Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

Не правильна у нас Аврора

Але ганчірочка не Пагана! Дякую, за наводку! 

IMG_20230129_115931.jpg

IMG_20230129_115935.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 хвилини тому, спокусницЯ сказав:

Не правильна у нас Аврора

Але ганчірочка не Пагана! Дякую, за наводку! 

IMG_20230129_115931.jpg

IMG_20230129_115935.jpg

Именно эту картину с ценами наблюдала 1,5 часа назад в Авроре. Покрутила, не взяла. Пока есть и для окон, и просто для всего разных. Зато набрала семян! Мимо дражированных огурцов пройти не смогла (3 пачки). Заодно и помидорок прихватила (1 пачка). 

Блин, ну и где вы со своей Авророй взялись???

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я торік в Аврорі взяла три пачки різних сортів капусти і не одна насінинка ні з одної пачки не взійшла. Більше насіння тут не беру. 

Стосовно серветок де 2-і штуки за 15 грн, то сьогодні витягла одну і протерла скляну чашку, ні, ефект не той, залишилися ворсинки і чашка наче трохи мокрувата залишилась. Так що "рибна чешуя" рулить.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оля, дякую, що написала про насіння. Тепер обов*язково попробую проростить ті огірочки прям зараз, може і в мене не зійдуть. Блін.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, не хвилюйся, може гурки тут і хороші. Гарна ідея з пророщуванням. 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 годин тому, lana19 сказав:

Дали свет в 4 утра.  Сделала тесто на пельмени. Накрутила фарш.

И пошла на форум.  Читаю тему - а у всех пельмени и вареники)))

Тааак  - з нами щось пороблено. Хтось порчу навел))

Солевой Лайфхак для пельменного фарша - на каждые 0.5 кг - 1 ч.л. соли под нож. Нашла давно этот совет и постоянно им пользуюсь.  По соли - отлично.

И счс пельмени не морожу. Сразу леплю и варю. Боюсь что в морозилке получится один большой пельмень.

 

Оля! спасибо за наводку на тряпочку. Такой у меня еще нет

Це ж не лише для пельменного фаршу піде? Бо я так не люблю сирий фарш пробувати:smileys-denken-994077:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 хвилини тому, Алцьона сказав:

 Бо я так не люблю сирий фарш пробувати:smileys-denken-994077:

А я фарш тільки язиком торкаюся і сіль відчуваю. Ніколи не промахувалася. А що, це небезпечно?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, УкраІнка сказав:

тепер не соромлюся говорити українською, хоч і з помилками.  

Мені завжди було так дивно, що мій край, який ну дуже близько до боліт,  здебільшого, україномовний. 

Я все дитинство і аж курсу до третього універу мала різні відчуття щодо своєї мови... сором (не мені соромно, а мене соромили, що я говорила українською), насмішки (у таборах дитячих я була хохлушка, і хай там ще росіянські діти мене так звали, але з ними хихикали і українські з великих міст), нерозуміння-чому я не можу говорити своєю мовою вільно?

Хоча я з другого класу вчила і російську мову, читала багато російських книжок, спілкувалась з деякими друзями російською, але вперто не хотіла говорити нею в Києві.

Зламалась я в тому ж Києві, на перших курсах. Але, добре, що ненадовго. Я зрозуміла, що саме завдяки рідній мові я справжня. І знову перейшла на українську (це на вулиці, в соціумі. вдома ж я завжди хохолочка))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 хвилин тому, справжня господиня сказав:

А я фарш тільки язиком торкаюся і сіль відчуваю. Ніколи не промахувалася. А що, це небезпечно?

Певна небезпека є, сире ж м'ясо.

Але я теж пробую, приходиться. Але я боюсь пересолити, бо люблю недосол, то солю потроху і ото все лизь та лизь... а мені ж сире м'ясо просто бридке:m0546:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Алцьона сказав:

Це ж не лише для пельменного фаршу піде?

Еще для котлет использую. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наше місто російськомовне, 35 км від нас містечко вже майже україномовне. Це скоріше всього залежало від того, що в нашому місті були на той час великі підприємства, до яких приїздили на стажування, а потім і осідали в місті студенти із росії, а в тому містечку, таких підприємств не було, тому і "понаєхавших" там не має, ось і мова у них українська. 

На підприємстві де я зараз працюю, майже 100% із "старої армії" яким за 60+ років, це всі хто приїхав із Росії після навчання.У них тут і рідних не має, окрім сім'ї. Тому у нас  на роботі часто можна почути розповіді, як у когось брат чи сестра на болотах тяжко живуть. 

А мені писати дуже легко  українською, бо по роботі весь документообіг вже майже 20 років українською.  Колись прийшлось писати листа на російській, так всім відділом переводили :girl_haha:, а ось розмовляти ще якось не звично, але вже прогрес є. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені писати українською дуже легко, навіть не замислююся з переводом, бо думаю все ж російською. А от розмовляти поки важкувато, всі навкруги російською говорять. Хоча з початком війни в місті стало набагато більше україномовних, це і місцяни стали говорити українською, і багато переселенців теж україномовних. Всі все розуміють, ніхто нікого не виправляє. Інколи сильно завзяті покупці дуже агресивно требують від продавчинь українською мовою спілкуватися, але це поодинокі випадки.

Неля, дуже добре тебе розумію щодо української. Раджу тобі всеж хоча би намагатися писати, хай і з помилками, ми тут не на диктанті і все порозуміємо. Пиши як виходить, хай і з русізмами, так ти будеш адаптуватися до мови. На роботі вночі включи якусь книжку українською і читай хоч що, збагачуй свій словарний запас, воно все відкладається у мізку. 

В школі в нас класна була вчителькою української мови та літератури, заставляла читати і переказувати. Я багато книжок читала, дуже полюбила літературну мову, даже знайшла і купила собі книжку Панаса Мирного Повія, написано красиво. Хоча у той час наше місто було на 99,5% російськомовне, а мова була чисто суржиком. І батьки мої теж з глибин русні в місто приїхали, і сусіди теж. Нічого, жили...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин тому, Алцьона сказав:

Я все дитинство і аж курсу до третього універу мала різні відчуття щодо своєї мови... сором (не мені соромно, а мене соромили, що я говорила українською), 

Алочко, мабуть, я не зовсім зрозуміло написала. :girl_184: Я соромилася говорити українською саме через те, що дуже погано нею володіла.  А завдяки спілкуванню в розмовному клубі я цей бар'єр подолала і зараз досить вільно розмовляю.   

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хі, пельмені-варники в нас стали як  медитація, в цьому дурдомі. ліпиш і відчуття, що все норм... Правда я  зараз частіше роблю ліниві пельмені, рулетом. 

Українською легше почати писати, бо  одразу тебе   техніка виправить. А от говорити важко, бо я,   Алцьона ,    саме тою дитиною, яка з тебе сміялась. Сестра старша в російському садочку, потім  в школі,  батьки намагались теж з нами російською, хоча з села. Але ж усі хотіли, щоб дитина городська була. А в нас таке було відношення до україномовних дітей, як ти кажеш ( і от яку мову в нас потрібно було захищати?! ) 

Говорити, писати, потрібно починати, бо інакше як навчитись, виговоритись? Тому не бійтесь суржика! То початок і впевнена, що з цього усі починають. Ну нема такої кнопочки, щоб натиснув і оп, ти на українську перейшов. Усе в наших руках і головах! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 30.01.2023 в 20:43, УкраІнка сказав:

Алочко, мабуть, я не зовсім зрозуміло написала. :girl_184: Я соромилася говорити українською саме через те, що дуже погано нею володіла.  А завдяки спілкуванню в розмовному клубі я цей бар'єр подолала і зараз досить вільно розмовляю.   

 

Та ні, я зрозуміла.

То я написала історію з життя, як довгі роки "притісняли у нас російську мову"

:girl_184:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 години тому, спокусницЯ сказав:

 А от говорити важко, бо я,   Алцьона ,    саме тою дитиною, яка з тебе сміялась. Сестра старша в російському садочку, потім  в школі,  батьки намагались теж з нами російською, хоча з села. Але ж усі хотіли, щоб дитина городська була. А в нас таке було відношення до україномовних дітей, як ти кажеш ( і от яку мову в нас потрібно було захищати?! ) 

Так то була ти?:girl_haha:

Я мо вже розказувала, як мене малою старша сестричка навчила здачі давать на дражнілки)) :oops:

Прихований текст

Я хохол, насрал на пол. А тьі кацап- зубами цап))

23 години тому, спокусницЯ сказав:

Хі, пельмені-варники в нас стали як  медитація, в цьому дурдомі. ліпиш і відчуття, що все норм... Правда я  зараз частіше роблю ліниві пельмені, рулетом. 

Можна трошки про ліниві пельмені? Я заразилась вашим пельменевірусом. Фарш вже чекає, до речі, посолений, як Ланочка навчила🤗, і ні разу не лизьканий на сіль:dance2:

  Завтра куплю борошна і :girl_dough:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 29.01.2023 в 10:38, lana19 сказав:

 Какая суперская функция, что можно сообщение надиктовать. Света нет. Интернет наскоками. Так я за минуту надиктовала большой пост! 

Як це зробить на планшеті Самсунг? Вже всі настройки перебрала. Змогла клавіатуру переключити на українську мову. А вот голосових настроїв  не можу знайти на планшеті. У мене немає на планшеті на клавіатурі  значка "мікрофон ".  В Вайбері нашла, там мікрофон у рядку для повідомлення. Но  і там не можу я надиктувати. 

На смартфоні вийшло все. Там і клавіатуру переключила на українську , і можу голосові повідомлення  надіслати. Но біда  в том що я так і не змогла зайти со смарта на Муку. Не можу  правильно провести авторизацію, запам'ятала  які данні вводила. Якщо злетить авторизація  на планшеті, теж мабуть не зможу зайти.

Мені всеж легше було би для початку надиктовувати текст, чим просто писати.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 30.01.2023 в 22:43, спокусницЯ сказав:

саме тою дитиною, яка з тебе сміялась.

Я мабуть  теж. Ні, смиятись не сміялись, но почуття превосходства мабудь відчували. Но це почуття майже і не відчували, бо в городі рідко кто з оточення размовляв на український мові. У школі ніхто. В піонерському таборі, якщо и размовляли, то на суржике в основному. Там багато діток було з сіл , або з передмістя.

Но пом' ятаю випадок коли в нашу комунальну квартиру оселилися сім'я із села з західної Украини. Вот там точно був треш для нас. Я вчилася ще в молодшому класі. Помню що практично нічого не розуміла. Но не довелось познати українську  мову від тієї сімї. Вони приїхали у цю квартиру, а ми трошки пізніше получили нову квартиру і переїхали з тієї комуналки.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 хвилин тому, musinka сказав:

 Там і клавіатуру переключила на українську 

Мені на день народження чоловік подарував новий телефон Самсунг,  в якому немає російської мови на клавіатурі.  Українська й англійська. Додавати не стала принципово. Навіть в Казахстан пишу з українськими літерами. Всі все розуміють. 😉 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 хвилин тому, УкраІнка сказав:

Мені на день народження чоловік подарував новий телефон Самсунг,  в якому немає російської мови на клавіатурі.  Українська й англійська. Додавати не стала принципово. Навіть в Казахстан пишу з українськими літерами. Всі все розуміють. 😉 

Читаю, і думаю, коли я таке встигла написати::)):

А тоді про Казахстан дочитала і зрозуміла, що то не я)

таке саме. Принципово зараз не хочу додавати. Навіть нік прийшлось міняти, бо не могла з телефону зайти без "йо":mocking:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А в нас сьогодні ось так!

1675234464617-1940757846.thumb.jpg.a511d032fe1f183c50d8121c85837421.jpg

Хоч на зиму стало похоже! Цей голий асфальт вже в печінках сидів! За ніч трішечки сніжечку нападало і зараз слабенько сипле. -2.

Це я на роботі сфоткала з віконечка. А в мого Вовочки сьогодні день народження, сидить дома і тортик жере)))))))) радий...)))))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 хвилин тому, справжня господиня сказав:

А в мого Вовочки сьогодні день народження, сидить дома і тортик жере

Світланка, з Днем Народження Вовочку! Мені так сподобалось - "мій Вовочка, тортик жере"::)):

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ага, вже нажерся і вже дзвонив дякував. Він СТРАШНИЙ солодкожер!!! чи як його українською обізвати. Якщо немає нічого до чаю, то ледь не скандал. Але він  схильний до набору ваги, тому я печу рідко, іноді взагалі мораторій оголошую. Так накупить в магазині печива або соломки солодкой, а шоколадки по акціям взагалі то наше фсьо!

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 хвилини тому, справжня господиня сказав:

  а шоколадки по акціям взагалі то наше фсьо!

Ой, як я його розумію... Шоколадки акційні - то святе :girl_red:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×