Підтверджую - тісто чудове! Я практично таке роблю вже років 15 або довше. Тільки на 0,5 кг борошна. Для несолодкої випічки додаю 3 ст.л. цукру, для солодкої 5. Тісто замішую без опари, даю піднятися і виробляю потрібне. Ще раз підходить вже у виробах и далі випікаю.
Pitochka, дякую, що нагадала про це тісто, воно дійсно універсальне.
25 пострадавших в результате прилета на Днепропетровщине ночью, – глава ОВА Лысак.
Среди них – трое детей. Удар по Павлограду и Павлоградскому району, есть разрушения.
Ледве знайшла той смайлик. Сорі. Уявлення не маю, чому він втулився. Підозрюю, що я тицьнула двічі, а сторінка ще не догрузилась і попала не туди.
Виправила
То ми з турками маємо спільне))
Там "йок" - не, ні.