, оранжевый?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 хвилини тому, Olima сказав:

Алцьона, давай рецепт морозива. 

Батат на любителя, чоловіку моєму подобається, він його може і сирим в прикуску з чимось їсти, а мені він не дуже. Але поки сам не скуштуєш, то і не знатимеш.

Несу, воно у нас на форумі вже давно лежить)

Фотка там не ахті, якраз поміняю)

Зараз саме це облюбували. Щотижня беру молоко домашнє, там стільки вершку!! То я сметану робила, а це на морозиво підсіли.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, УкраІнка сказав:

.Сьогодні в планах були млинці, але щось настрою немає.  Хоча... ще ж не вечір :f-0-146:

А от тепер вже вечір :girl_haha: Плани виконані. Можна з чистою совістю лягати спати. 

20230220_222202.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 хвилини тому, УкраІнка сказав:

А от тепер вже вечір :girl_haha: Плани виконані. Можна з чистою совістю лягати спати. 

20230220_222202.jpg

Це точно:biggrin:

З чим млинці завтра смакуватимуть?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 хвилини тому, Алцьона сказав:

З чим млинці завтра смакуватимуть?

Завтра й вирішимо:) Варіантів - море :smilie_essen:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 хвилин тому, lana19 сказав:

У мене вже в животі бурчить...а до сніданку ще ж огого)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, lana19 сказав:

А какой у тебя? Белый, оранжевый?

У мене білий всередині, сорт називається Вінницький рожевий. Ось фото з інтернету, бо за своїм не хочу лізти. 

 

IMG_20230221_064041.jpg

Змінено користувачем Olima

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось дивно, сорт називається Вінницький рожевий, а він всередині білий, зараз ближче до весни середина навіть сіріє, ну ніяк не рожевий, хіба що зовні, так і то вона фіолетова :smileys-mehrere-smilies-994855:.

Це сорт, який в нашій місцевості родить і зберігається найкраще, принаймні так сказав колега чоловіка, який нам дав його і він саджає собі багато батату замість картоплі.  

Він перепробував різні сорти і залишив в пріоритеті собі цей.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, lana19 сказав:

Божечки, яка ж краса! І налиснички такі манюнечки, я таких взагалі не бачила. І подача з меренгою сильний хід, красиво, незвично, смачно.

Завжди захоплювалась, як на западенщині крутять оті їг голубці розміром з мізинчик маленької дитини. А тут подібні налиснички. Краса!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин тому, Алцьона сказав:

Заварна основа для морозива холоне, тоді її додам до збитих вершків і в мороженицю.

А я батату навіть не куштувала. Цього поку хочу посадити на пробу.

І я не коштувала. Но і садити не буду. Місця в городі зовсім нема, да і муж мій дуже примхливий, точно їсти не буде.

16 годин тому, Алцьона сказав:

Коли доця йде до школи, то я намагаюсь максимально

А наші діти зовсім вже забули що то таке школа. Спочатку ковід не давав вчитися, но там хоть онлайн уроки проводились.  А потім війна, школа більше ніж рік вже двері свої не відчиняє для діток. Поначалу теж онлайн уроки, а потім почалось - тривоги не замовкають, потім ще добавилось відключення світла. Тут зовсім засада - вчителі проживають в різних чергах по відключенню, школярки теж разбросанні по різним адресам. І як усе це з'єднати, не зрозуміло.Хто відповідальний, той сам знання до буває, а хто не зовсім, той бвтаєтся по убивці без діла.

15 годин тому, lana19 сказав:

У нас очень красиво подают налистники с обожженной меренгой

Я разом зі Светой, в один голос, ору - Божечки, яка краса і смакота!

Тільки у вас і по їм налистники. Бо сама ніяк не зберуся млинців аспекти.

Зато учора  окунь пожарила. У частниковому соусі зробила.

IMG-2d1f1cabc698d481063fc417424761a6-V.thumb.jpg.50605ffefba726fa0fae55665bb6820a.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 хвилини тому, musinka сказав:

І я не коштувала. Но і садити не буду. Місця в городі зовсім нема, да і муж мій дуже примхливий, точно їсти не буде.

А наші діти зовсім вже забули що то таке школа. 

В мене теж вдома вередуни. Усі:m05112:

Але тут вмикається спортивний інтерес-я мушу спробувати виростити і скуштувати, а там побачу.

А школа і в нас лиш з січня почалась- тиждень через тиждень, бо у сховище лише половина учнів уміщується. Добре хоч так- мязи розімнуть, одяг вигуляють:girlgir:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
49 хвилин тому, musinka сказав:

Зато учора  окунь пожарила. У частниковому соусі зробила.

IMG-2d1f1cabc698d481063fc417424761a6-V.thumb.jpg.50605ffefba726fa0fae55665bb6820a.jpg

Дуже апетитно виглядає...отой часничок...я через екран чую, як пахне.

А як такий соус робиться?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля, ну як окунь, сподобався?

Я чомусь не можу їсти з часником ні рибу, ні гриби. От мені той часник там зовсім зайвий, мені дуже несмачно. Знаю, що всі полюбляють таке, от рибка Неліна красиво виглядає. Но я б не їла. Часник з курочкою, з сальцем, з м*ясцем, чим завгодно - буду!

О, в мене ж в холодильнику сало чекає, треба з*їсти шматочок. Чи вже пізно? тільки з роботи пришвендилася...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×