Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 06.06.2023 in all areas
-
2 points
Для жителів Херсонської області та м. Херсон!!! Допомога
fronya40 and one other reacted to lana19 for повідомлення в темі
Для жителів Херсонської області та м. Херсон, що евакуюються в Одесу! Отримати всю інформацію про Пункти тимчасового розміщення, де ви можете отримати прихисток, харчування, соціальний і медичний супровід, можна за телефонами, наданими міським Оперативним штабом: 048-705-48-84 067-705-84-48. Просимо поширення даної інформації Херсонці, якщо є родичи чи знайомі, які потребують житло у зв'язку з сьогодняшньою евакуацією, передайте їм інфо від одеситів: Друзі! По житлу в Одесі для тих, хто евакуюється є такі варіанти: 1. NRC на 5 днів безкоштовно (готель Оранж, хостел Дрім, всього 82 місця) контактний тел 0674200882 2. Гуртожиток Нархоза готові прийняти 200 сімей на постійне проживання ). Контакт: +380663419164 РепостОдесса! Общежитие ОГЭУ на Невского готово разместить из Херсона! У звʼязку з терористичним актом російської федерації, повʼязаним зі знищенням Каховської ГЕС, що призвело до техногенної катастрофи, Одеський національний економічний університет готовий прийняти ВПО з Херсонської області Локація: гуртожиток ОНЕУ номер 2, вул. Олександра Невського, 51А Номер телефону: +380679227714 Друзі! По житлу в Одесі для тих, хто евакуюється є такі варіанти: 1. NRC на 5 днів безкоштовно (готель Оранж, хостел Дрім, всього 82 місця) контактний тел 0674200882 2. Гуртожиток Нархоза готові прийняти 200 сімей на постійне проживання ). Контакт: +380679227714 3. Центр города, три хостела до 70 чел. +380675798777 Георгий , обязательно предварительно звонить. Поделитесь информацией с теми кому она необходима! Ще одна сім’я готова прийняти в Одесі сім,ю можна з тваринами безкоштовно. В квартирі є все необхідне номер:+380932463351 писати «Bet On Good Foundation» спільно з депутататом ВРУ Олександром Горенюком готові нагодувати 2500 людей, які зараз евакуюються до Одеси Якісні й великі продуктові набори, яких вистачить на тижневе годування сім’ї, щоб перевести дух, звикнути до нового міста та налаштуватися на ці тяжкі зміни. Допомога надається ТІЛЬКИ для тих, хто у найближчі дні вимушено евакуюється з Херсонської області. Заповніть форму за посилання і з вами звʼяжуться https://is.gd/lNSivl. - Хостел «Наша Хата Україна» надає вимушеним переселенцям тимчасове житло та харчування (обід та вечерю) БЕЗКОШТОВНО. Житло надається жінкам із дітьми або сім'ям. - Час проживання від 1-5 днів. (транзит) - тривале проживання від 7 до 30 днів (розглядається в індивідуальному порядку) Ми знаходимося в м. Одеса, Червоний провулок 11, (житло надається після телефонної розмови) Житло +380685596475 Ольга Добрый! Готов дать бесплатные автобусы, на эвакуацию людей из Херсона. Разошлите пожалуйста по группам. 0503169705 Игорь. Мешканців Херсонської області, які планують їхати до Запоріжжя і потребують допомоги та додаткової інформації, просимо звертатися за наступними номерами: 15-80 зі стаціонарних або на мобільні (061) 787 15 80; (050) 414 15 80; (067) 656 15 80; (095) 220 41 11; (067) 220 41 12. Там все оюъяснят,дадут жилье,еду,помощь и т.д Друзі, шелтер нашого БФ «Помагаєм» у передмісті Дніпра пропонує всім, хто знаходиться в зоні підтоплення після підриву Каховської ГЕС, безкоштовний притулок на необхідний вам термін. Надаємо: 1. Триразове гаряче харчування (безкоштовне) 2. Пральня 3. Душові 4. Допоможемо з одягом, засобами гігієни, побутовими речами. 5. Медична допомога. 6. Допомога психолога. Номер шелтеру: 068-607-3018 Записатися на безкоштовну евакуацію: 050-083-9874 Безкоштовний евакуаційний рейс до Дніпра та то нашого шелтеру буде відправлятися від Херсонського автовокзалу 6 червня о 21.00 І на евакуацію і в шелтер можна з домашніми тваринами. Звертайтеся -
2 points
росія напала на Украіну. Війна. россия напала на Украину. Война. путин будь ты проклят!
Олька and one other reacted to lana19 for повідомлення в темі
-
2 points
росія напала на Украіну. Війна. россия напала на Украину. Война. путин будь ты проклят!
musinka and one other reacted to РАДУШКА for повідомлення в темі
В нас було вночі дуже громко. Про жертв не пишуть. Маю надію, що люди не постраждали -
1 pointhttps://www.facebook.com/reel/276263908101312?s=yWDuG2&fs=e&mibextid=Nif5oz м.Кременчук Група допомоги https://t.me/+W8uCSHPUXcFkMzAy Друзі, шелтер нашого БФ «Помагаєм» у передмісті Дніпра пропонує всім, хто знаходиться в зоні підтоплення після підриву Каховської ГЕС, безкоштовний притулок на необхідний вам термін. Надаємо: 1. Триразове гаряче харчування (безкоштовне) 2. Пральня 3. Душові 4. Допоможемо з одягом, засобами гігієни, побутовими речами. 5. Медична допомога. 6. Допомога психолога. Номер шелтеру: 068-607-3018 Записатися на безкоштовну евакуацію: 050-083-9874 Безкоштовний евакуаційний рейс до Дніпра та то нашого шелтеру буде відправлятися від Херсонського автовокзалу 6 червня о 21.00 І на евакуацію і в шелтер можна з домашніми тваринами. Звертайтеся, репостіть.
-
1 point
-
1 point
Що ми їмо сьогодні? А що завтра?
fronya40 reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
Запекла скумбрію, зараз вже розклала по пакетам і в заморозку. Завтра поїде на дачу. -
1 point
Рагу из кабачков (рассказ-рецепт)
lana19 reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
Кабачки — прекрасный овощ. Сплошные польза и витамины, придраться не к чему, кроме как к плодовитости. Крайне жизнелюбивые ребята, могут расти без полива и подкормок. Если надо — приспособятся к песку и глине. Выживут на Марсе, пришлют ящик себя с Венеры. Круче этих зеленых спецназовцев плодоносит только антоновка, подтверждая теорию: чем несъедобнее фрукт, тем охотнее он растёт. В июне кабачки в радость. Их жарят, парят, тушат, запекают и фаршируют, морозят на зиму и даже варят варенье. В августе с кабачками ходят в гости и из гостей. Но пришедших уже незаметно проверяют в глазок — а что это у тебя за спиной выглядывает, мил друг, не кабачок ли? А, всего лишь бейсбольная бита? Тогда проходи. Ближе к сентябрю кабачки используют для декора, подпирают ими дверь, пугают кота и качают мышцы на руках. Кабачок летом — самый простой способ узнать, человек ты хороший али социофоб интровертный, есть ли у тебя друзья или же ты голос вопиющего в пустыне, а то и вовсе сирота казанская. Но если друзей и кабачков у вас слишком много, приготовьте беспроигрышное, сразу-со-стола-пропадающее, вполне-себе-диетическое рагу, которое в моей семье отчего-то называлось соусом. Итак, возьмите кабачок. 1) Посмотрите ему в глаза, спросите, как дела? Если кабачок в ответ начинает моргать, плакать и отвечать за жизнь — его есть нельзя. В такой ситуации лучше вообще ничего не есть, а сразу идти к доктору. 2) Если кабачок молчалив, оцените его возраст. Подозреваете, что видел Брежнева? Нещадно снимите с него кожу, разрежьте надвое вдоль и выньте столовой ложкой богатый внутренний мир вместе с семечками. Ежели кабачок юн и прекрасен, первые два пункта можно пропустить. 3) Нарежьте труп нашего овоща крупными кубиками. 4) Оцените лук. Он должен быть большим сочным мерзавцем, который заставит вас плакать. Назовите его именем бывшего и кромсайте аки пират медузу, периодически утирая слёзы по прошедшей молодости. 5) Чеснока отсыпьте скромно. Никогда не знаешь, как закончится день. Вдруг целоваться позовут, тогда пары зубчиков достаточно. Если вы давно и беспросветно замужем и страстные поцелуи не светят — кладите сколько душа пожелает. Чеснок можно безжалостно давить прессом, это разрешено конвенцией по правам овощей. 6) Перец болгарский должен быть красным. Так блюдо получается нарядным и хоть как-то скрасит вашу серую жизнь. А ещё перец не обязан быть молодцом. Уставший, потрёпанный жизнью представитель семейства паслёновых тоже сгодится. А вы прослывёте первосортным поваром за минимум денег. 7) Помидоры лучше взять перезрелые, бальзаковского возраста. Они обычно прячутся в дальнем углу холодильника, на нижней полке. Помойте их уважительно, не все доживают до их лет. А потом внезапно переменитесь в лице, засмейтесь адово, чтобы все коты в доме подскочили во сне, покромсайте несчастные томаты вдоль и поперёк и для верности помните вилкой, дабы кровавый сок потёк у вас по пальцам. 8) Напоследок понадобиться робкая юная зелень. Хороший пучок того, что вы любите. Уверена, что вы уже устали, поэтому порежьте зелень кое-как, для дела это не принципиально. 9) Возьмите сковороду и масло, которые вам позволяет религия. Я лично предпочитаю чугун и оливковое. Решительно обжарьте лук до мягкости, добавьте виновника нашего кулинарного торжества и болгарский перец. Когда все присутствующие на сковороде расслабятся, пригласите на сцену помидоры и соль. Накройте вечеринку крышкой, убавьте огонь и уйдите в интернет на минутку. 10) Очнитесь через три часа, откройте окна, гоняйте полотенцем дым. Успокойте кота, соседей и пожарных, купите новую кухню. 11) Повторите заново первые девять пунктов и оставьте кабачок на плите ровно на 10 минут, в конце приготовления добавьте зелень и свежий чеснок. Вкушайте рагу в горячем и холодном виде, как гарнир или основное блюдо, добавляйте в омлеты и запеканки, кладите сверху на поджаренный хлеб. Запивайте компотом, лимонадом “Буратино”, сухим белым, водкой. А если вы читаете всё это и вам ещё ни разу не подарили пузатый полосатый кабачок, стоит задуматься: что я за тварь безкабачковая и не напрасно ли я прожил это быстрое, зеленое, исчезающее в закате лето? Автор: Жанна Шульц (из интернета) -
0 pointsСвітланка, дзвонила до Нелі?
-
0 pointsЯ все думаю про те, що в головах отих недолюдей??? Щоб підірвати дамбу , від якоі ж і самі залежать??? Чи страх перед нашими ЗСУ геть видавив останні краплини мозку? Чи замість мозку там щі з помиями? Мабуть.... бо нормальній людині цього ніколи не зрозуміти.... **********(*********** Цивілізований світ не розуміє що ми воюємо з армією яка коли сере не витирає сраку, а прямо на обісрані сідниці натягує штани і ОК. Цивілізований світ не розуміє що солдати тої арміі крадуть поношені труси і пхають собі в рюкзаки щоб відвезти своїй мамі чи дружині коли виживуть. Цивілізований світ не розуміє що від тіл вбитих ними дітей вони не відчувають нічого, а крадуть з вбитих немовлят одежу та взуття щоб відправити своїм дітям. З мертвих… своїм дітям… Цивілізований світ питає навіщо вони підірвали дамбу якщо Крим буде без води, якщо їх війська на деревах. Просто згадайте що їх солдати копали окопи в радіації Чорнобилю. Просто не шукайте логіку і мозок у тих в кого усього того нема. Ю. Матвієнко
-
0 points
росія напала на Украіну. Війна. россия напала на Украину. Война. путин будь ты проклят!
musinka reacted to Справжня господиня for повідомлення в темі
Я нормально. В нас тихо. Щось Неля пропала, подзвоню їй піздніше. С*КИ вночі підірвали Каховську ГЕС! Затопляє лівий берег! Однак і Крим тепер цю воду не побачить вже дуууже довго. -
0 points
-
0 points
росія напала на Украіну. Війна. россия напала на Украину. Война. путин будь ты проклят!
Олька reacted to спокусницЯ for повідомлення в темі
💔😭 Під тонким шаром фольги - тіло дев'ятирічної дівчинки. Дитина, яка все життя жила в часи російської агресії. Сьогодні її та її маму вбила Росія. На фото її дідусь, який декілька годин сидів навпочіпки поруч з рідними, поки йому не знайшли стілець, і не хотів відходити від тіл, доки їх не забрали їх з місця трагедії. Неможливо збагнути, неможливо пробачити! Фото: Сергій Окунєв Підписатися на Telegram ТСН | Перейти на YouTube ТСН
-
Newsletter
