Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 28.03.2023 in all areas
-
2 points
Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!
Живчик and one other reacted to Olima for повідомлення в темі
Одна моя знайома сказала, що гіпіки не треба висаджувати в откритий грунт, бо вони там жирують і квітнути не будуть. Мій просидів без пересаджування в одному горщику 4-и роки, дали мені його маленькою цибулинкою. -
2 points
Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!
спокусницЯ and one other reacted to Olima for повідомлення в темі
Моя квітка, яка була відправлена зимувати у неопалювальний під'їзд, перевиховалася і зацвіла. Всього дві квітки, але вони дуже великі за розміром. Фото робила вранці, вона тільки розквітла, а днем повністю розкрилася, на всю силу і весь розмір. -
1 pointИнгредиенты: На 2 порції : Цукіни - 1 шт Вершки жидкі (10%)- 150 грам тортелліни -300 грам Тертий твердий сир -20 грам Бекон (смужки) - 80 грам Рослине масло - 2 ст.л. Свіжий базілік -20 гр сіль, перець за смаком. Відварити тортелліні ( в мене були с грибною начинкою) - 5-6 хв. Цукіні тоненько порізати на півкружальця. Розігріти масло на пательні, туди бекон і цукіни. Обжарити приблизно 2 хвилини. Відварені тортелліні добавити в пательню до цукіні, залити вершками,50 мл води, варіть 1-2 хвилини, поки соус не загусне, а цукіні не стануть м’якими.Добавте базілік та сир. Цу дуууууже добре. Макарони завжди працюють! У поєднанні зі смачними овочами та вершковим соусом ця страва справжня насолода для смаку. Смачного! P.S. Я впевнена це буде смачно з любими макарон.виробами.
-
1 point
Солона паска з сиром
lana19 reacted to спокусницЯ for повідомлення в темі
Ингредиенты: Яйця 4 шт ( 240 г) Жовтки 4 шт (80 г) Цукор 0,5 ст. л Сіль 0,5 ст. л. Олія 2 ст. л М'яке масло 150 г Дріжджі пресовані 125 г Тепле молоко 250 г Тертий пармезан 200 г Овечій тертий сир 150 г Борошно 750 г Розпушувач Dr.Oetker 2 пакети (20г) ( в оригіналі 1 пакет) Твердий сир (Емменталь, Голандський ) 100 г Кунжут для посипки Якщо точніше, вона не зовсім солона, а просто не солодка. З шинкою, ковбаскою саме те! Яйця, жовтки, цукор, сіль збити міксером, додати олію, масло. Ще трошки збити, щоб усе об’єднати. Дріжджі і молоко перемішати. Додати до яєчної маси. Всипати пармезан і овечій сири ( вони мають бути вистояні, тобто тверді і мають добре тертися на дрібненькій тертці.) Додати борошна і розпушувач. Добре вимісити і додати твердий сир, порізаний кубиками. Вимішати. Тісто виходить м'яке. Відразу накласти у форми на одну третю. В духовку 30° на 45-50 хв, поставити щоб підросли. Далі збільшити на 200° і випекти до готовності, приблизно 40хв. ( але я дала підійти тісту, змастила збитим яйцем, посипала кунжутом, а потім поставила до вже розігрітої духовки) Дуже смачні ті шматочки розплавленого сиру! Я посипала зверху кунжутом. З сиром можна експериментувати. Перший раз робила пармезану було всього 50 г, решту дала терти звичайний, голландський. Терла не на бурячкову, а на мілкішу тертушку. Вихід : діаметр 9 см - 2 шт, 11 см - 1шт, 13 см - 1 шт в формах для кексів 6 шт Джерело: https://www.facebook.com/groups/443732229149382/posts/1363160987206497/ -
1 point
Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!
спокусницЯ reacted to Алцьона for повідомлення в темі
Стреліція ж така прошена мадам, що не дивно. А царська корона ж вулична? У мене з нею інша біда. Тільки в клумбі піднімуться десь на см10, як коти зжирають... треба обгорожувати, поки стебло не виросте і не пожорсткішає. -
1 pointОто б її до мого кума на подвір'я В трояндовій клумбі гіпіки буяють. Кума каже, що вона там і не торкається нічого, все кум доглядає))
-
1 pointИнгредиенты: Филе куриное - 700 грамм; Лук репчатый - 1 шт; Грибы - 300 грамм; Сыр твердый - 200 грамм; Сметана - 200 грамм; Тесто (слоёное) - 400 грамм; Подсолнечное масло - 40 грамм; Соль, перец по-вкусу. Приготовление: Нарезаем куриное филе и грибы кубиками, лук - мелкими кусочками. Сыр трем на крупной терке. На сковороду наливаем немного масла, обжариваем грибы и лук, добавляем курицу - соль и приправы - жарим 5 мин. с закрытой крышкой. Добавляем сметану и тушим еще 5 мин. под крышкой. Выкладываем слоеное тесто в форму (если нужно - предварительно раскатываем). На тесто выкладываем начинку, посыпаем сверху сыром и заворачиваем края, чтобы получился закрытый пирог. Сверху еще немного присыпаем сыром и ставим в разогретую духовку на 25 мин. Приятного аппетита!!!
-
1 pointДо донецьких, якi горлопанят во всю глотку що мiни "лепесткi" раскидають ЗСУ по житлових кварталах VID_20230328_195723_679.mp4
-
1 point
Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!
Olima reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
Є таке прислів*я "зелена рука". Ото в кума така. В мене, наприклад, вона якась синя))) -
1 point
Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!
Olima reacted to спокусницЯ for повідомлення в темі
Напевно то рік такий))) Моя росте у під'їзді вже не один рік. Усі ці роки не цвіла, розсадити ніяк руки не доходили. В цьому році, від кількості цибулинок вже лусьнула ринка, але, це не завадило зацвісти))) -
1 point
Солона паска з сиром
Алцьона reacted to спокусницЯ for повідомлення в темі
Так, дорогенька! Я так і робила, навіть пармезану було мало, просто замінила, по вазі звичайним твердим. -
1 pointАлла, мені з тмином подобається, але тмин я люблю.
-
1 point
Бурячковий полуфабрикат
Алцьона reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
Ингредиенты: свекла вода 1,3 л соль 2 ст.л. сахар 2 ст.л. уксус 9% 1,5 ст.л. Все очень-очень просто и очень быстро! Свеклу помыть, отварить (или запечь), остудить, почистить, крупно порезать. Если мелкая очень, то можно оставить целиком. Разложить в стерильные банки,залить горячим маринадом и 5-7 мин.(банки 0,5-0,7 л) стерилизовать. Закатать. Все. У меня стоит в квартире в кладовке. За все время не испортилась ни одна банка! Выход примерно 5-7 банок по 0,5-0,7л (это на данное к-во рассола). Вот не удивляйтесь, что я предлагаю консервировать просто бурячок. Как-то осталось у меня ведро мелких дачных бурячков. Мой виртуальный друг Сергей из Питера поделился этим рецептом и я сделала, просто чтоб не пропадало добро. А зимой оказалось, что это замечательная заготовка! Открыть зимой и... 1. Просто потереть и заправить маслом/сметаной/майонезом 2. Использовать для винегрета 3. Использовать для Шубы 4. Порезать кружками, посыпать измельченным чесноком, полить пахучим маслом, дать постоять и ... вкусно! 5. Да куда угодно! Эта свеколка имеет слабокисленький вкус, очень приятный, совершенно не мешающий в салатах. Осенью буряк в магазине стоит сущие копейки, да и зимой никогда не был дорогим и дефицитом. Зато эта заготовка оказалась очень удобной, сама в шоке! единственное для меня неудобство - занимает место в шкафу. Но все равно делаю каждый год! В последние года делаю еще проще, ненавижу стерилизацию! На Бернере нарезаю пластинами сырой буряк (дальше можно на кубики порезать или так оставить) и провариваю в этом рассоле 10-... минут до нужной мягкости, сразу в банки, заливаю этим рассолом и закатываю. Быстро и без мороки. Сейчас буряк еще очень дешев, в отличие от остальных овощей. Банок пустых уже полно, сделайте под крышку твист-офф. В мае спасибо скажете! -
1 pointИнгредиенты: 1 лимон середнього розміру 3 яйця 150 гр м'якого верш.масла 200 гр цукору 1 ч.л розпушування 1/2 ч.л соди 100 мл молока 300 гр борошна Масло з цукром розмішати миксером до кремової маси. Туда добавити яйця. Лимон оберти на тертушку,тільки жовту скоринку, потім видавити сік. Десь 50 мл,я весь ,не міряла. Добавити все - борошно,молоко,розпушувач. Вилити у форму. Поставити випікати. Готовий кекс полити глазурю. Я зробила з цукрової пудри - 120 гр пудри і 2 ложки води. Нагріти. В кінці трохи лимоного сока. Він такий смачний,довго не черствіє. Запашний.
-
1 point
Бурячковий полуфабрикат
Справжня господиня reacted to Алцьона for повідомлення в темі
Цікаво-цікаво. В мене в погребі добра купеля лежить. Зів'яне ж до літа. Трішки заплуталась. Якщо я хочу на вінігрет заготовки зробити, то варений відразу і кришити на вінегретний розмір, чи отакий, як на фото? -
1 pointСпокусниця все спокушає нас Я щойно купила формочок із розрахунку на солодкі паски.... піду тепер докупляти, бо і ці хочу спекти!! Можна овечий не шукати? Замість нього голандський чи пармезан кинути?
-
1 pointАлла, дякую що сама згадала і нам нагадала. Треба і мені з тмином зробити. Я ще не починала в цьому році закривати сік. Якщо завтра чоловік привезе, то апельсини у мене приготовані.
-
1 pointЯ навіть не звертаю уваги на картоплі на базарі. От не бачу особливої різниці у смаку, щоб ганятись за новинками.. мені вся картопелька смачна!
-
1 pointЯк я вчасно згадала, що хотіла спробувати сік з кмином. Закрила пару баночок на пробу і я.
-
1 pointСокогін у нас в розпалі) Поки ще є 3-літрові банки, то фантазую. Замість чорносливу додала з морозилки абрикоси, сливи. Звісно, смак трохи буле інший, але ж треба пристроїти заморозку. Ще пробую апельсинку з мелісою. Трохи змінила собі норму цукру - додаю 1 склянку.
-
1 point
Вот мой сад и огород, а в горшке цветок цветет!
спокусницЯ reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
Сердце просит солнце и жару, Руки просят грабли и лопату, Чтоб полураздетой по утру Сдаться огородному "разврату". Длинный, тёплый, новый черенок Ухватить обеими руками И вскопать землицу под чеснок, Парничок засеять огурцами. В позе ЗЮ, на солнце, целый день, Переплюнув позы камасутры, Землю рыть, грести, вдыхать сирень, Искры чтоб из глаз и перламутры. Идеальный зимний маникюр Без кутикул заскучал по грязи, Ради огородных процедур Я готова походить чумазой. Апрель, милый, удиви народ, Заряди погоду на плюс двадцать, Моё тело жаждет, ёшкин кот, Огородным Фитнесом заняться! Это мы завтра на дачу едем первый раз! Машину починили! Уже пирожков нажарила, пива купила, кисель для морковки сварила, сумки с барахлом уложила! -
1 pointИнгредиенты: Морковь - 1шт. Лук - 1 шт. Хек -3 шт. Соль, перец - по вкусу Томатная паста - 20 гр. Подсолнечное масло Мука - 50 гр. Приготовление: Нарезаем рыбины на кусочки толщиной примерно 2-3см, солим, перчим и оставляем на 10 мин. Далее обваливаем в муке и обжариваем на сковороде до золотистой корочки. Тем временем трем морковь, нарезаем кубиками лук и все вместе обжариваем. В кастрюлю наливаем немного масла, выкладываем обжаренные овощи, потом рыбу. Томатную пасту разбавляем водой и заливаем рыбу с овощами. Доводим до кипения и тушим минут 40 на маленьком огне.
-
1 point
Бурячковий полуфабрикат
Алцьона reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
Оля, ріжу на товстій вставці. А якщо буряка небагато, то і руцями. Якщо ти хочеш на холодник, то на Бернері зразу ріж соломкою чи кубиком, навіщо інше. Я так на вінегрет робила, потім відкрила баночку, рідину злила і в миску висипала. Цей бурячок мене дуже виручає на дачі. Я з ним і борщ варю, і отой холодник (ми називаємо свекольнік), і просто як закуску в разних видах їмо. На початку літа молоді бурячки ще дуже дорогі, свої ще не виросли, а баночки ось вони, стоять чекають)))) -
1 pointСвета, бернером на какой толщине режешь? Может и соберусь сделать на пробу, свой лежит, никто не хочет его есть, так может на лето в холодник такой буряк пойдет?
-
0 pointsOlima ну як, як він у вас захотів гіпік зацівісти? Я свій і в холодильник у відділ для овочів на зиму відправляла і на лоджії (вона у мене утеплена і двері з кухні весь рік відчинені) в самий дальній куток. Все одно паразіт не хоче цвісти. Навесні висаджую цибульку в грунт. Нарощує листя. І ось так із року в рік. А сама цибулина навпаки з великої стала маленька. Може чим підживлюєте з весни до осені?
-
Newsletter
