Перейти до вмісту
lana19

Добро пожаловать или приятно познакомиться!

Recommended Posts

@УкраИнка, Инна, добро пожаловать!!! :flowerss:  :flowerss:  :flowerss:  У нас тут бооольшой выбор всяких вкусностей )))   :smilie_essen:  :smilie_essen:  :smilie_essen:

Спасибо, это я уже поняла. Постараюсь и свою лепту внести, вот только разберусь со всеми особенностями форума.

 

Инна,добро пожаловать! :flowerss: .Я в этом доме не очень давно,но здесь очень уютно, по-домашнему. Вам понравится!

Мне уже понравилось, иначе бы не стала регистрироваться! :biggrin:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@УкраИнка,, девочки, приятно познакомиться! :hy: Добро пожаловать!!! :flowerss:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@УкраИнка,Инна ! Привет! :m0574:  Рада знакомству . И добро пожаловать !  :friends:

Если будут вопросы - не стесняемся и все спрашиваем! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Новичков принимаете?

Авжеж! З превеликим задоволенням!!! :0325:

 Инночка, очень рада знакомству! тем более,честно, людей такой профессии не встречала на форумах. Так что, очень приятно будет познакомиться поближе.

Но главное, Инна,добро пожаловать домой! :flowerss:

 

Підтримуємо вітчизняне! :ukr:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@УкраИнка,, девочки, приятно познакомиться! :hy: Добро пожаловать!!! :flowerss:

Спасибо!!! :smilik:

 

@УкраИнка,Инна ! Привет! :m0574:  Рада знакомству . И добро пожаловать !  :friends:

Если будут вопросы - не стесняемся и все спрашиваем! 

Я не из стеснительных, конечно, но обычно стараюсь сама разобраться - докопаться до истины.  :smile: 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Новичков принимаете?

Авжеж! З превеликим задоволенням!!! :0325:

 Инночка, очень рада знакомству! тем более,честно, людей такой профессии не встречала на форумах. Так что, очень приятно будет познакомиться поближе.

Но главное, Инна,добро пожаловать домой! :flowerss:

 

Підтримуємо вітчизняне! :ukr:

 

Щиро дякую! Саме з цією метою - підтримати вітчизняне - прийшла до вашої хати! :untitled:

Люди моей профессии на форумах встречаются нередко, просто они не афишируют свою принадлежность к "внутренним  органам" :biggrin: . А мне уже можно! Я уже вторую пенсионную пятилетку открыла! :mocking:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Salma - Оксанка!!!
УкраИночка - Инна!!!
Девочки - рада вас приветствовать!!!!!! :smile6: :smile6: :smile6:   Наша семья потихоньку пополняется  :family: :girls-hug:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Щиро дякую! Саме з цією метою - підтримати вітчизняне - прийшла до вашої хати!
Щиро дякую! Це саме головне, тому що саме зараз, нам необхідна підтримка одне одного! :smile:

 Шануймося, бо ми того варті! :ukr: 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

не позволяла открыть в себе любовь

Как прочитала эти слова, так и вспомнилось .... прям в точку, ох уж эта работа....

Мама моя долгое время была начальником, мне иногда казалось, что она просто не умеет быть счастливой и доброй со своими домашними ... и как вышла она на пенсию, так стала совершенно другим человеком - пошла из неё нерастраченная доброта и спокойствие и любовь, которые прятались в ней столько лет за железной стеной работы, и готовить сколько и вкусно стала, и печь,  я ж всегда знала, что она у меня внутри очень-очень-очень хорошая )))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@УкраИнка, Инна, добро пожаловать! :flowerss: :flowerss: :flowerss:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@УкраИнка,оце так новина!!!! Це так здорово- що ще одна патріоточка з нами! Та й ще й яка!!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 @Джу, @N@T@, @fronya40!

Спасибо всем-всем за радушный прием!!! :smailuk10 (1):

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Инна, добро пожаловать :-):-):-):-), почти земляки - моя мама живёт в Сумской области;-);-);-);-)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всем новеньким добро пожаловать и приятно познакомится))) Рады будем дружить))))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку, дорогі форумчанки. Мене звати Ірина, я з Харкова, але виросла і сформувалася у Львові. Кілька місяців тому натрапила на ваш форум і буквально в нього закохалася - в його позитивну атмосферу, доброзичливість, готовність одне одному допомагати, в його жовто-блакитні аватарки. Я не дуже мала можливість писати, але читала багато. І от вчора я вирішила стати "активним членом". Почала з того, що нарешті прочитала правила. Так читала, що пишу зараз о 5:30, бо не можу спати. В розділі 2 сказано, що офіційною мовою спілкування є російська, "ибо общение на любых языках, отличных от русского, создает значительные трудности для понимания сообщений для большей части пользователей форума."

Це означає, що я свої думки маю перекладати на російську, щоб тут спілкуватися. Форум - це місце дружнього щирого спілкування, а люди в дружніх колах спілкуються тією мовою, якою думають. Я законослухняна людина і в даному випадку у мене немає іншого виходу, як піти, як би мені цього не хотілося. Але зрозумійте, що в такий спосіб ви виключили всіх україномовних людей. Заради чого? Щоб дати можливіть тим, хто може прийде на цей форум з-за кордону добре все розуміти!?  Бо в Україні немає людей, які не розуміють української. Ви могли б стати чудовим професійним українським форумом, який наприклад об"єднав би діаспору (як наприклад це зробив один російський форум), але ніякий українець з-за кордону не приєднається при таких правилах.

Вибачте, може сумбурно пишу, але переповнюють емоції, спати не можу, мені боляче. Дякую вам, дівчатка, що ви такі є, за поради, якими мені допомагали. Хай Вам щастить!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ІринаТ, доброго ранку!  Приємно познайомитись ближче, хоча і в такий спосіб.

Дуже уважно прочитала Ваше повідомлення. Але я, думаю як і більшість учасників форуму, не розумію Вашої категоричності.  

 

. Форум - це місце дружнього щирого спілкування,

 Тому в правилах зроблено акцент на мову, якою зручно користуватися в віртуальному просторі, багатьом із учасників.Не залежно від їхнього місця проживання і мови, якою вони спілкуються в реальному світі.

 Мені було дуже приємно читати Ваші повідомлення, на нашій рідній мові. Наша модератор, яка не вивчала і не знає української мови, тому що за походженням  росіянка, з превеликим задоволенням, відповідала Вам на українській мові. 

Якби Ви познайомилися з форумом і його мешканями ближче, Ви би зрозуміли, що на форумі є учасники з різних країн. Ми, як і наша країна, демократичні, тому в правилах не заборонено, а тільки рекомендовано спілкування на мові зрозумілій більшості.І ми повинні з повагою відноситись до всіх учасників форуму.Це наш обов * язок.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

2.1. Официальный язык форума - русский, ибо общение на любых языках, отличных от русского, создает значительные трудности для понимания сообщений для большей части пользователей форума.
Конечно мы приветствуем пользователей из разных стран, поэтому рекомендуем по возможности переводить все сообщения (и свои, и вашего иностранного собеседника, не знающего наш язык) на русский язык, а в случае длинных сообщений хотя бы кратко пересказывать суть. Это поможет лучше понимать друг друга и создаст хорошие отношения между пользователями из разных стран!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
І мені теж дуже боляче. Це послання від Ірини я сприйняла, як розпалювання мовного конфлікту, якого на форумі немає! Як і в нашій рідній Україні.

Ви писали українською мовою, вам ніхто не зробив зауваження. Вам відповідали дуже доброзичливо і українською мовою і  російською . І ніхто не вимагав перекладу.

Правила Форуму не вимагають, а просять в разі нерозуміння тексту, зробити переклад.

 

І якщо Ви уважно читали наш Форум, то повинні були помітити, що спілкування на форумі відбувається на двох мовах. Кому як зручно..

 


Я не вивчала українську мову, бо переїхала жити в Україну вже в дорослому віці.

Але все ж намагаюся відповідати Вам мовою, яка Вам більш зрозуміла. І не бачу в цьому жодної проблеми


 

І хіба це така проблема, від якої людина не може заснути? Хіба неправильно зрозумілий текст правил, тільки лише слова! можуть перекреслити, переважити то добре бажання наших модераторів і форумчан допомогти Вам у Вашому питанні?

 

А може справа і не в цьому, а в рекламі того російського форуму? Вибачте, якщо я помиляюся

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
але ніякий українець з-за кордону не приєднається при таких правилах.

Откуда такая категоричность?

У нас спокойно общаются девочки-украинки из разных стран ))

 

Я лет 13 назад общалась на одном огромном форуме по своему хобби, он был китайским, но туда приходили люди со всей планеты, в правилах жестких языковых ограничений не было, но из УВАЖЕНИЯ друг к другу  мы все общались на английском ))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
форумом, який наприклад об"єднав би діаспору (як наприклад це зробив один російський форум

 

Спілкуємося українською мовою

 

Солов'їна пісня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ІринаТ, Ви можете спілкуватися будя-якою мовою, але якщо співрозмовник Вас не зрозуміє, то це буде схоже на розмову сліпого з глухим. Не зрозуміє не тому що погано ставиться до української мови, а лише тому, що проживає в іншому мовному середовищі (регіоні, країні). А є й такі форумчани, які розуміють українську, а відповісти та безпомилково написати  не вміють. Справа в тому, що саме цього в Україні ніколи не було-кожен спілкувався тією мовою, якою йому зручно, і ніхто ні на кого не ображався. Зауважую саме на цьому, бо хоч я і українка, та мовне середовище в мене росіське і спілкуюсь я " в житті" російською. Тому пишіть тією мовою, якою Вам зручніше, якщо Вам дійсно цікаво на нашому форумі. До зустрічі в темках! :ukr:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підтримую усіх дівчат, що відповіли!

Іра, ніхто  ж жодного разу не зробив нікому (і Вам також) зауважень щодо мови спілкування!

Не розумію, чого взагалі це питання у Вас виникло!!!

Не беріть до голови дурощів і ласкаво просимо до спілкування!)))

Особисто я із задоволенням буду відповідати українською, просто не завжди є клавіатура під рукою!)))

Так що годі створювати проблеми і айда спілкуватися!)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, дякую за відповіді. Можливо, я не до кінця зрозуміло висловилася, що ви сприйняли сказанен мною  як "розпалювання мовного конфлікту". Суть мого повідомлення в тому, що я ознайомилась з правилами і зрозуміла, що треба вживати лише російську. 

Я абсолютно немаю нічого проти російської, мені все одно, якою мовою мені відповідають, я 9 років живу в Харкові і ніколи не мала мовних проблем, для мене важливо лише одне: мати можливість писати українською. Якщо Ви дозволяєте, з радістю буду це робити. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ирина! Ось і чудово, що проблема вирішилася.І ми зрозуміли один одного. Пишіть українською, якщо Вам так зручно. А я теж постараюся відповідати вам українською мовою. Може швидше зможу  її вивчити   :friends:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×