Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

50 хвилин тому, irysska сказав:

якщо комусь щось зламати треба, то кличте мене

Шию [****]лу зможеш? Ми б навіть грішми скинулись.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 хвилин тому, Наташшшка сказав:

Шию [****]лу зможеш? Ми б навіть грішми скинулись.

"Моня, када будут собирать деньги на киллера для путина, то я дам за весь двор!"

:smile367:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Наташшшка сказав:

Шию [****]лу зможеш? Ми б навіть грішми скинулись.

Ехххх, без криміналу :molitva:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 хвилину тому, irysska сказав:

Ехххх, без криміналу :molitva:

А ти подумай! :tiptip:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я звиняюсь)))),може цє тікі в мене,не приходять сповіщ с сайту

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Анжеліка, у мене все приходить. Глянь у папці спам, бо у мене колись сповіщення почали чогось у спам приходити.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нема в спамі,вже і обновила оповіщення,все рівно,не приходить,і зараз не пришло,сама пришла))))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім трям. Дивіться, який стратегічний запас я знайшла в кладовці :oops:

Це ще той Чумак, до повномаштабного :0326: (кацапи, щоб ви подохли всі, наволочі)

Ні смак, ні запах не змінилися, все ок. Зварила борщ.

 

IMG_20240225_120013.jpg

IMG_20240225_120839.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Згадала, що хотіла запитати.

Не знаю, як пояснити. От хочу я поставити ржачний смайлик, а він як би захований і тапнути я по ньому не можу.

Скрін зробила, щоб було наглядно. Ржачний смайл схований під білою смугою (отом, де написано справжня господиня). Що робити?

 

Screenshot_2024-02-26-09-23-39-575_com.android.chrome.jpg

Змінено користувачем irysska

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Іруська, у мене також смайлики бувають закриті, але чогось не стала питати, вирішила, що то мій телефон не такий. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Olima сказав:

Іруська, у мене також смайлики бувають закриті, але чогось не стала питати, вирішила, що то мій телефон не такий. 

І мій такий )))

Це незручно, бо ніяк не поставити той смайл, що хочеться. Це, мабуть, з телефону так і є, особливості.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене планшет великий і ноутбук, екрани великі і все видно. Смайли ці в іншому місці знаходяться.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спробувала, в мене лише отой фіолетовенький, що під Іриуськіним постом тицьнула, наполовину схований, і то - тицьнути можна. Всі інші видно добре:milie_girl_119:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ото ви, дівки, які, від колективу відриваєтесь :girl_mad: ми з Олею страдаємо, а ви нам тут :milie_girl_119:

Сховайте смайли і у себе ::)):

О, те саме 

Screenshot_2024-02-26-13-01-02-567_com.android.chrome.jpg

Змінено користувачем irysska

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене так тоже буває,але я теж думала,що то мій телефон)))такий

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я взагалі в телефоні не можу авторизуватися, тільки ввечері вдома з планшета заходжу перечитати вас(

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго дня :ukr:

Чогось настрій такий поганючий, прям жах. Наче і сонце на вулиці, приємно дивитись.

З мамою полаялась, я вже не витримую. Я розумію, вона хворіє, але я вже на грані, нерви не витримують.

Вночі так шандарахнуло, вікна дзвеніли. Був і другий вибух, але я не чула, бо користуюсь берушами (батько казав, я ночую там, а вдень у себе вдома).

Купила собі скребок гуаша, 2 дні роблю масаж морди. Чи надовго мене вистачить, не знаю, але збираюсь робити, бо вже на мавпу схожа через нерви.

Отаке от

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я колись давно часто була у гостях у гагаузькому селі біля Кілії.
З ранку на сніданок там обов'язково щось пекли. Зазвичай це були гезлямя чи кывырма. Я просто дивувалася гагаузьким жінкам. Ранній підйом. Треба зварити їжу для тварин і обов'язково ситний сніданок з кількох страв для сім'ї. Вчорашнє не їли. Тільки все свіже. Я із захопленням спостерігала, як вони замішували та розкочували тісто. Для мене робота з тестом – потрібен настрій! А вони йдуть повз тазика з борошном і на ходу - вжик вжик тісто замісили РУЧКАМИ! Начинку підготували. Довгою тонкою качалкою миттєво розкотили прозоре простирадло з тіста і ось уже щось печеться і шкварчить.
Якимось чином також легко з'являлася каша, варені яйця, м'ясна нарізка і ще багато чого.
Ось уже цілих два рази))) роблю з ранку кывырму. 
Ми зранку не снідаємо. А тут саме хочеться поснідати і обов'язково із солодким! чаєм.
Солодке із солоним дуже смачно!
Не знаю, що на мене найшло з цією кывырмою. Може бажання повернутись у ті мирні дні. І згадати це неймовірне (тільки зараз розумієш) відчуття безвоєнного ранку.
У квартирі смачно пахне чимось печено-вершковим. Ми з чоловіком снідаємо. П'ємо чай. Про щось розмовляємо. Будуємо невеликі плани на день.
Просто ранок із невигадливою кывырмою, солодким чаєм та ілюзією мира.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кывырма на украинском также или кИвИрма?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, lana19 сказав:

Кывырма на украинском также или кИвИрма?

Ланочка, яка ти молодець! Українською майже без помилок! 

А шо воно таке, та кивирма? Бо я щось такого не знаю на любій з мов)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З приємного. Погодувала котика вуличного, нарешті його побачила. Бо корм давно придбала, а котило десь ховалося.

Звичайний, чорно-білий, такий гарний, але дурнуватий. То з дерева спускається вперед головою, а дупа переважує і летить донизу, то горобців ловить на дереві на рівні 2 поверху.

Називаю його "чи то Біба, чи то Боба, 2 довбо...ба". Їх 2 було майже однакових, одного хтось забрав. Але хто з них хто, я не знаю.

 

П.с. можете вважати мене зрадойобом, але я чітко усвідомила - ця війна це надовго. 11 рік пішов, то ще може і 10 буде.

Кава в Криму, про яку говорив Буданов у 2023 році, це.....щоб остаточно не псувати настрій, це утопія. Чогось за останні дні я чітко це усвідомила.

Змінено користувачем irysska

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах


Тісто - приблизно на 180 г води (чашка) виходить на ціле деко.
Катаю на тісторозкочуванні на 6 або 7 поділках.
Насипали в миску частину борошна. Сіль приблизно 1 ч. л. Вода – гаряча. Соняшникова олія – ну може 1-2 ст.л.
Веделкою перемішати і потім досипати борошна до нормального тіста. Вимішую руками. Дуже легко міситься. Тісто ..як на вареники за відчуттями. Зробили. Накрили. Відклали.
Начинка - сир посолити. Має бути приємно солоненько. Можна замість сиру бринзу чи мікс.
Заливка – сметана, яйця. Якщо сметана густа – додати молоко. Посолити - за смаком має бути так само приємно солоненько.
Тісто катаємо тонко. Я два розкочані прямокутники з'єдную качалкою і виходить один пласт тесту. Можна й руками розкотити.
Начинку не нагромаджуємо (дивитися відео)
Гармошки з тіста з начинкою сильно не трамбуємо у форму. Не зліплюємо тісто! Їм має бути у формі вільно та хвилясто.
У начинку можна покласти маленькі шматочки вершкового масла – це вже на тесті.
Якщо сметана магазинна – можна зверху на заливку трохи шматочків вершкового масла накидати.
Випікаємо на 180 до золотаво-рум'яного верху.

 

 

Ось це

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×