Перейти до вмісту
Qween

Глазурь на желатине для пасок, куличей и любой выпечки

Recommended Posts

А от чого дві порція не зробити в комбайні?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ти мене спитай! Де ти раніше була)))))

 

Що робити з залишками глазурі, багато зробила?

Змінено користувачем Коник

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Глазурь надо остудить и хранить в холодильнике, а перед использованием подогреть в микроволновке. Срок годности самой глазури недели 2 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю про хранить, у меня застывает в камень. Потом кастрюльку отмачиваю сутки.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я в глазурь забула лимонний сок, ті, що покрила зверху тверденька глазурь, потім додала в останні глазурь м'яка але не липне. З залишків відсадила насадкою"зірочка" кучки і залишила, подивимось що буде .

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Усім привіт!  Ще не глазурили?  Бо я вже і прийшла поділитись своїми спостереженнями. Один раз так вийшло, думала співпадіння, а вже коли три, то точно ні.   Справа в тому, що коли роблю одну порцію, її хватає  приблизно на три пасочки,  усе ок,  закипів сироп, плюс желатин, взбила і тільки встигай на пасочки мазюкати, бо сохне швидко. А як тільки роблю дві порції. чи навіть 1,5  результат зовсім інший, глазурь  доволі рідка і не схвачується одразу. От сбогодні вж 7 годин пройшло і думаю нехай ще постоять, тоді вже запакую, бо ще таке  собі.  Є в нас  такий рецепт, з температурами.

 

 

Сьогодні заміряла, в мене температура сиропа була 108 градусів і я  бачила, що він, якщо порівнювати з сиропом на одну порцію,  наче водичка, але вирішила, що  температура ж більша, то ж усе буде ок. А ні! Минулі рази усе думала може желатину меньше дала. В цей раз усе чітко, як і минули, коли робила одну порцію, давала чайні ложки з максимальною гіркою.  Отже, висновок в мене такий, якщо не одна порція, то сироп потрібно проварювати довше, скільки, до якої температури, потрібно  ще з'ясувати.

P/S   Одна порція швидко сохне, та  в  неї не зануриш пасочку, а ложкою наклав і розрівняв. Дві порції, глазур рідка, можна занурити і гарно стікає

І з двох порцій  можна покрити  8-9 середніх пасочок, а з однієї 3

Вдалих пасочок! 

IMG_20240503_184841.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксана, не знаю, как у тебя порции хватает на 3 паски. Наверное, паски большие и намазываешь очень толсто. Мне хватает на 7 средних пасок. 

Заметила, что чем жиже глазурь, тем на большее количество пасок ее хватает. Но я жидкой никогда не мажу, чтобы не стекала сильно. Я всегда варю по одной порции, не увеличиваю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я тоже в этом году глазурь на желатина делала. Брала пропорции Ланочки, но в удвоенном размере:  желатин 12г, вода для желатина 72г, сахар 360 г и вода для сиропа 100г. Только вместо лимонного  сока при взбивания добавила 1 розовый зефир. На мои 6 больших и 3 маленьких пасочки этой глазури получилось много, начала намазывать вторым слоем  сверху. Толстый слой получился, и в конце уже начал застывать. Взяла силиконовые кексовые формочки Роза и быстренько разложила остатки глазури. Муж еще и удивился - ты что еще и зефир сделала?

20240505_090957.thumb.jpg.bde5b001b5031134a793d9a918cda7a1.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 03.05.2024 в 20:01, справжня господиня сказав:

Оксана, не знаю, как у тебя порции хватает на 3 паски. Наверное, паски большие и намазываешь очень толсто. Мне хватает на 7 средних пасок. 

Заметила, что чем жиже глазурь, тем на большее количество пасок ее хватает. Но я жидкой никогда не мажу, чтобы не стекала сильно. Я всегда варю по одной порции, не увеличиваю.

Звичайно товстим! І все одно мало)))) Зробила якось сину паску мрії, порізала і кожний шматок намастила. О! Сказав, що це ідеальна пропорція))) 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І я цьогоріч робила цю глазур. Сподобалось. Вистачило на 8 маленьких пасочок тооовстим(на мій погляд:smile:) шаром. Фото є лиш таке, всі пасочки разом не фотографувала, так що вірте на слово)

 

photo_2024-05-04_20-38-00.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×