Перейти до вмісту
lana19

Що ми їмо сьогодні? А що завтра?

Recommended Posts

Света, гівеч не буду. Бо свій тіки доїли. Робила цілу каструльку з медленоварки, думала вже не осилім до кінця.

А вот пару пиріжків до кави візьму. Надо і собі  зробить. Яблоки Семеренка падають з дерева, мабуть пора їх вже знімати. І 2 л банка ізюм стоїть, насушила багато.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я і гівеч, і пиріжки буду:smilie_essen: І ще мені смакоту несіть!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 години тому, справжня господиня сказав:

Пиріжечки з яблуко+ізюм.

20230909_212327.thumb.jpg.7db0c6c77f1d055d5b598f6f42012e74.jpg

 

 

Светлана, какие красивые пирожки! Хочется руку протянуть и взять. Не ем, мне низзя, полюбуюсь.

Я сегодня второй раз варила сливово-яблочный мармелад с корицей. Очень вкусный! Здесь нет этого рецепта?

Готовила по записям. Первый раз сварила, получилось 5 баночек по 0,5 л и немного в пиалочке. Очень хвалили. Запас пока  неприкосновенен, поэтому сегодня сварила немного на ,,поесть" моей семье и ещё 300 г в закрома ушли😉. Спасибо, Света, за мармелад!🏆

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, Elenka сказав:

Светлана, какие красивые пирожки! Хочется руку протянуть и взять. Не ем, мне низзя, полюбуюсь.

Я сегодня второй раз варила сливово-яблочный мармелад с корицей. Очень вкусный! Здесь нет этого рецепта?

Готовила по записям. Первый раз сварила, получилось 5 баночек по 0,5 л и немного в пиалочке. Очень хвалили. Запас пока  неприкосновенен, поэтому сегодня сварила немного на ,,поесть" моей семье и ещё 300 г в закрома ушли😉. Спасибо, Света, за мармелад!🏆

Леночка, дякую, пиріжки не тільки красиві, а й смачні. Вчора їздила на дачу, пригощала сусідів.

Мармелада тут на форумі немає, якщо треба, то зараз виправлюсь і нарисую. Я його сама обжнюю! Цей рецепт був у тоненькій брошурці "Домашнее консервирование", купленої в середині 90х. Я звідтіля багато чого готувала. Нажаль, десь загубилася книжечка, чи хто "зачитав".

Неля, а начинку в пиріжки я з падалки робила, я ще яблука свої не знімала ніякі.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 хвилин тому, справжня господиня сказав:

 

Мармелада тут на форумі немає, якщо треба, то зараз виправлюсь і нарисую. Я його сама обжнюю! Цей рецепт був у тоненькій брошурці "Домашнее консервирование", купленої в середині 90х. Я звідтіля багато чого готувала. Нажаль, десь загубилася книжечка, чи хто "зачитав".

 

 

Светлана, разместите, пожалуйста. Насилу нашла у себя. Здесь надёжно сохранится.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 хвилини тому, Elenka сказав:

Светлана, разместите, пожалуйста. Насилу нашла у себя. Здесь надёжно сохранится.

Вже зробила.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оті попередні пиріжки вже забулися, з'їли сусіди на дачі. Завтра знову їдемо на декілька днів, тому знов напекла.

Рецепт інший, пиріжки з повидлом і з тиквою і пусті булочки.

20230919_212830.thumb.jpg.67a1b1debf25cfecd55a9bd51e67a07f.jpg

Зараз не встояла перед цим і з кефірчиком зжерла одну булЬку. Як пух!!! Дуже смачна!

20230919_215306.thumb.jpg.3bf680e06a3fa70e2912983b159de3f1.jpg

Фотка не передає пухнастості і волокнистості тіста, воно неперевершене!

Поки ще нікуди не діла, то беріть скільки хочете. Налітайте!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, спасибо за фото! Булочка чудо как хороша! Представляю какая ароматная и вкусная!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.09.2023 в 22:22, справжня господиня сказав:

Рецепт інший

СВета, а що за рецепт? У нас он есть?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.09.2023 в 12:22, musinka сказав:

СВета, а що за рецепт? У нас он есть?

Неля, ні, я пекла новий рецепт. Може, він і є в нас, я не дивилася, бо багато всього.

Поставлю, печіть.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.09.2023 в 12:22, musinka сказав:

СВета, а що за рецепт? У нас он есть?

От зробила

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я натерла картоплі з цибулею, на вечерю будуть деруни з сметаною, дуже їх любимо, але смажу рідко - з ними ж зупинитися неможливо, скільки є, стільки і їстимеш)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, мені соромно писати, але ті деруни я жарила разів 5 за все життя. Чомусь я не в такому захваті від них, жирні... чи я не вмію їх смачно жарити...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света! Ты не одна! Ни разу не делала!  

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

🤯 ого! Оце ви, дівчата, даєте! Хоча, це теж саме, як я не вмію смажити картоплю, то ми її і не їмо :biggrin:  А картоплю ми їмо в двох видах - запечена дольками в духовці і деруни, я навіть в супи-борщі можу її не класти. А деруни я жарю тоненькими, з хрумкою скоринкою. Гарячими, з густою сметанкою, мммм, це дуже смачно. І калорійно, звичайно)

Як відчувала, поки сім'я збиралася до столу, я встигла сфоткати, соррі, фото домашнє, не планувала виставляти :) 

Ось, може спокуситеся :smilie_essen:

 

20230922_194824.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталя, красиві! Може, якось попробую ще пожарити. Тільки на обід таке можемо їсти, ввечері в нас легка їжа. 

А в нас є рецепт, як правильно їх готувати?

 

Ой, лопаточка щось дуже схожа на мою, це совецька? Мельхіор?

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Свєта, дуже рекомендую спробувати. Чи є у нас тут рецепт, не знаю, наче не зустрічала. Та й рецепт такий собі, на око. 

Приблизно на 1 кг картоплі одна велика цибулина, 1 яйце, 2 столових ложки з верхом борошна, сіль. Картоплю і цибулю натерти на тертушку "зірочка". Все добре змішати, смажити на олії на вогні більшому за середній. У мене сковорідки з листової сталі - смажиться все швидко, не пристає, одне задоволення. Повну ложку маси викладаю на сковорідку, розрівнюю, роблю тоненький млинчик, на сковорідку 26 см виходить 2 деруна, тоненьких, з золотистими піджаристими краями. Я відразу смажу на трьох сковорідках, швиденько аби гарячими і хрумкими з'їсти. 

Ага, це у мене лопатка для паштета з совєцького мільхіорового набору "Троянда", придане :) Ми користуємося повсякденно всім набором, люблю його, я відразу вирішила, що ми не будемо нічого тримати в серванті, а я взагалі люблю ще й прикупити до нього щось на olx чи в інсті) от зараз хочу черпак знайти. Одне погано - не можна ці ложки-вилки в посудомийці мити(

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Магда сказав:

Гарячими, з густою сметанкою, мммм

А ще я люблю сметану притрусити сіллю і макати в неї деруни. Яка це насолода. І ще мої не люблять деруни, то я їх смажу лише для себе, тру три картоплини, виходить дві сковороди, і я сама це зжираю:animashki-myshy:. Це буває не часто, але іноді можу відірватися, особливо коли сама вдома.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наташа, спробую ті деруни, вмовила.

А лопаточка точно для паштету, в мене така ж! Тільки я покупала її окремо. Буду знати, що з набору Троянда.

В мене дуже багато всіляких приладдів для сервіровки столу мельхіорових. Колись в ті часи ми з подругою домовились на день народження дарувати друг другу такі прибори, вони і тоді були недешеві. Так і назбирала, потім сама докуповувала цікаві прибори. Але на кожен день мені жалко, дурна, так?

Навіть іноді думаю все це продати, все одно передавати нікому...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Свєта, не продавай! Це ж подарунки, та й, видно ж вони тобі подобаються. Користуйся ними щодня, не відкладай життя. В крисивій тарілці з гарною сервіровкою навіть найпростіша дієтична їжа стає в рази смачніша. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та я вже потихеньку чищу свої всілякі минулі загашники, багато вже попродавала на олх. Таке, що мені ніколи вже не буде потрібне, хоч і подарунки...

 

ойц, засмітила тему, даруйте. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 хвилину тому, Olima сказав:

А ще я люблю сметану притрусити сіллю і макати в неї деруни. Яка це насолода.

Ох, як добре, що ми вже повечеряли і саме  дерунами, бо побігла б на кухню :)

Зараз для мене велике відкриття, що є люди, які не люблять деруни :smile2:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Соромно признатися, але вчора їли пельмені з АТБ :animashki-myshy:, ніколи було готувати. Але сьогодні виправилася і наварила каструлю расольника та котлет насмажила:smayliki-eda-141:

А ще хотіла похвалитися, що у неділю закрила варення з гострого перцю, моєму чоловікові дуже подобається і мені також. Закривала спеціально у маленькі баночки.

 

IMG_20230924_104453.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Olima,  по какому рецепту готовили варенье? Я когда-то варила чуть-чуть на пробу. Очень понравилось.

Мне надо ещё приготовить сырую аджику грузинскую из острого перца, любят очень сын и муж с борщом, супом. Откладываю пока, страшно с о.перцем возиться 😊, хотя перец появился в продаже. Может быть заодно и варенье остренькое приготовлю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рецепт брала ще на хп. 

Робила 2,5 порції.

Червоний солодкий перець - 220г,

Червоний гострий перець - 55г, 

Яблука твердих сортів (у мене Антоновка) - 180г,

цукор - 180г, оцет - 10г, долька від зірочки бадьяну - 1шт, перець душистий - 1-2 горошини, коріандр - 1горошина.

Звечора почистити яблука від кожури і серцевини і червоний перець від насіння. Все порізати, а гіркий перець різати із насінням. Засипати все цукром і залишити до наступного дня.

На наступний день поставити це варити на повільному вогні, варити десь 20-25 хвилин. Потім блендером збити цю масу, додати спеції за рецептом без оцту і варити 15 хвилин. Потім влити оцет і варити 5 хвилин. Закатати кришками, я не перевертали і не укутувала їх. 

Трохи плювалося варення після того як пробила блендером, майте це на увазі.

Змінено користувачем Olima

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×