Перейти до вмісту
lana19

Що ми їмо сьогодні? А що завтра?

Recommended Posts

5 хвилин тому, Olima сказав:

Дівчата, хочете покажу Вам найулюбленіше блюдо мого чоловіка? Сьогодні він щасливий по самі вуха :biggrin:. Так, це свинячі шкурки. 

 

 

І мій таке любить.

Як порося різали колись, то ще з нерозібраного вже вуха щезали...

:smile3:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 хвилини тому, lana19 сказав:

Те - шкурки солим. Как сало и все?

Так, він їх вискоблює ножем, потім миє в теплій воді і солить. Все, вони готові до споживання, у всякому разі для нього. Апендицит у нього вирізали, тепер його ніщо не остановлює якщо є шкурки в домі , як то кажуть: вижу цель - не вижу препятствий :dance2x;.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Olima сказав:

Так, він їх вискоблює ножем, потім миє в теплій воді і солить. Все, вони готові до споживання, у всякому разі для нього. Апендицит у нього вирізали, тепер його ніщо не остановлює якщо є шкурки в домі , як то кажуть: вижу цель - не вижу препятствий :dance2x;.

Я,Я,Я !!!  Я на шкурки!!! Мені самий великий шматок! Боже ж як же це смачно! Я теж інколи купляю на базарі самі шкурки, і канхвет не треба! В мене там є улюблена продавчиня Шура, в неї сало саме смачне на базарі, шкурка м*якесенька, випечена,  смачнюща! От в неділю була в неї на базарі, купила сало і вона мені подарувала шматок шкірки. Так я її дома замість обіда втоптала и довольна!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Olima сказав:

Дівчата, хочете покажу Вам найулюбленіше блюдо мого чоловіка? Сьогодні він щасливий по самі вуха :biggrin:. Так, це свинячі шкурки. 

 

О!!! І я така сама! Полюбляють шкірочка, яка аж світиться!!! Це кайфовисько!. Чоловікові привіт, від однодумниці)))) А якщо шкурка товста, то коли, наприклад, щоку тушу в скороварці, туди і шкурки. Вони потім такі... Прозорі, м'якенькі... 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зізнаюся і я :oops: теж люблю шкурки. Але не от прям з сала солоного, а ті, що в скороварці приготовані - від грудинки, підчеревка.

Вуха....ні, якось я їх боюся :girl_haha: шутка, звісно, але вуха я не їм.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я їм тільки з солоного сала шкурки, в іншому вигляді в мене їх просто не буває. Ніколи не готувала їх ні окремо, ні просто закидані в якесь блюдо. Тільки аля натюрель.

Вуха колись купила штучку підкопчене, ну з*їла, але нічого смачного в них не побачила. Жорстке, один хрящ, ні, більше не буду.

А я піцу на обід печу!

Вже спекла, стигне... трішки грилем передержала, але не критично.

20230223_131742.thumb.jpg.9447a11d601c2ef0999c5af56ed59a1a.jpg

Румочку вінця Вова мені налив, мого улюбленого. Пішла я обідати.

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, справжня господиня сказав:

Я їм тільки з солоного сала шкурки, в іншому вигляді в мене їх просто не буває. Ніколи не готувала їх ні окремо, ні просто закидані в якесь блюдо. Тільки аля натюрель.

Вуха колись купила штучку підкопчене, ну з*їла, але нічого смачного в них не побачила. Жорстке, один хрящ, ні, більше не буду.

А я піцу на обід печу!

Вже спекла, стигне... трішки грилем передержала, але не критично.

20230223_131742.thumb.jpg.9447a11d601c2ef0999c5af56ed59a1a.jpg

Румочку вінця Вова мені налив, мого улюбленого. Пішла я обідати.

Яка рум'яна апетитна піца!

А винце домашнє?))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 хвилин тому, Алцьона сказав:

Яка рум'яна апетитна піца!

А винце домашнє?))

Піцу вже зжерли, трішечки замало було. Хоча раніше її було досить. Старіємо...:girl_haha:

Винце не домашне, то наше українське вино 

ZL9fi6c8.jpg

Довго шукала вино, яке не дає мені головного болю, щоб було біле (від червоного зразу тиск!), не солодке і не кисле. Ото саме воно! Купляю його вже год 5, тільки це можу пити. Доречі, в нас зовсім мало вин полусухих, здебільшого продають полусолодкі. Або на полусухе ціна не для мене. Попробуйте!

В АТБ немає, беру в Варусі, часто акції.

 

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отакі два рибов засолилися, щаз буду розделувать.

20230223_163248.thumb.jpg.3b45950d8a024da0ac543178de2c32df.jpg

По виду навроді женщінов. Розріжу и гляну.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, справжня господиня сказав:

Отакі два рибов засолилися, щаз буду розделувать.

20230223_163248.thumb.jpg.3b45950d8a024da0ac543178de2c32df.jpg

По виду навроді женщінов. Розріжу и гляну.

Оказалося, що нижня силётка це мущщіна, а верхня це дама. Причому таке я побачила вперше в житті - в неї були дві пари ікри!!! Ікра наполовину стигла, з дуже маленькими м*якенькими шариками. Тобто в неї були близнюки!!! Пардоньте, не вспіла сфоткати, не помню, як вона опинилася в мені в роті... отямилася, а вже нема нічого.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 23.02.2023 в 15:09, справжня господиня сказав:

 

Винце не домашне, то наше українське вино 

В АТБ немає, беру в Варусі, часто акції.

 

Світланко, от щоб ти була здорова :m0590(1): Все гарно, але Варусу в нас немає :0326: а від багатьох вин в мене болить голова.

Але вихід я знайшла - пью горілку :f-0-146:

Змінено користувачем irysska

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 хвилин тому, irysska сказав:

Світланко, от щоб ти була здорова :m0590(1): Все гарно, але Варусув нас немає :0326: а від багатьох вин в мене болить голова.

Але вихід я знайшла - пью горілку :f-0-146:

Ірусік, нема Варусів, так є щось інше. Просто дивись цю марку Вардиані в ваших магазинах і запитуй саме Тбілісурі. А наші АТБ з ціею маркою Вардіані зовсім не працюють, тому і нема ніяких інших вин ціеї линійки. А в Варусі всіляких вардіанів багато))) 

От знайди і купи собі пляшку, голова боліти не буде, зуб даю (штучний))) 

А від горілочки мені теж нормально, іноді з Вовою пропускаємо рюмцю. Домашні вина пити не можу ніяки, максимум ковток, але навпіл розведені водою заходять набагато краще. 

Але я не по ціх ділах.:f-0-146:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А в мене домашне виноградне улюблене. І щоб солоденьке, бо я ж солодкоїжка.

Магазинне теж солодке собі вибираю:oops:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та тепер вже буду шукати. Треба в Маркетопті подивитись.

Я домашнє вино можу пити, навіть і голова не болить. Ми робимо з дачного винограду.

Але я білі вина більше люблю. А знайти магазинні, щоб голова не боліла, ще той квест. Тому зробила собі скрін і буду шукати в магазинах це Вардиані.

Може в Сільпо є :girl_mad:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, Алцьона сказав:

А в мене домашне виноградне улюблене. І щоб солоденьке, бо я ж солодкоїжка.

Магазинне теж солодке собі вибираю:oops:

О ні, це мій настрашніший жах - солодке вино ::)): Я, як колись напилась так :smile9: то відвернуло, солодке зовсім пити не можу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене Вова тж кожен рік робить вино з дачного винограду, але червоне, в нас Кудерк (кудрік). В прошлому році він чогось наполовину померз, тому восени Влва зробив вино навпіл кудрик+лідія (чи щось подібне, росло на закинутій дачі). От недавно злив з осаду, закріпив і поставив дозрівати. Я пробувала, нічого таке вийшло. Ми ніколи купаж не робили.

 

2 години тому, irysska сказав:

О ні, це мій настрашніший жах - солодке вино ::)): Я, як колись напилась так :smile9: то відвернуло, солодке зовсім пити не можу.

Так, я теж колись напилася Кокура. Ото був жах із жахів! Воно ж самий цукор, все злиплося))))) І тепер не п*ю солодке, хай іншим дістанеться, он Аллі.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене знову шкідлива їжа. Правда, ми її їсти не будемо, для малого насмажила. І з вишеньками напекла, але не фоткала.

А ми з Санею, за вашою порадою, будемо пити винце. В нас домашнє, з кумового винограду:smile:

 

IMG_20230222_233639.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 хвилини тому, Наташшшка сказав:

В мене знову шкідлива їжа. Правда, ми її їсти не будемо, для малого насмажила. І з вишеньками напекла, але не фоткала.

А ми з Санею, за вашою порадою, будемо пити винце. В нас домашнє, з кумового винограду:smile:

 

IMG_20230222_233639.jpg

Я тихееесенько вкраду пиріжок, ладно? Ну такі красиві!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, справжня господиня сказав:

Я тихееесенько вкраду пиріжок, ладно?

Нііі! По лапкам тебе, по лапкам!!! Я навіть Сані не дала пиріжка! Сказала, що якщо він хоч одного поцупить, то той пиріжок в нього поперек горличка стане! Бо це для дітки!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ух ти яка сувора. А могла би і більше нажарити, щоб усім хватило.

А я сьогодні нарешті купила собі улюблені свинячі писки. Це рильця, а не то, що ви подумали.:f-0-146:Забрала останні 4 штучки, два вже варяться в скороварці, буду пірувати! Ще два кинула в заморозку, буде мені "золотий запас". Завтра на роботу на 2 дні, треба зараз щось і для Вови наготувати. Що?

Вчора зробила бабку з рису і сиру, дуже смачна! А в нас є такий рецепт?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
59 хвилин тому, справжня господиня сказав:

зробила бабку з рису і сиру, дуже смачна! А в нас є такий рецепт?

Не знайшла. Неси!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поставила тушкуватися тефтелі від Самвела лайт-версію, пішла рисовати бабку з рисом. Отакий каламбур вийшов!

 

Написала, вивчайте та готуйте!

 

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×