Перейти до вмісту
fronya40

Папошник (он же кулич, он же паска)

Recommended Posts

1 час назад, lana19 сказал:

Но спинным мозгом)) прям чувствовала, что все же у нее!

Ги-ги, я минулого року за тими фотографіями і за фото в майстер-класі прямо пальчиком водила, коли замішувала))) І цього року вже пару раз перечитувала, але ж все видивлялася заміс та тісто! А на підкорку воно все-таки записується!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.Подскажите ,по рецепту непонятно...дрожжи разводить в теплой сметане или кусками туда класть...Нигде это не описано..Или немного молока оставить дрожжи развести 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, vika23 сказал:

Добрый день.Подскажите ,по рецепту непонятно...дрожжи разводить в теплой сметане или кусками туда класть...Нигде это не описано..Или немного молока оставить дрожжи развести 

Якщо ніхто не проти і якщо ще не пізно, я відповім. Я просто додаю всі продукти до заварки і добре розтираю, дріжджі в руках розкришую і розтираю в однорідну масу всю опару. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Папошник вчера пекла. Рецепт классный и вкусный! Таня! спасибо!

 

93518760_824502864709097_3793802422816604160_n.jpg.7d573900d039173af9995d2bce26ea67.jpg

Змінено користувачем Iza

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Магда сказал:

Якщо ніхто не проти і якщо ще не пізно, я відповім. Я просто додаю всі продукти до заварки і добре розтираю, дріжджі в руках розкришую і розтираю в однорідну масу всю опару. 

Ой ,че то страшновато .я первый раз буду паску печь ..Точно ничего не будет?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вика! Прочитайте внимательно рецепт и заметки от Анечки. (они внизу рецепта)
Все получится! Тесто густое - расстойка может быть долгой. Я читала, что у некоторых время доходило до 5 -7 часов.
 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, vika23 сказал:

Точно ничего не будет?

Будет обязательно! - Папошник!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, lana19 сказал:

заметки от Анечки

Раз речь обо мне зашла, то дополню 🙂 : этом году я просто положила одним целым куском всю заварку из теста в ведёрко хлебопечки, в котором уже лежит всё для опары. Всё замесилось прекрасно. Фото поищу.

Напомню, что при самой первой попытке смешать погружным блендером для опары заварное тесто с остальными ингредиентами, мой (на тот момент) блендер Кенвуд-724 сгорел без возможности ремонта. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Iza сказал:

Папошник вчера пекла.

Очень красивый папошник получился!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Qween сказал:

Раз речь обо мне зашла, то дополню и я: этом году я просто положила одним целым куском всю заварку из теста в ведёрко хлебопечки, в котором уже лежит всё для опары. Всё замесилось прекрасно. Фото поищу.

Напомню, что при самой первой попытке смешать погружным блендером для опары заварное тесто с остальными ингредиентами, мой (на тот момент) блендер Кенвуд-724 сгорел без возможности ремонта. 

Вот не увидела заметок..и про месить,у меня нет хлебопечки или крутого миксера,буду все руками.На стол муку сыпать немного или маслом смазать руки и стол.Простите,но я не такой ас ,как тут в теме,поэтому такие вопросы

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, vika23 сказал:

Вот не увидела заметок

Прошу найти время и прочитать внимательно 🙂 . Рецепт этот не для новичков и могут быть сложности. Нужно чётко понимать что такое дрожжевое, сдобное, очень тяжёлое тесто и быть готовой к тому, что что-то может пойти не так как задумывалось. Если есть сомнения - очень советую взять рецепт полегче, который получится и у новичка.  🙂

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Смотрим первый пост с рецептом и в самом низу рецепта видим - это активные ссылки!

 

Screenshot_2.pngоо.png.png

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, vika23 сказал:

спасибо 

Пожалуйста 🙂 ! Хочу предложить вам беспроигрышный вариант паски для новичка: 

 

Получается у всех, кто просил у меня простой, но вкусный рецепт пасок. Вот только на днях я его давала своей сестре, она уже напекла пробную партию на 1 литр молока, угостила подруг и всем очень понравилось, все попросили рецепт. Вам будет удобно тем, что вообще не надо волноваться из-за консистенции теста, всё написано в граммах, это почти ГОСТ.

 

Юля слегка переделала вот этот рецепт:

 

Тут тесто с добавлением воды и совсем слегка воздушнее. Моя сестра выбрала вариант именно этот, с добавление воды.

 

Вы будете довольны 🙂 . Ну а после тренировки возьмётесь и за сложные рецепты.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчати, спекла я тільки що папушняк. Все було прекрасно: заварка, опара, заміс! Тісто - як ніколи. Поставила на 50 хв. підходити в формах в духовці при 45 градусах, а потім з цієї ж духовки вже випікала при темперетурі 175 градусів загального часу десь хвилин 45. Було в мене 2 форми об'ємом по 2,3 літри, закладала в кожну по 706 гр тіста. Виросли прекрасно, пропеклися до 99 градусів готового тіста. І от, дістала я їх з духовки, через 5 хвилин стала знімати одну форму (в мене роз'ємні), а пасочка осіла 😧 . Я її швиденько на шпажки на розтяжку підвісила, а друга ще в формі стоїть. Ну що ж таке, що цього разу не так? Зараз фотки загружу(((

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось:

Коли тепер можна другу з форми діставати? Боюся щоб вона не змокріла в ній 😧

20200416_154423.jpg

20200416_154440.jpg

20200416_154735.jpg

20200416_155333.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минут назад, vika23 сказал:

Я буду эту пробовать ,надеюсь смогу, я только паску никогда не пекла.

 

Ничего! Всё получится! Пишите в теме, спрашивайте. Юля сейчас занята и на форум не заходит, но мы всегда ответим на вопросы в её темах. 🙂

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Qween сказал:

 

Ничего! Всё получится! Пишите в теме, спрашивайте. Юля сейчас занята и на форум не заходит, но мы всегда ответим на вопросы в её темах. 🙂

 

Cпасибо большое  за помощь и ответы

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Магда сказал:

Коли тепер можна другу з форми діставати?

Наталочка, вийшло дуже легке тісто і вироби з такого тіста краще пекти нижчими, бо якщо вони в металевих формах, не паперових, то швидко підвісити може не вдатися. Якщо достанеш другу паску пізніше, то вона також деформується на жаль.

 

А не вдалось швидко на бочок вийняти, та на шось не тверде?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дістала тільки що другу, звичайно ж, і вона осіла(((

Пішла я замішувати по другому колу(((

От тільки, де я цього разу промазала? Може, зависока температура при випічці була?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, vika23 сказал:

Cпасибо большое  за помощь и ответы

Пожалуйста! Пусть пасочки получатся хорошие!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Магда сказал:

От тільки, де я цього разу промазала?

Був заміс на повну порцію?

 

3 минуты назад, Магда сказал:

Може, зависока температура при випічці була?

 Якщо вироби маленькі, то можна ставити високу температуру. А ось великі вироби, близько 1 кг, краще випікати на більш низьких температурах.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Qween сказал:

вийшло дуже легке тісто

Ох, тісто було божественне!

А в мене інших форм і немає, є тільки ще більша, на 2,7 літри. Я ще і думала поставити одній великій формі. 

Зараз зроблю нову опару. Буду таки пекти, мабуть, знову в тих же 2-х формах, тільки температуру поставлю градусів 150. Аня, як думаєш? Дякую за допомогу. 

Змінено користувачем Магда

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ммммм.... Ще до того як покласти тісто в форми, раджу зробити в папірі ближче до дна декілька проколів, і відразу після випічки виймати на бочок и швидко встромляти шпажки в проколи, та підвісити. Я встромляю 2 шпажки паралельно, не близько одна з одною, як рельси. Давай температуру 160, не 150.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×