Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 11.06.2023 in all areas
-
1 pointПалич, привіт! Швидкий ти, знайшов нас зразу? Бо силку дати не змогла, сам знаєшь яки там скажені закони шефіра. Пиши як ви там? Знаю що тяжко у вас. Водичка є? Писати можно все, у нас не забороняється. І на мові якої тобі вдобно. Ми самі тільки вчимося , тяжко, де з помилками, но головне не на клятій кацапській мові. Света, обрадовала ти мене. Зараз збираюсь в Варус. Приїду, зріжу грибочки і покажу що там знизу. Тіки розпилювати мені прийдеться під вишнею. Бо от абрикоси одні пеньочки залишились. В цьому році і другу стару абрикосу прийшлось спиляти. Зараз тіки молода абрикоска залишилась у нас. Щось дуже шумно у нас з самого ранку. Розбудили гул літака і незвичайний гул у небі. І зараз продовжується.
-
1 point
-
1 pointДівчатка, прошу допомоги розпізнають мені мій урожай. У мене під вишнею виросли вот такі два грибочки. Цо це за грі би? Вони їстівни? Я в грібний справі повний профан, тому как окрім магазинних ніколи нічого не готувала. Я підозрюю що вони вже переросли у мене, бо вже 3 або 4 дні за ними наблюдаю. Мені здається вони вже стареньки, но мені зараз просто цікаво що це таке і звідкіля вони у мене взялись?
-
1 pointдобавила новое для блинов
-
1 point
Кухонні посиденьки (балачки)
fronya40 reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
Дякую, я вчора вже все перечитала уважно. Ні, така не підходить, треба несолодку. -
1 point
-
1 pointСвєточка, хозяєчка! А в нас в цьому році дуже важка земля(( мабуть і ій важко від присутності орків на нашій рідній землі... Деякі ділянки посадила ( навіть сапу зламала) , а от посапать не осилю.. просто фізично не можу вдовбать... навіть фермера жалілися, що по два рази культивацію робили . Інакше земля , як камінь..
-
1 point
Кухонні посиденьки (балачки)
Алцьона reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
Почитайте і посміхніться! Заодно й приготуйте. -
1 point
Кухонні посиденьки (балачки)
Алцьона reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
Приїхали з дачі в Дніпро, є справи. Все полито на дачі, все підпушено, все підгодовано. В мене вже є навіть кабачок! Правда, він всього 1,5 см, але ж він є! Не встигну оком моргнути, пройде 10-12 діб і вже можна буде зірвати. Пізніше фотки накидаю з планшету. Оце моя троянда Вестерленд. В цьому році видала вже 6 розквітлих бутонів і ще буде 4 піздніше. Сфоткати інакше я не можу, даруйте. Колір в неї просто приголомшливий і квітка велика! А сам кущ середненький. А це в нашого сусіда Сірожі отака малеча Ася весь час бігає через дірку до нас. Така забавна, шустра, як блискавка, сфотати на землі неможливо. Вона така мала і буде, зараз їй 4 міс. Вова в неї закохався до нестями! -
1 point
Рагу из кабачков (рассказ-рецепт)
lana19 reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
Кабачки — прекрасный овощ. Сплошные польза и витамины, придраться не к чему, кроме как к плодовитости. Крайне жизнелюбивые ребята, могут расти без полива и подкормок. Если надо — приспособятся к песку и глине. Выживут на Марсе, пришлют ящик себя с Венеры. Круче этих зеленых спецназовцев плодоносит только антоновка, подтверждая теорию: чем несъедобнее фрукт, тем охотнее он растёт. В июне кабачки в радость. Их жарят, парят, тушат, запекают и фаршируют, морозят на зиму и даже варят варенье. В августе с кабачками ходят в гости и из гостей. Но пришедших уже незаметно проверяют в глазок — а что это у тебя за спиной выглядывает, мил друг, не кабачок ли? А, всего лишь бейсбольная бита? Тогда проходи. Ближе к сентябрю кабачки используют для декора, подпирают ими дверь, пугают кота и качают мышцы на руках. Кабачок летом — самый простой способ узнать, человек ты хороший али социофоб интровертный, есть ли у тебя друзья или же ты голос вопиющего в пустыне, а то и вовсе сирота казанская. Но если друзей и кабачков у вас слишком много, приготовьте беспроигрышное, сразу-со-стола-пропадающее, вполне-себе-диетическое рагу, которое в моей семье отчего-то называлось соусом. Итак, возьмите кабачок. 1) Посмотрите ему в глаза, спросите, как дела? Если кабачок в ответ начинает моргать, плакать и отвечать за жизнь — его есть нельзя. В такой ситуации лучше вообще ничего не есть, а сразу идти к доктору. 2) Если кабачок молчалив, оцените его возраст. Подозреваете, что видел Брежнева? Нещадно снимите с него кожу, разрежьте надвое вдоль и выньте столовой ложкой богатый внутренний мир вместе с семечками. Ежели кабачок юн и прекрасен, первые два пункта можно пропустить. 3) Нарежьте труп нашего овоща крупными кубиками. 4) Оцените лук. Он должен быть большим сочным мерзавцем, который заставит вас плакать. Назовите его именем бывшего и кромсайте аки пират медузу, периодически утирая слёзы по прошедшей молодости. 5) Чеснока отсыпьте скромно. Никогда не знаешь, как закончится день. Вдруг целоваться позовут, тогда пары зубчиков достаточно. Если вы давно и беспросветно замужем и страстные поцелуи не светят — кладите сколько душа пожелает. Чеснок можно безжалостно давить прессом, это разрешено конвенцией по правам овощей. 6) Перец болгарский должен быть красным. Так блюдо получается нарядным и хоть как-то скрасит вашу серую жизнь. А ещё перец не обязан быть молодцом. Уставший, потрёпанный жизнью представитель семейства паслёновых тоже сгодится. А вы прослывёте первосортным поваром за минимум денег. 7) Помидоры лучше взять перезрелые, бальзаковского возраста. Они обычно прячутся в дальнем углу холодильника, на нижней полке. Помойте их уважительно, не все доживают до их лет. А потом внезапно переменитесь в лице, засмейтесь адово, чтобы все коты в доме подскочили во сне, покромсайте несчастные томаты вдоль и поперёк и для верности помните вилкой, дабы кровавый сок потёк у вас по пальцам. 8) Напоследок понадобиться робкая юная зелень. Хороший пучок того, что вы любите. Уверена, что вы уже устали, поэтому порежьте зелень кое-как, для дела это не принципиально. 9) Возьмите сковороду и масло, которые вам позволяет религия. Я лично предпочитаю чугун и оливковое. Решительно обжарьте лук до мягкости, добавьте виновника нашего кулинарного торжества и болгарский перец. Когда все присутствующие на сковороде расслабятся, пригласите на сцену помидоры и соль. Накройте вечеринку крышкой, убавьте огонь и уйдите в интернет на минутку. 10) Очнитесь через три часа, откройте окна, гоняйте полотенцем дым. Успокойте кота, соседей и пожарных, купите новую кухню. 11) Повторите заново первые девять пунктов и оставьте кабачок на плите ровно на 10 минут, в конце приготовления добавьте зелень и свежий чеснок. Вкушайте рагу в горячем и холодном виде, как гарнир или основное блюдо, добавляйте в омлеты и запеканки, кладите сверху на поджаренный хлеб. Запивайте компотом, лимонадом “Буратино”, сухим белым, водкой. А если вы читаете всё это и вам ещё ни разу не подарили пузатый полосатый кабачок, стоит задуматься: что я за тварь безкабачковая и не напрасно ли я прожил это быстрое, зеленое, исчезающее в закате лето? Автор: Жанна Шульц (из интернета) -
1 point
Кухонні посиденьки (балачки)
Алцьона reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
Знайшла стару фотку дачну. Це отакий краєвид в мене з вікна на 2 поверсі. Правіше від білого сусідкиного дому там вдалині наш Дніпро. В мене все як на долоні, дерева не затуляють нічого,тому і бачу всі літаки, ракети і бл*дини збиті. А це я з квітамиі пораюся І в городі прополюю -
1 point
Кухонні посиденьки (балачки)
Алцьона reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
Неля, в нас в городі теж немає мошки, а вона на дачі живе. Причому не кожен рік буває. Колись на дачі Вову вкусила за лице, а ми додому збиралися. У Вови лице роздуло, як подушка, піднялася температура, запаморочення. А їхати треба було, без варіантів. Від досі вспоминає, яким дивом він за кермом доїхав і нічого не трапилося. А зараз після дощів в квітні тих комарів в травичці мулівон. Вова як покосить, так вони всі тучами літають. Вова ввечері не виходить на двір, він їх боїться після того укуса. В нас сьогодні була гроза після тижня жаркої погоди. І наступний тиждень весь по прогнозу дощовий. Мабуть, завтра в город поїдемо, що тут в хаті сидіти практично без інтернету і з дощом на вулиці. Все посадила, все росте, без мене нічого не трапиться. -
1 pointДекілька днів не могла зайти. Очистила кеш на планшеті і мене з форума вибило. Думала все,надо шукати данні, з якими реєструвалвсь тут. А де вони не пом'ятаю. Так я довго не могла зайти з смартфона сюди, а потім десь трапилось та бумажка і в мене получилось. А зараз просто нажала ВХІД , а там все в пам'яті і нічого вводити не треба. Дівчата, яка в вас мошка страшна. У нас тільки комарики і мухи. І ті тілки більш активуються в кінці літа. Зараз є,но ще мало. Я вже тиждень як повісила липку стрічку в кухні і на ней ще ні однієї гидоти не причепилось. Ні, буває що і мошка налітає, но то на продукти які . А щоб так в городі, дуже мало. Мене дуже комахи полюбляють, тому я їх боюсь. Помню в Щаслівцево ( на Арбатский стрілки) 3 дня для мене були адом. Домік наш був на другий лінії до моря, но гризли мене з рання до ночі. І ніяка хімік не допомогала.
-
1 point
Кухонні посиденьки (балачки)
Алцьона reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
Алла, це якась гидотна мошка так кусає, що аж рани. Було в мене один рік таке і саме в травні. Ноги бордові, гарячі, в мене температура, на ноги стати не могла, Вова на дачі водив під руки в туалет. Сусідка дала якусь мазь на гормонах дерматологічну, я сама пила Лоратадін. Оте все свербіж знімало. Очухалася через декілька днів, а оті місця укусів бордові зішли місяця через 1,5. Я після цього не ризикую, ввечері завжди одягаю штані і легку кофтинку з рукавами. Всі відкриті місця мажу кремом/спреєм від комарів. В мене навіть є отака шляпа з москітною сіткою, що для рибалок продають, дуже зручна штука. Всі місця укусів зразу мажу маззю "УкусOFF", дуже класна мазь, вже другий тюбік купила. Нам її хватає на 2-3 роки, там же крихту треба на укус. Бережи себе, ти нам ще станеш у нагоді))))) -
1 pointДякую))) Є трішки сметанки, назбирала по банках Піду конспектувати і замішувати тістечко!!!
-
1 pointВанілін відлякує лише мошку, на комарів він не діє. Але у нас зараз комарів ще терпимо, а ось мошка, це просто жах.
-
1 pointИнгредиенты: Закваска Вода-100г Закваска пшеничная активная 100% влажности-20г Мука пшеничная-90г Мука ржаная-10г Основное тесто Вода-265г Закваска-вся Мука пшеничная- 505г Соль-12г Суспензия для смазывания Вода-50г Мука пшеничная-10г кунжут или пшеничный отруби для посыпки Способ приготовления Для приготовления закваски : активную закваску растворить в воде. Добавить муку двух видов. Размешать до однородности и оставить для брожения при 28С на 12 часов Для приготовления основного теста : закваску растворить в воде. Добавить муку, соль. Замес в хлебопечке или комбайне в течении 12 минут. Тесто должно выглядеть однородным с хорошо развитой клейковиной. Тесто переложить в контейнер , накрыть крышкой. Брожение теста при 28С в течении 75 минут Затем тесто выложить на рабочую поверхность, дегазируя, аккуратно растянуть в прямоугольник. Затем пласт сложить с четырех сторон, так, чтобы получился прямоугольный пласт меньшего размера. Переложить в контейнер, смазанный маслом, складками вниз. Отправить на брожение при 28С еще на 75 минут ( 1час, 15 минут) После этого тесто выложить на рабочую поверхность ( перевернуть контейнер и дать тесту отойти от дна ) Тесто растянуть в удлиненный ровный прямоугольник Верх теста смазать суспензией(болтушкой) Для этого муку растворить в воде. Средину теста обильно присыпать кунжутом. Затем прямоугольник сложить пополам(кунжут в средине) Заготовку разрезать вдоль , по средине, острым ножом. Получаются две части. Заготовки в таком виде, перенести на ткань для расстойки. Накрыть пленкой. Окончательная расстойка занимает 2,5 часа. За 40-45 минут до выпечки духовку с камнем и поддоном для воды, включить до разогрева на 250С Перед выпечкой заготовку перенести на лопату покрытую бумагой для выпечки, разрезом вверх Выпекать первые 15 минут с паром. Затем пар убрать и печь еще в течении 20 минут. Если не любите слишком темный верх хлеба, то заготовку( после достижения желаемого цвета) прикрыть фольгой. Готовый хлеб охладить на решетке. История :Этот особый хлеб был сделан в 15 веке пекарями (предками пекарей) Бокара. Этот город на правом берегу Нижней Роны Несмотря на свою эволюцию, этот хлеб сохранился до веков, сохраняя свой вкус и внешний вид.
-
0 pointsПалычем. Наверное был там после нашего ухода.
-
0 pointsСоромлюсь запитати - а Палич - це хто? Ким був на вражині (ХП)? " Не узнаю без грима"
-
0 pointsПалич, тут майже всі з того клятого форума. Тілки в різні часи прийшли. Більшість ще в 14 році,після відомих подій, создалі цей форум і перейшли сюди. А такі , как я, до останнього трималися там. Дуже вірили в порядоність і повагу тих маскаліків. Но зараз понімаю що даремно надіялись...оказалось за поверхневим блиском, добротою і порядністю ховались мертві душі, яки тільки прагнули освободити знищити нас. Хай живуть сами там в своєму лживому болоті, боячись сказати лишнє слово Бо дядько прутом по ста ці дастін казімат посадить. Да, туська там не одна залишилась. Но вона вже роzzіянка, квартирою там обзавелась Думаю що вже і не повернеться. Да і нічого їй тут робити, таким как она не місто в нашій Україні. Но там ще декілька ждуніх залишилась. Вот цікаво їх дальнєйшая доля, що вони будуть робити коли наші хлопці вернуть Донбас, Мелітополь, Крим.
-
0 pointsШвидко. Тебе зразу "вичислив"(ім'я "дуже" популярне)), а Светту по "чуйкі" і даті народження 28 червня така як і на ХП). "Справжня господиня", так? Хто ще є? Бо там з України ніхто і не пише, крім тьоті з Херсону яка втекла на росію (забув нік). Ща розберусь з налаштуванням форуму...потім відповіді.
-
0 pointsМомент прилета в супермаркет в Умани. Военный склад овощных боеприпасов. русня – пид*ры. ssstwitter.com_1686300554968.mp4
-
0 points
росія напала на Украіну. Війна. россия напала на Украину. Война. путин будь ты проклят!
musinka reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
Я нормально. В нас тихо. Щось Неля пропала, подзвоню їй піздніше. С*КИ вночі підірвали Каховську ГЕС! Затопляє лівий берег! Однак і Крим тепер цю воду не побачить вже дуууже довго. -
0 pointsЯ с тими граблями,породичалась)))(сроднилась) В батька дощи три неділі були ,і він с мотоблоком,я з граблями- вже думали закінчились)),підсихає,вітерець, а потім знов дощи на неділю,бурьяна по пояс,і усе по новой)) А потом батько ще роботу знайшов)))трава)))))
-
0 points
Кухонні посиденьки (балачки)
Алцьона reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
В нас теж земля як камінь. Ми дачу восені не копали, а весною я Вові заборонила це робити. В нього до купи до його діагнозів ще й камінці 6 мм в нирках знайшли((((((((( Куди йому копати??? Тому прийшлося винайняти мотоблок і орати землю в квітні. А я сама одна вже граблями розборонила все. А потім пішли безкінечні дощі, аж практично цілий місяць, дуже вони забили землю. І зараз після поливу треба негайно (!!!) розпушувати сапкою, бо ледь прогавила пів-дня і все, бетон! В нас зверху чорнозем, а під ним суглинок, тяжка земля. Я в одному місці на городі не орала мотоблоком, бо там була малина. І лопатою по вологій землі не скопали, все ждала, що полізе малина. А вона пропала. И це місце на сонці стало просто асфальто-бетоном як висохло! Я ні лопату не могла встромити, ні вили. Потім якось Вова вили встромив з силою, хотіли якось хоч перевернути землю, але вивернулася просто коржом земля і навіть розбити ту груду не змогли! Так і кинула посеред города. Потім вже воду давали і ми її розмочили потроху. В нас всі говорять, що то від викидів в атмосферу всього того, що взривається-вбиває-літає(((((((((
-
Newsletter
