Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/01/24 in all areas

 1. 1 point
  Зробити гарне тісто – це вже півсправи. Але знаєте, скільки помилок та страждань трапляється від неправильного формування заготовок? Сделать_хорошее_тесто_это_уже_полдела_Но_знаете,_сколько_ошибок.mp4
 2. 1 point
  #ЯкеКончене Вера Измайлова: Самый правдивый фильм сегодня - это "17 мгновений весны". В нем СС-овцы и гестаповцы говорят по-русски. Наша Канада: Одна половина Канады говорит по-английски, другая половина Канады говорит по-французски. Но ни Англии, ни Франции нет до этого никакого дела. А как объяснить идиотам из РФ, что их не должно волновать на каком языке разговаривают за границей?! Проф. Преображенский: 2022 год. Российская пропаганда взахлёб рассказывает о мальчике Алёше из Белгородской области, который выходит провожать колонны российской техники, едущей убивать украинцев. 2024 год. Мальчик Алёша эвакуирован из Белгородской области в Пензу. У меня всё. Юрий Нестеренко: Государство абсолютной мрази, Слепленное из кровавой грязи, Оскорбляющее мирозданье Фактом своего существованья.
 3. 1 point
  Там дуже часто бувають різні акції, іноді можна вхопити знижку до 50%. Якщо замовляти дрібний і не крихкий товар, то можна замовити доставку на поштомат чи на укрпошту, буде дешевше. А ще можна скооперуватися з кимось - доставка вийде ще дешевше. Я якось підсіла на цей магазин, дуже давно, ще років 7-8 тому, ще у нас Ікеї не було, назамовляла у них по акціях в різний час всього дуже багато. Особливо мені запав в душу скляний салатник, величезний, люблю його дуже, він у мене в сезон весняних зелених салатів кожен день використовується, як зараз пам'ятаю - коштував він тоді 27 гривень.
 4. 1 point
  А мені сподобалась багетниці. Давно собі придбати хотіла, да все ніяк.
 5. 1 point
  Ось таких дрібничок прикупила. Нічого особливого, в принципі. Багетницю вже й випробувала. Трохи переживала, бо прочитала, що є якісь китайські і до них страшенно липне тісто. Але все вийшло прекрасно. Багети просто випали з форми) Шпателі - то випадково мені попали з ковриком антипригарним. Я їх і не замовляла і навіть не помітила, коли вперше коврик розгорнула) Ще лопатку недорогу, ікеївську купила, забула покласти, як фоткала. В мене вже одна така є - зручно нею користуватись, то взяла ще одну.
 • Newsletter

  block_newsletter_signup

  Sign Up
×