Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

Сіджу на роботі, почулась тривога за вікном.Глядь у віконце, а там така краса в віконечко заглядає, на усе небо

IMG_20230626_194253.thumb.jpg.2e80cbe329cfa3ee602611c51193e129.jpgIMG_20230626_194238.thumb.jpg.a993f9da3424c88dd9471493697c1743.jpg

20230626_194413.thumb.jpg.84f1fe9b537de1747e695077acfffcf9.jpg

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні нашому внучонку 1 годовасік виповнився. На жаль, ми не присутні на торжестві. Моя відпустка закінчилася трохи раніше. Сваха збиралася після мене поїхати до них, но по здоров'ю не змогла. Дуже шкодую, но нічого не зробиш. Тіки що дочка прислала фотка і відео. Сами робили фотосесію, хотіли професійну зйомку робить, як на народження робили, но дуже дорого. Самі все підготували і тортік дочка для нього сама спекла Морковний.

Доця не дозволяє фотки його ростить, но надіюсь що сюди не загляне IMG_20230626_205915_515.thumb.jpg.762108d9c07e44a895060b14aa40aaee.jpgIMG_20230626_205914_967.thumb.jpg.e165db4edb0e5fc9afe9af1f6abdbc93.jpg

 

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нелечка, хай внучок росте здоровеньким, хай справжнім запорізьким козаком стане!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хотіла друге кіно показати, но те чомусь не загружається.

О, а по отдельності грузиться.

Все, прощаюсь. Мразота кацапська прокинулась, нема від них покою.. Як вечір так і починається розвлекуха. Вже всі поселкові собаки на ушах, мабуть  взриви десь почули. Пішла я в укромний закуток ховатися, убежища у нас в школі немає

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это дочь нашей Лены-silva

https://www.instagram.com/p/CuO-wRKNsrw/

photo1688489152.jpeg

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Принесла показати сито для протирання. Вже випробувала, задоволена. Правда, не зрозуміла під що найбільше сито:confused: Перетирала малину, смородину і агрус. 

 

IMG_20230610_124935.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене майже таке сіто, італійське Emmanuel-2, трохи менше. На великій вставці кручу калину від кісток, заради цього і покупала. Іноді прокручую приварені помідори від шкурки, дуже швидко і добре. На середньому протираю творог і печені яблука. Самим міленьким майже не користуюся, я малину чи смородину не протираю, просто таке не вживаю.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивлюсь на таку штуку в не сезон-мені не надо,в сезон-де купити))))

Змінено користувачем Lika_N

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я раптово побачила на олх років 5 назад, дівчина продавала. В неї мама працювала в Італії і привозила такі всякі кухонні прибамбаси. Купила за 200 грн, сито з нержавійки. Дуже довольна.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я давно цю штукенцію хотіла. До нас в село такого не привозять, в супермаркетах Києва, коли я туди потрапляла - теж не було. Знайшла на Промі - 3тис - трохи мене зелена земноводна душила...Випадково побачила в Відні...1,5тис. Купила і тягла добу в руках додому :girl_red: Малий сказав, що я трохи того, і що тато буде дико сміятись, коли побачить, що я приперла. Наївний. Саня мій перехрестився і полегшено зітхнув, бо я йому цим ситом вже всю сиву шевелюру проїла))) Покупкою задоволена.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось моя протирка

20181212_191056.jpg

От такий творог після протирки, пухнастий, чудовий!

20181216_184708.jpg

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ясно, бо вони з ворожого форуму((( Пошукаю, але швидко не обіцяю. Завтра їдемо на дачу неділі на 1,5-2, а я там майже без інету.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як же добре на свіжому повітрі на дачі! Ввечері пройшов невеличкий дощик, землю не намочив, але стало прохолодно нарешті. 

Назбирала огірочків десь 3,5 кг і кабачків штук 7. Огірки вже намалосолила і закатала, кабачки буду завтра готувати Вові, жде оладки кукусік))))))

Знайшла один майже червоний помідор, перший! Раніше в таке врем'я вже починалися свої помідори, їли в салатах. В цьому році травень був холодний, от все і піздніше спіє. Нічого, доспіє, наїмося ще.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А де всі поділися? Невже всі по городах працюють з ранку до вечора? Ну ладно я, в мене інтернет по 5 хвилин вдень, тому мушу на городі щось робити. А всі де поділися? 

Зараз вся неділя в нас буде прохолодна, так дихати хоч можна. Вночі 16 градусів, вкриваюся теплою ковдрою, і це в середині липня! Як говорила моя мама "Паршивому поросяті і в Петрівки холодно", а завтра як раз Петра і Павла.

Викопала часник, сушу. Одна головка є як мій кулак! Росла одна сама в малині посеред города, їй доставалося добриво, яким я малину підживлювала. Вова називав це диво часниковим деревом, бо висота була мені по пояс, а саме стебло в діаметрі десь 3 см, не менше! І де взялася та часничина невідомо, бо я там часник ніколи не саджала. Загадка.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 11.07.2023 в 09:14, справжня господиня сказав:

А де всі поділися? Невже всі по городах працюють з ранку до вечора? Н

Да тута, заглядаю. Но писати зовсім нема настрою. Якесь повне відчуття бєзнадьоги, ще і втома. Ці бесконечні тривоги, безсонні ночі задовбали. І начебто  на них не звертаємо  уваги, живемо своїм життям. Но усе рівно все набридло вже. Да ще і на роботі робимо за себе і за "того парня" в отпуску який. Ночь дома, ночь на роботі, якби платили ще за того парня, не прикро було. А так часи добавили, а зарплата як і була. 

Сьогодні поїхала в Юск. Зробили маленький ремонт в ван ній кімнаті, унітаз старий змінили на новий, шкафчик новий заказала. Хотіла ще  трохи дріб'язок для  інтер'єру подивитись. Тітки дійшла до торговельного центру, а у нас там перший поверх був раніше Ашан. А зараз Сільпо, а другий поверх займає Комфі і багато других магазинів . Тільки зайшла, в аптеці там забрала замовлені таблетки,  і стала на екскалатор. І тут включаєтся тривога. Не вспіла і до середини доїхали, дивлюсь Юск ролети опускає, все зрозуміло. Прийшлось виходити. В цьому районі всіх покупців по гучномовцю вигоняют з торговельного центру. У нас на районі не вигоняют, тіки гучномовець просить пройти до сховища, но супермаркети не закривають. Короче - вийшла на вулицю, хотіла до парку пройтись, там кофе купить і перечекати тревогу. Парк рядом, пів обстановки пройти. Потім щось мене зупинило, думаю раптом тривога буде не тривалою. Пішла на обстановку сіла. Тривога і правду коротка була, 20 -25 хвилин,  не дивилась скіки. Знов піднялась в Юск,  тіки зайшла і тут бабах, да ще і гучно так. Думали знов тривогу включат. Но ні, не зрозуміли даже що за взрив був. Гуляла там довгенько, розглядала все, купила шторку нову для ванни, дрібниці. Потім спустилася на перший поверх, хотіла по продуктам в Сільпо прошвирнуться. Тут знов тривога. Прийшлось сісти в маршруту і їхати до свого району, в наше Сільпо. І в маршруткє вже почула про те що над парком, де я хотіла перечекати тревогу, збили БПЛА і осколки розлітілись по всьому парку. Цей парк маленький зовсім. Знаходиться в оточенні багатоповерхівок в центрі жилого масиву, там говорять окна привітали. В парку навесні поставили багато дитячих гойдалок , атракціони, машинки на прокат, кіоски с морозивом, напої і кавою. Багато народ завжди, особливо діточок. І час  як раз коли там одні пенсіонери на лавках і мамочки с дітьми  гуляют. 18 пострадалих, із них 6 діток і 12 дорослих. І знов наша місцева влада спочатку почала писати що сбили беспилотник на околиці міста. І тіки коли в  місцевих чатах почали писати про парк, і вони написали це. Вот так я сьогодні погуляла. Пішла би в парк, могла би попала под цей обстріл. Тому що як тривога закінчилась і час прильоту  це всього пару хвилин пройшло. Я би не вспіла даже с парку цього вийти. Пару днів тому там недалечко, зовсім рядом, і теж в такий самий час, серед біла дня, був прильот по інфраструктурі. Дуже полало, більше години тушили пожар. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На ранок прийшли уточнення  по пораненим в вчорашньому,незрозумілому до сіх пор, обстрілі. Радує те що нема загиблих. Но число поранених збільшилось до 21, з них 8 діточок.Оно дійсно, так і не можуть зрозуміти що впало в парк. Спочатку писали що це було збиття нашими ПВО якогось беспілотника . Но потім появилась инфа що це все ж це був прильот. Но що? Не зрозуміло! Мабуть у кацапні щось нове виявилось, що вони вирішили іспитать на дітях і стариках. Звук прильоти був странний, не на що не схожий. У нас у місті вже даже діти навчилися розлічати коли б'є С300, коли Іскандер, чи касетники розриваються,, а коли просто працює ПВО. А тут був взрив ні на що не схожий.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля, який жах ти розказуєш, добре, що не пішла в той парк.

А я на дачі хоч висипаюся без тих 4тривог, тиша повна. А в місті та тривога волає пів ночі прям в мене за відкритим вікном за 50 метрів, де той сон. Виє шість разів по 30 сек одно за одним, та буває по 3-4 рази за ніч. Іноді так втомлюся, що і не чую, а іноді всю ніч не сплю ворочаюся. 

А на дачі тиша, тільки вдень десь дуууже далеко гупає, мабуть це в Нікополі чи в Марганці стріляють. 

Сиджу на качельці, поруч солодко спить сусідська собанька Ася. Вона нам як рідна стала, Вова мріє вмовити сусіда Сірожу нам її віддати хоч на зиму. 

Фотки не завантажуються, інтернет слабенький. Попіжже покажу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Девчата, ткните пожалуйста в проверенный рецепт "зеленые помидоры" на зиму. Очень хочется закрыть несколько баночек. Потеряла рецепт, не хочу играться с гуглом, вам больше доверяю :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×