Перейти до вмісту
lana19

Що ми їмо сьогодні? А що завтра?

Recommended Posts

В 04.02.2024 в 21:16, Магда сказав:

 - я її таки відновила! Вичитала у Оленки Желєзняк про те, що, можливо, заквасці не вистачало кислоти  - додала пару розморожених вишеньок, 

Магдочка, я так завжди роблю. В меене теж раз начебто " пішла від мене назавжди...", я дала їй другого шансу, пару заморожених суниць. Аж так тепер підіймає- огого. Вже так 2 раза обновляла. Один раз суницю, другого разу малину. Малина міняла колір закваски, але на хлібі це не отобразилося.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, fronya40 сказав:

Магдочка, я так завжди роблю. В меене теж раз начебто " пішла від мене назавжди...", я дала їй другого шансу, пару заморожених суниць. Аж так тепер підіймає- огого. Вже так 2 раза обновляла. Один раз суницю, другого разу малину. Малина міняла колір закваски, але на хлібі це не отобразилося.

Таня, я завжди переживала щоб моя закваска не кислила, що може бути інша проблема я і подумати не могла. Вік живи - вік вчися) Добре, що є інтернет і добрі люди, які діляться своїми знаннями.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зварила гречаного супчику, напекла млинців, зробила намазку з баклажанів з морозилки. Може сьогодні ввечері ще борщ наварю на завтра, а узагалі то, я хочу дерунів :smilie_essen:.

 

IMG_20240302_165031.jpg

IMG_20240302_164810.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я ухопила в Варусі яловичого гуляшу по акції (по 195) і зробила бефстроганов. Стогод його не їла! Так смачно!

І купила на базарі помЕло, в нас трохи обрізають корку і ціна 19 грн/кг. Здоровенні кулі, майже по 2 кіло. Вже третю доїдаю, чогось смакує. Раніше обходила його стороною, а тут по 19 грн чого б і не взяти.:f-0-146:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От бефстроганов і я залюбки скуштувала б.... Але аля уха і каша пшоняна, курка тушена.

А от помело...мені воно і є помело ))) їсти можна, але без захвату. 

Сьогодні відвела душу - молочні кукурудзяні палочки )) але саме кременчукхліб (в маркетопті продаюттся). Мені дідусь у дитинстві завжди палички купував, бо дуже їх любила.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я готовкою їжі себе розслабляю, щоб не думати постійно за ті сирени, за ту війну... бо з глузду з'їду.

Завтра їдемо на дачу дня на 3-4, сьогодні наготувала.

Шампіньони вже показала вам, дуже смачні!

Натушила залишки квашаної капусти, бо вже треба було її утилізувати. І спекла з нею заливний пиріг. Вова скуштував гарячий і облизав пальці!

 

20240413_214159.thumb.jpg.69c514c22e0e439210ea070fe70426b0.jpg

Ще нажарила сирників, половину з'їли на вечерю, ці поїдуть на дачу.

Ще запікла дві тушки хеку Губсі, зверху сир.

20240413_214106.thumb.jpg.db82e79e7ec8220e579ecf5479bc4c8b.jpg

Завтра зранку ще нажарю котлет.

20240413_214123.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мабуть, всі нічого не їдять, тільки чаї ганяють, одна я щось готую.

Позавчора зробила зрази з фаршу і начинкою з яйця+зелений лук. Зварила легкий суп з молодими овочами, дуже смачний.

Замаринувала скумбрію 2 шт., в неї знайшлася ікра, та й ще велика! Скільки я переїла той скумбріі, за всі роки вперше потрапила скумбрія з такою великою ікрою. Як в оселедця! Взяла півпачки масла 82%, було ще трохи залишків від оселедця матіас, додала ікру і збила блендером. Вийшло таке смачне масло для бутерів! Хожу і постійно чайною ложечкою шкребу і їм, ну дуже смачно!

Сьогодні зробила заготовку для отих лінивих відбівних, чи рублених котлет, де яйця+майонез+крохмаль. Нажарила зараз, бо вирублять світло о 21, а зранку не буде до 10. Варю картоплю, буде чим снідати хоч холодним, бо в мене все на електро. Треба ще термос налити на ранок.

Отакої... 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, справжня господиня сказав:

Мабуть, всі нічого не їдять, тільки чаї ганяють

Та якось так) Зранку - заварила чай кип'ятком з термоса, який вчора ввечері встигла залити в перерві між відключеннями. Поснідали бутербродами з ковбасою і сиром. Обіди - в кафе біля офісу, на вечерю - окрошка. А сьогодні ввечері за графіком мало б бути відключення о сьомій. Дорогою додому залетіла в магазин, купила курячі стегенця, зелені на салат. За три секунди зробила соус з сметани з баварською гірчицею, поставила запікатись стегенця в духовку, в скороварці зварила рис з білими сушеними грибами. Залила свіжий кип'яток в термос на завтра. В половину сьомої відключила всю техніку і спокійно зайнялися салатом з руколою, помідором, моцарелою, базиліком та соусом з медом, баварською гірчицею, оливковою олією та лимонним соком. Курки і рису приготувала з запасом і на завтра. А світло сьогодні ввечері і не відключали :) На завтра на сніданок планую, якщо світла не буде, залити яйця кип'ятком з термоса, дати їм так постояти хвилин 10 - будуть готові яйця з рідким жовтком (робила так минулого блекауту). До яєць буде авокадо - розрізаю пополам, дістаю кісточку, в заглиблення від кісточки наливаю лимонний сік та оливкову олію, підсолюю. Ми любимо такий сніданок і снідаємо так і в звичайних умовах, тільки зазвичай яйця я варю три хвилини, щоб був готовий білок і ріденький жовток. На обід або візьмемо сьогоднішній рис з стегенцем, або знову в кафе, вечерю на завтра ще не планувала - все залежатиме від графіку відключень світла. Якось так.

У нас теж все від електрики, та нічого, викрутимося. Ми пережили позаминулу зиму, то ж літо з відключеннями нам точно не страшне. Термос у мене тримає кип'яток дванадцять годин точно, вода в крані є, світловий день довгий, виживемо. Головне москалоту перемогти.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 22.05.2024 в 20:10, справжня господиня сказав:

Мабуть, всі нічого не їдять, тільки чаї ганяють 

Якби не чоловік, то я б так і робила 😀

Доповідаю: борщ, печінкові котлети,  тушкована картопля. 

А ще знайшла в морозилці дві тушки хека. Підозрюю,  що чоловік купив,  коли я у дітей в Польщі була,  але смажити йому ліньки було  😀 На вечір підсмажу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 22.05.2024 в 22:47, Магда сказав:

У нас теж все від електрики

В мене плита і духовка газові. Духовка вже зовсім поганенько пече, треба було б нову, але як тут поміняєш? Ця хоч від електрики не залежить.

 

4 години тому, УкраІнка сказав:

Доповідаю: борщ, печінкові котлети,  тушкована картопля.

:smile: І в нас картопля тушкована з м'ясом. І салатик з дайкону, огірочка, капусти:smilie_essen: А, ще сирна запіканка солодка, на десерт.

 А вчора ввечері чергову партію джерок для хлопців зробила. В десятій вечора вимкнула сушарку. Якраз встигла між відключеннями світла. 

 

IMG_20240524_232148793.jpg

IMG_20240525_123455399.jpg

photo_2024-04-17_12-50-30.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, УкраІнка сказав:

 печінкові котлети,  

О, про них забула, завтра зроблю після роботи, якщо Вова печінку купить.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Продовжую звільняти морозильну камеру :f-0-146: Вчора знайшла порцію потертого гарбуза - зробила сирно-гарбузову запіканку. Витягла останню скумбрію - запекла в духовці. Плюс відварена молода картопля, салат овочевий і окрошка на перше.

На вечір буде салат з буряка з сиром фета. Фсьо. В кухні жара страшна. Нічого не хочеться робити...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Інна, оце ти мені нагадала про гарбуз. У мене ще досі лежить гарбуз рожевий банан. Сходила, подивилася на нього і знову назад його поклала, він цілий, ніде не підгниває, але щось готувати з нього мені ліньки.

А так сьогодні окрошка, вареники з полуницею. Ще сьогодні їду в сад поливати, то вирву весь шпинат, то треба щось з нього приготувати. 

Пару днів тому пекла трубочки 

 

IMG-295c9cde216896bc848074e1453de970-V.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 03.03.2024 в 14:15, Olima сказав:

Може сьогодні ввечері ще борщ наварю на завтра, а узагалі то, я хочу дерунів :smilie_essen:.

Я вже пару днів ходжу і думаю про деруни) Та все щось кожного разу не виходить. То після роботи вже немає сил і бажання, то потрібно доїсти те, що в холодильнику лежить. Відклала на вихідні. А тут з цим відключенням світла скільки всього потрібно зробити, що точно не до дерунів( Може завтра... 

Я вже підготувалася до сьогоднішнього відключення: швиденько розігріла борщ на плиті, запекла індиче стегно в духовці, залила кип'яток в термос, змолола кави. Ввечері зроблю салат з зелені, запалимо свічки, відкриємо вино.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ех, і трубочок хочу, і дерунів...

Накришила салату - Асберг+огірочки+дайкон+цибулька\кріп - в заправку додала домашній яблучний оцет, свіжий мед = смакота! І яєць насмажила, бо щось зовсім часу нема готувати. А на вечерю треба щось думати, щоб і швидко, і смачно)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я вчора зробила кабачки миттевого поїдання, сьогодні наварила Шалтібарщай, зробила заготовки з хека як на ліниві відбивні. Зараз ще замариную свинячі відбивні, жарити буду вранці на сніданок. Ще на сьогодні в мене по плану наробити пельменів в заморозку, тісто і фарш вже чекають.

Завтра на 3 дні на роботу, буде що їсти.

Жарко...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спробувала пекти отаке ТРДЛО. Це не матюк, це чеська-польська-румунська-щехтознаяка випічка дуже в них популярна. Знайшла перший-ліпший рецепт в ютубчику, зробила. Ну перший млинець як завжди комом. Цей досвід виявився дуже смачнющим, Вова досі гризе оті тринделики і каже, щоб пекла частіше.

20240607_222931.thumb.jpg.4a3afa68061c8db69fcf618255d2e85a.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Справжня господиня сказав:

Спробувала пекти отаке ТРДЛО.

Я раніше любила замовляти його в чеському ресторанчику. Але тепер стараюся не зловживати такою випічкою, а то тільки подивлюся на неї - і вже плюс пару кілограм)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ляляля! А меі зараз подарували отой самий Кюртош, який триндельник! В мене на роботі навпроти завтра буде відкриття такого кафе, вони приходили до мене по воду і подарували. Ото я вже на радощах гризанула.

20240611_154415.thumb.jpg.019674eb77f994551687522636a86998.jpg20240611_154400.thumb.jpg.82aa91eaa257ad4b454d5e59b27f58e6.jpg8

Скажу чесно, мій був смачніше.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вони всім навкруги кіоскам роздали сьогоднішню свою випічку. Мені дісталося ще три тринделя20240611_162304.thumb.jpg.2b544fe5e10b5ae70bc9788ad21383e9.jpg

На вигляд таке, як вчилися і тренувалися, все різне.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Принесла тринделі додому, Вова дуууже зрадів! Хай гризе.

Дівчата, а підкажіть, що можна зробити з черешнею на зиму. Мене зараз пригостили кульком атбешним тої черешні, там з двух дерев жовто-рожева и темно-рожева. Солодкість середня, ну така не зовсім солодка. Світліша вже почала псуватися, бо бачила деяку з "м*яском". Поки засунула кульок в холодильник, бо завтра ще я на роботі до 8 вечора. Морозити не хочу, стрьомно з тією електрикою (зараз от вимикали на 4 години). Вареннячко? Компот? Раніше робила компоти з черешні, ну вони ніякі, солодка водичка.Та й воду закривати, ніде мені ті бутлі ховати в квартирі.

А ще що зробити? Чи краще по сусідах роздати?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В нас був зварений борщ, окрошка, каКлетки, в морозильці була печінка, тому як завжди зробила печінковий торт за рецептом Світлани.

А ще своя полуничка, рання майже відійшла і починає стигнути пізня.  Її ми так їмо, в морозилку класти не буду і варення не буду варити. Ще на вихідних треба їхати обривати червону порічку і що з нею робити? Мабуть ризикну в морозилку як завжди відправити.

IMG_20240611_204059.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 години тому, Olima сказав:

В нас був зварений борщ, окрошка, каКлетки, в морозильці була печінка, тому як завжди зробила печінковий торт за рецептом Світлани.

Ми теж з окрошкою. :smilie_essen:  А ще ліниві голубці й налисники. :vkusno1:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, пригощайтеся  варениками-пиріжками з лохиною. 

Ще була молода картопля та вже пішли свої кабачки, то насмажила їх з майонезом та часничком.

 

IMG_20240701_200819.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, а розкажіть, що ви готуєте в таку спеку та з відключеним світлом? Бо в мене вже голова плавиться. Холодильник на 7 годин відключається, в мене сардельки стали слизькими...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×