Перейти до вмісту

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05.05.2022 in all areas

  1. 3 points
    Поділюся своїм досвідом сушіння картоплі. Процес затратний за часом, але того варте. Сушу в електричній духовці, з трохи відкритими дверцятами. Одже, на два листа потрібно приблизно 3кг картоплі. Кажу приблизно, бо, десь так поміщається у моє "мірне" відерце). Чистимо, гарненько миємо і нарізаємо слайсами. Я це роблю вручну. Пробувала на комбайні - занадто тонко. Картопля в мене постійно у воді - необхідно вимити максимально крохмаль, бо при сушці буде сіріти. Але тут багато залежить від сорту. Якщо багато крохмалю - лишаю у воді на ніч, а вже потім остаточно промиваю. Далі - промиваемо нарізані скибочки 3,4,5 рази до чистої водички. Промивати потрібно під проточною водою. З друшляком добре не вийде, перевірено. Поки промиваю, на плиту ставлю каструлю води. Як закипить - засипаю картоплю у окріп і проварюю до напівготовності, хвилин 5. Але знову ж таки, час залежить від сорту. Можливо знадобиться менше часу. Слайси стають трохи м'якші. Проціжуємо. Деко застилаю пергаментом і висипаю картоплю ще гарячою. Вона буде волога, але то нічого страшного, все висохне. Ставимо в духовку на 125 градусів, на 1,5 годин. Трохи відчиняємо дверцята. Потім перемішуємо. Ставимо температуру на 100. І сушимо ще 5 годин. Кожну годину перемішуємо картоплю. Фото десь з середини процесу І в результаті маємо ось таку красу) В мішечку -1,2кг сушеної. Це десь біля 6 кг свіжої . Чому я так наголошую на якісному промиванні картоплі - різні сорти, різні по якості на виході. З права - саме крохмальна картопля, яка відстоювалася ніч у воді. І все одно, на жаль має відтінок сіруватий(
  2. 2 points
    ПОЛКУ A30В- 8 РОКІВ. Рівно вісім років тому, 5 травня 2014 року- в Маріуполі було утворено цей легендарний полк під керівництвом Андрія Білецького. Попереду - звільнення Маріуполя, Павлопіль-Широкінська наступальна операція та неймовірна кількість інших перемог та досягнень. Попереду будуть цькування продажними ЗМІ, фантастичні звинувачення кремлівської пропаганди та бан соцмереж за назву. Попереду не буде вибачень (окрім Японії!) та не буде віри на міських вулицях, що війна не лишилась у 2014 році. Але зараз не про це. Зараз хочу обійняти всіх своїх побратимів, особливо тих, хто зараз обороняє Маріуполь, і привітати з Днем Полка. Привітати з Днем Полка і тих, хто в строю, але вже не з нами. Сьогодні цей полк боронить останню маріупольську Цитадель Духу і Звитяги. Сьогодні Маріуполь та його захисники в серці кожного з нас. І сьогодні ми маємо на весь Світ говорити про подвиг українських рицарів та докласти всіх зусиль, аби й вони відчули нашу підтримку! Слава Україні!
  3. 1 point
    Дякую, Оксаночка) От я і не знала раніше То все для хлопчиків на зсу 🇺🇦 Нічого, все буде Україна!!!
  4. 1 point
    Боже, яка робота!!!! Вклоняюсь! Ніколи не уявляла сушеної картоплі.
  5. 1 point
    Natali06

    Кухонні посиденьки (балачки)

    Так, за цей час багато хто нас здивував... « Друзі» відсіялися, а деякі зовсі чужі навпаки здивували. Німці, щоб підтримати Украіну пекли пампушки)), деякі пекли паски, теж украінські. І так було приємно...
  6. 1 point
    Natali06

    Кухонні посиденьки (балачки)

    поки одні плюються ядом, інші підтримують , чим можуть, нас і нашу краіну. Принесла трішки хлібноі краси. копіюю текст I was asked to make sourdough for a Ukrainian benefit. Laminated turmeric and sunflower seed sourdough with butterfly blue pea flower and blueberry sourdough. Very pleased with the outcome. It was a wonderful cause and turnout. The bread was absolutely delicious as well… 🇺🇦🙏🍞☮️ — с Matt Ritter. Меня попросили сделать закваску для украинской пользы. Ламинированная куркума и закваска из семян подсолнечника с цветком бабочки голубого гороха и черни Очень доволен результатом. Это была прекрасная причина и явка. Хлеб тоже был очень вкусный... 🇺🇦🙏 🍞☮️
  • Newsletter

    block_newsletter_signup

    Sign Up
×