Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

2 години тому, Дачниця сказав:

Зараз продають дерева на яких привито декілька сортів

Татьяна, а на якому сайті? На АгроМаркете ? Цікаво подивитись, заказувати  і саджати щось вже мабуть запіздно.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля, ще не пізно саджати, тим паче у вас. Земля ще не мерзла. Агромаркет висилає до грудня, посилка швидко йде.

Такі дерева-сад є багато в кого, пошукай потрібне. Але недешево.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, справжня господиня сказав:

Лена, так 30 мин это просто среднее. Кнопками я могу и меньше время сделать, и больше.

Также могу изменить уровень давления в любой проге с давлением или даже совсем его отключить. И будет каша вариться без давления.

Да, все аналогично. 

Если готовлю в Полярис, то, на проге Пар, тоже выбор давления, времени. Рис , например 10-12 мин от  закрытия клапана и подогрев отключаю. Переваренный для меня катастрофа, не люблю, да никто не любит.😊

Гречке вот все равно, +- минуты , никак не отразится.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, musinka сказав:

Татьяна, а на якому сайті? На АгроМаркете ? Цікаво подивитись, заказувати  і саджати щось вже мабуть запіздно.

Ми купували в Агромаркеті.Там вони називаються Дерево-Сад. Садити дерева можна навіть взимку. Але мені більше подобається навесні. З осені можна підготувати ями ,а  весною садити. Якщо є можливість, то купувати краще 2-3 річні. Однорічні саджанці довго сидять поки починається плодоношення. Мабуть довго нарощують кореневу систему.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В нас вчора дали опалення, зразу стало 20,9 проти 17,2. Сьогодні батареї холодні, але в квартирі комфортно, десь 19,6. Будуть ще пару днів ганяти тепло по стояках, потім вже буде нормально.

А де всі поділися, аууу!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таки добре, коли автономне опалення)) 

Мене сьогодні чоловік витяг в ліс по опеньки. А я, замість відпочити і отримати задоволення від спілкування з природою, так рознервувалась, що довелось ковтати пігулки, бо голова розболілась((

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, Наташшшка сказав:

отримати задоволення від спілкування з природою, так рознервувалась, що довелось ковтати пігулки, бо голова розболілась((

Наталка,  а чього  ще ти рознервувалвсь у лісі? Опенків не знайшла чи друга яка причина?

Ми теж в домі давно протапліваєм. Чоловік ввечері включає котел на пару годин. Нам достатньо для прогреву хати. Но з неділі вже мороз обіцяють,  включити прийдеться  без відключень.  Ото гаманець спустошиться відразу.

А в місті теж тільки вчьора  почали богатоповерхівки підключати до тепла. Но багато жалоб в чатах що холодно в квартирах. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, musinka сказав:

Наталка,  а чього  ще ти рознервувалвсь у лісі? Опенків не знайшла чи друга яка причина?

Нель, в мене від 3 бригад замовлення на шеврони, плюс ще замовлення за які я беру гроші, на вишиванки. Хлопцям, як завжди, "на вчора", а ми в ліс поперлись(( Хіба я опеньки шукала? Ходила і думала, скільки б я вже липучки пришила:dash:

 А ми топимо дровами:stidno:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочка, робота то гарно. Но потрібно хоть іноді і відволікатися від неї.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, Наташшшка сказав:

ми топимо дровами:stidno:

Як газ провели  то і пічки/котли дровянни  усі повикидали. Хто ж знав що наш скаженний сусід влаштує нам терор.  З дровами у нас зовсім тяжко. Місцевість степова, зараз даже посадки понад дорогами голі стоять, усе позачищали. Ми трохи назбирала дров коли старі фруктові дерева пиояли. Буржуйку стару хорошо что на металобрухт  не здали. Муж її очистив, підлатал, стоїть на всяк випадок. Но якщо настане той всяк випадок, то прийдеться  ту буржуйку у кімнаті ставить.

Но нічого, думаю прорвемось і живемо з надією :ukr:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, musinka сказав:

Наталочка, робота то гарно. Но потрібно хоть іноді і відволікатися від неї.

Та я все розумію. Але як тут відволічешся, як хлопці сьогодні тут, а завтра там...Одна партія шевронів вже їздить по Україні за хлопцями((

12 години тому, musinka сказав:

Буржуйку стару хорошо что на металобрухт  не здали

Ми свою в перші тижні війни віддали. Але маємо котел і газовий, і дров'яний. От плита в мене газова і духовка також. Духовка геть погано вже пече, а поміняти на електричну поки не ризикую.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене на дачі є така піч буржуйка, раніше на ній готували, як ще на дачах електрики не було. Зараз стоїть на всяк випадок, бо іноді на дачах світло пропадає, то її достаємо і готовимо (там в мене газу нема). 

Хоч би не знадобилася в городі. Бо знов нас лякають тими клятими блекаутами від "любих" клятих сусідів.

304158-1-325x325.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В нас вдень почався дощ, а зараз за вікном справжня зима - заметіль, вітер, все у снігу!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отака зараз краса!

20231120_080222.thumb.jpg.a49f064f830b09e5ace0f87b77800fc3.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 25.08.2023 в 09:57, Olima сказав:

незвичайний рецепт шампанського з чорнобривців

Оце так да...

Сестра додає їх в чай для печінки, а воно он як треба - не чаєм, а шампанським чорнобривці настоювать😄

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 29.10.2023 в 15:56, Elenka сказав:

Приготовила джем из калины. Какой же вкусный и красивый! 

Який він ніжно світлий. Мабуть, від калини залежить?

Бо в мене темніший. Ще минулорічного стоїть баночка. Дійсно смачний!!

Я свою калину ще не обривала. Тримаю, поки приморозить, тоді, начебто, менше гірчить.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.11.2023 в 21:07, справжня господиня сказав:

миші полізли в дом, трую їх, а вони лізут

Якщо вже є ходи, то лізтимуть, поки не приморозить землю((

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 02.11.2023 в 15:12, musinka сказав:

багато то пересороту,

І в мене з трояндами пересорт. Мало того, кущова взагалі дичка приїхала, не квітнуча, з сімома листочками((

Від пересорту спасіння - лиш в розсадниках купувати.

Знайомий хліб возить, рано вранці на базар наш привіз, а там точка із деревами-кущами, саме розкладаються. Чоловік виніс купками дерева, став над ними з табличками в руках, голову чухає і видно, що ввечері гарно відпочив))) чухав, думав, а тоді махнув рукою і порозложував навмання етикетки.)) А ми купуємо))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 11.11.2023 в 14:04, справжня господиня сказав:

ДУЖЕ сподобалася, вийшла розсипчата, смачна,

Можна секретик?

Бо я теж не вмію пшоняну кашу варити( 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 11.11.2023 в 22:16, справжня господиня сказав:

Лена, в мене Поларіс на 3л, обожнюю її. Каші варю тільки в ній.

Пшоно мила пару разів просто водою і два рази ще заливала окропом хвилин на 5, злила. Крупу 1 мст всипала в чашу, налила 2 мст води, посолила. Режим Крупи 30 хв. (в мене по замовченню) рівень тиску 3 (найвищий), клапан на кришці закрит. Після програми не відкривала, стояло до ранку.

Ясно, що каша була грудкою, але Вова на сковорідці її роздавив и трошки пропарив з сливочним маслом. Каша розсипчата, дуже смачна.

Все, побачила секретик, дякую))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 20.11.2023 в 08:17, справжня господиня сказав:

Отака зараз краса!

20231120_080222.thumb.jpg.a49f064f830b09e5ace0f87b77800fc3.jpg

Яка краса!! І під народний календар підійшло- у нас кажуть: Михайло на білому коні приїхав)

Дивно, чому перший сніг завжди десь на півднях, а не в нас?))

Я сьогодні ще греблась в садку, кутала виногради-актинідії. Ще чекаю потепління, щоб залізним купоросом сад обробити та побілити... 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, Алцьона сказав:

Пшоно мила пару разів просто водою і два рази ще заливала окропом хвилин на 5, злила. 

Я ще молодою десь в кулінарний  книзі вичитала пораду що пшоно перед варкою треба кипятком залишати. Тому все своє життя  промиваю гарно спочатку просто холондон водою, а потім окропом пару раз. Вчьора у мене був день пшона. Спочатку капустняк на свинини  з кислот капусти і пшона зварила. Потім ще цілу кастрюльку  МВ молочної тиквенної каши приготувала: тиква+пшено+рис+яблука Семеренка. Ну і звичайно завжди добавляю ванильку і іноді ще корицю.

14 години тому, Алцьона сказав:

Яка краса!! 

У нас така краса в неділю протрималась всього пару годин і знов пішов ввечері дощік і все розтануло. Загроз холодно і промерзло, сніжок маленькими плямами на землі в огороді. Асфальт зовсім чистий.

14 години тому, Алцьона сказав:

сьогодні ще греблась в садку, кутала виногради-актинідії. Ще чекаю потепління, щоб залізним купоросом сад обробити та побілити... 

А я нічого в огороді не роблю. Спочатку коліно прихватило, потім спина. Мазюкаю з живокосту розтираюсь і на роботу.. А чоловік на хозяйстві. Сьогодні докопав нарешті весь огород, два дні обробляв дерева і кущі бордоскою сумішшю. Завтра ще малину побрискає ( не хватило йому, треба купувати) і усі огороді роботи до лютого/березня завершені.

 

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В нас морозець -1 -4 держиться, ще й сніжку трошки підсипало, всю землю чорну вкрило. Тому все біленько, нарядно, світленько, красивенько. Хоч того сніжку 1-2 см, але лежить майже всюди. Зараз зими такі теплі стали, що це може бути і останній сніжок, тому всі радіють, діти бігають та сніговиків ліпять.

Треба мені свою шубу мутонову продавати, бо навряд чи її зможу носити. І на погоду вже не треба мені, і важка на плечах носити проти сучаних пальт та курток.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, musinka сказав:

нас така краса в неділю протрималась всього пару годин і знов пішов ввечері дощік і все розтануло. Загроз холодно і промерзло, сніжок маленькими плямами на землі в огороді. Асфальт зовсім чистий.

Наврочила. Сьогодні і в нас трішки притрусило. Дитині з котом радість - удвох весь двір розчистили)) правда, кіт на лопаті катався.

І на СТО аншлаг - вже й повечоріло, а черга на перевзування.

8 годин тому, musinka сказав:

десь в кулінарний  книзі вичитала пораду що пшоно перед варкою треба кипятком залишати

Це я теж знаю. А от смачно зварити не виходило. Та й чоловік бурчить, що хіба ж я півень, щоб пшоно їсти))

8 годин тому, musinka сказав:

Спочатку коліно прихватило, потім спина

То вже воно все кричить, що хватить роботою знущаться, пора в сплячку впадати)

Швидкого одужання!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас теж снігу  за ніч трохи притрусило. Чоловік зрання даже з метелкою ранком по дворі пройшовся. Асфальтові доріжки були малость вкриті, а земля не вся. На перекопанному огороді  глиби верхівки чорні, а з низини  білі. Да і там де не перекопано, не сплошной сніжок. А вот морозець тримається,  -1 - -3.  Дуже зябко, давно такого не було що в лютому таке різке похолодання і сніг. Сьогодні їздили  в Comfy за телевизором, вискочили з дома і перчатки не взяли. Так ручки змерзли.

20 годин тому, Алцьона сказав:

Дитині з котом радість 

Дітлахам радість. А от дорослі у нас не радіють  зовсім. Як подумаю як там наші хлопці на нулі, да в окопах мерзнуть, сердце крається за них. Одна написала  в чаті що вчора зустрічали морпіхів на Лівому. Так вони промерзлі, мокрі, брудні, но тримаються Захисники. Молимось за кожного!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×