Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 07.06.2023 in all areas
-
3 pointsБуло трохи сиру, який отцеділа от замороженого пакета 1% кефіра. Не знала що з нього приготовіть. Надо було щось швидко зробить к вечірньому чаю. Но загвоздка щ е була в том що в холодільнику на двері всього одне яйце скучало. Пішла на форумі сразу цей рецепт Сочнівна глаза попаввся. Швидко замінила ті сто и через час на тарілці лежали вот ці Сочні. Бледненьки трохи, бо не було яйця для смазки. І в творожну начінку замість білка приладнала залишки пюре з полуниць і банана. Загущувала не мукой, а маной крупой. Но це все одне дуже смачно. Алла, дякую за рецепт.. У мене є свій рецепт Сочня. Но у мене багато жиру та яєць. Твій рецепт намного про ще і економно по продуктах. А во вкупі не уступає нічим.
-
2 points
росія напала на Украіну. Війна. россия напала на Украину. Война. путин будь ты проклят!
Палич and one other reacted to musinka for повідомлення в темі
По обстановке по нашему городу и области. Пригород утюжат по полной, обстрелы КАБами и днём, и ночью Но сам город, на удивление, оставили в покое Почти месяц тишины ...ТТТ ...только над нами пролетают шахеды и ракеты. В городе только слышны отголоски дальних взрывов. Но бесконечные тревоги достали. Тревога , такое впечатление, что завывает беспрерывно, каждый час. Вчера 9 раз включалась, но ночью с 00 до 4 утра, так и не поняла почему, вроде тихо было. Позавчера рекорд - 13 тревог за день. По временно оккупированным территориям новости хорошие, наши ВСУ немного продвигаются. Но там пока ничего не афишируется. Ждём большого наступления. video-649f924dca0799101c5dec84d8d76772-V.mp4 русня! Готовьтесь мрази, мы идём за вами! Скоро вы увидите АД НА ЗЕМЛЕ! Наша ненависть к вам , ублюдки, переполняет все возможные границы! Нелюди, самая паскудная, мерзкая недострана. Дай Бог, чтоб остановились на границе! -
2 points
росія напала на Украіну. Війна. россия напала на Украину. Война. путин будь ты проклят!
Олька and one other reacted to lana19 for повідомлення в темі
-
1 pointИнгредиенты: Тесто Яйцо - 1 шт. Сахар - 0,5 ст. Сметана -5 ст.л. Соль - 1/2 ч.л. Масло - 100г Сода - 1/4 ч.л. Мука - 3 ст. +1 желток для обмазки Начинка Творог - 200г Белок - 1 шт. Сахар - 2 ст.л. Мука - 1-2 ст.л. Способ приготовления Тесто: Яйцо взбить с сахаром, добавить сметану, соль и еще раз взбить. Добавить размягченное масло (я делала на маргарине) и опять взбить. Добавить 2 стакана муки с содой, размешать - на этом этапе справлялся еще мой миксер. Остальную муку вмешать порциями вручную. Готовое тесто завернуть в пленку и положить в морозилку на 30 минут. Начинка: Творог размять и размешать с сахаром и мукой. Вмешать в творожную массу взбитый белок. С тестом после морозилки гораздо легче и приятней работать, чем сразу после замеса. Раскатать его и формочкой вырезать кружочки. На половинку кружка положить начинку и завернуть сочник, как на вареник, но немного сдвинув края. Края слегка прижать, но не защипывать, чтобы не исчез наш съехавший край. Сочники выложить на противень, смазать желтком, добавив в него 1 ч.л воды. Выпекать при температуре 200 градусов около 30 минут. Примечание Очень вкусно и быстро в приготовлении. Прекрасный перекус детишкам в школу, прям как в моем детстве Рецепт взят с сайта ffoodd.ru
-
1 pointЯ все думаю про те, що в головах отих недолюдей??? Щоб підірвати дамбу , від якоі ж і самі залежать??? Чи страх перед нашими ЗСУ геть видавив останні краплини мозку? Чи замість мозку там щі з помиями? Мабуть.... бо нормальній людині цього ніколи не зрозуміти.... **********(*********** Цивілізований світ не розуміє що ми воюємо з армією яка коли сере не витирає сраку, а прямо на обісрані сідниці натягує штани і ОК. Цивілізований світ не розуміє що солдати тої арміі крадуть поношені труси і пхають собі в рюкзаки щоб відвезти своїй мамі чи дружині коли виживуть. Цивілізований світ не розуміє що від тіл вбитих ними дітей вони не відчувають нічого, а крадуть з вбитих немовлят одежу та взуття щоб відправити своїм дітям. З мертвих… своїм дітям… Цивілізований світ питає навіщо вони підірвали дамбу якщо Крим буде без води, якщо їх війська на деревах. Просто згадайте що їх солдати копали окопи в радіації Чорнобилю. Просто не шукайте логіку і мозок у тих в кого усього того нема. Ю. Матвієнко
-
0 pointsПливуть хати. Я бреду по коліна у спогадах. Чиїсь діди Кожну цеглу складали мов золото. Чиїсь баби Посадили черешні і айстрики. Чиїсь тати Тут ловили на м’якуш карасика. Чиїсь мами Закопали під деревом пупчики. Нявчать коти, Перелякані лагідні мурчики. Пливуть качки І нажахано так озираються. Собачий слід Заливає вода, він вгризається. Пливуть хрести Мертві пишуть, де будуть ховатися. Кричать птахи: Ми не маєм куди повертатися! Пливуть життя І впадають у море із відчаю. Біжить дитя І волочить дитинство скалічене. Ми всі кричим Світ продовжує гратися в хованки... Пливуть хати, Виривають з корінням нам спогади... © Olena Pshenychna, 06.06.2023
-
0 pointsДля жителів Херсонської області та м. Херсон, що евакуюються в Одесу! Отримати всю інформацію про Пункти тимчасового розміщення, де ви можете отримати прихисток, харчування, соціальний і медичний супровід, можна за телефонами, наданими міським Оперативним штабом: 048-705-48-84 067-705-84-48. Просимо поширення даної інформації Херсонці, якщо є родичи чи знайомі, які потребують житло у зв'язку з сьогодняшньою евакуацією, передайте їм інфо від одеситів: Друзі! По житлу в Одесі для тих, хто евакуюється є такі варіанти: 1. NRC на 5 днів безкоштовно (готель Оранж, хостел Дрім, всього 82 місця) контактний тел 0674200882 2. Гуртожиток Нархоза готові прийняти 200 сімей на постійне проживання ). Контакт: +380663419164 РепостОдесса! Общежитие ОГЭУ на Невского готово разместить из Херсона! У звʼязку з терористичним актом російської федерації, повʼязаним зі знищенням Каховської ГЕС, що призвело до техногенної катастрофи, Одеський національний економічний університет готовий прийняти ВПО з Херсонської області Локація: гуртожиток ОНЕУ номер 2, вул. Олександра Невського, 51А Номер телефону: +380679227714 Друзі! По житлу в Одесі для тих, хто евакуюється є такі варіанти: 1. NRC на 5 днів безкоштовно (готель Оранж, хостел Дрім, всього 82 місця) контактний тел 0674200882 2. Гуртожиток Нархоза готові прийняти 200 сімей на постійне проживання ). Контакт: +380679227714 3. Центр города, три хостела до 70 чел. +380675798777 Георгий , обязательно предварительно звонить. Поделитесь информацией с теми кому она необходима! Ще одна сім’я готова прийняти в Одесі сім,ю можна з тваринами безкоштовно. В квартирі є все необхідне номер:+380932463351 писати «Bet On Good Foundation» спільно з депутататом ВРУ Олександром Горенюком готові нагодувати 2500 людей, які зараз евакуюються до Одеси Якісні й великі продуктові набори, яких вистачить на тижневе годування сім’ї, щоб перевести дух, звикнути до нового міста та налаштуватися на ці тяжкі зміни. Допомога надається ТІЛЬКИ для тих, хто у найближчі дні вимушено евакуюється з Херсонської області. Заповніть форму за посилання і з вами звʼяжуться https://is.gd/lNSivl. - Хостел «Наша Хата Україна» надає вимушеним переселенцям тимчасове житло та харчування (обід та вечерю) БЕЗКОШТОВНО. Житло надається жінкам із дітьми або сім'ям. - Час проживання від 1-5 днів. (транзит) - тривале проживання від 7 до 30 днів (розглядається в індивідуальному порядку) Ми знаходимося в м. Одеса, Червоний провулок 11, (житло надається після телефонної розмови) Житло +380685596475 Ольга Добрый! Готов дать бесплатные автобусы, на эвакуацию людей из Херсона. Разошлите пожалуйста по группам. 0503169705 Игорь. Мешканців Херсонської області, які планують їхати до Запоріжжя і потребують допомоги та додаткової інформації, просимо звертатися за наступними номерами: 15-80 зі стаціонарних або на мобільні (061) 787 15 80; (050) 414 15 80; (067) 656 15 80; (095) 220 41 11; (067) 220 41 12. Там все оюъяснят,дадут жилье,еду,помощь и т.д Друзі, шелтер нашого БФ «Помагаєм» у передмісті Дніпра пропонує всім, хто знаходиться в зоні підтоплення після підриву Каховської ГЕС, безкоштовний притулок на необхідний вам термін. Надаємо: 1. Триразове гаряче харчування (безкоштовне) 2. Пральня 3. Душові 4. Допоможемо з одягом, засобами гігієни, побутовими речами. 5. Медична допомога. 6. Допомога психолога. Номер шелтеру: 068-607-3018 Записатися на безкоштовну евакуацію: 050-083-9874 Безкоштовний евакуаційний рейс до Дніпра та то нашого шелтеру буде відправлятися від Херсонського автовокзалу 6 червня о 21.00 І на евакуацію і в шелтер можна з домашніми тваринами. Звертайтеся
-
0 pointsКто тут меня потерял? Тут я, никуда не делась. Читаю понемногу, но только к ночи могу это сделать. С утра выхожу на огород, копошусь потихоньку там, хоть так получается немного отвлекаться от тяжёлых ежедневных новостей. Телефон с собой не беру, целый день не заглядываю. А то что- то совсем упадническое настроение в последнее время. И только вечером дорываюсь до новостных каналов. В голове не укладывается вся реальность происходящего... слов нет чтобы передать всю ненависть до тех нелюдей, которые считают себя империей рашистов.
-
0 pointsВ нас було вночі дуже громко. Про жертв не пишуть. Маю надію, що люди не постраждали
-
Newsletter
