Перейти до вмісту

Справжня господиня

Пользователи
  • Публікації

    1 609
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Days Won

    386

Справжня господиня last won the day on 18 червня

Справжня господиня had the most liked content!

Про Справжня господиня

  • Звання
    Ветеран
  • День народження 28 червня

Информация

  • Пол
    Женщина
  • Город
    Днепр, Тополь
  • Род занятий
    писинерка
  • Настоящее имя
    Светлана

Відвідувачі профілю

Блок відвідувачів профілю вимкнений та не відображатиметься іншим користувачам

  1. Наталя, я аж монітор нюхала, як же помідорчика хочеться!
  2. Справжня господиня

    Кухонні посиденьки (балачки)

    Дівчата, я от згадала, що є така приблуда блендер-суповарка. Я зараз ще довго буду на дієт-харчуванні, мені здається, що воно для мене може бути корисне. В кого є таке, варто брати? Чи не морочити голову і просто блендером-ногою і далі робити?
  3. Справжня господиня

    Дієта для Свети

    Ну от можу вже написати, вже краще себе почуваю. Прооперували мене о 8 ранку в понеділок 15, лапароскопія, без ускладнень ТТТ. Вже на слідуючий день піднялася, променад "по калідору до хвікуса!" а в середу вже ходила по сходах без букви зю майже нормально. Лікарка сказала, що я була ну просто по підручнику з хірургії, що в операції, що після. Вигнала мене додому, щоб я не підхопила ніяку лікарняну інфекцію, син приїхав за мною і на таксі додому (Вова на роботі на 3 доби). В п*ятницю ще сину нажарила пиріжків з капустою, приїхав забрав. Почувалася дуже добре, а от в суботу почалося з горлом недобре. В мене воно боліло вже 2 місяця, то краще, то гірше, то в мене з дитинства слабке місце. Ну і на ослаблений організЬм вдарило добряче. Тем-ра, слабкість, кашель до ригачки, сон вночі сидячи в креслі, там просто відкрита рана!!! У вівторок пішла до лікаоки сімейної, понавиписувала купу, антибіотик тощо. Дві доби не могла навіть шепотіти, Вові писала на бумняжках. І от тільки сьогодні немає тем-ри, але ще не вечір. Похудала сильно, бо з тією лікарнею не їла майже нічого, не можна. Вже після операції на другий день почала потроху їсти дитяче харчування з баночок, а які ж там калорії, звідки сили брати. І зараз на жорсткій дієті мінімум місяць ще, ніяких жирів, тілько 5г вершкового масла на порцію каші чи овочевого супу. Від тої курячої грудки мене вже воротить! Всі овочі відварені протерті, на моркву і кабачки дивитися вже гидко. Спеції неможна, тільки сіль. Ніяких ягід і фруктів, тільки у вигляді компотику без цукру. Ніяких сирих овочів, ніяких салатів! Їсти треба 5-6 разів на день, ото і стою безкінечно варю-парю-запікаю-протираю. Котлетки курячі і рибні жарю на пергаменті на пательні, або жарю на воді, бо задовбалася пароварку відмивати. Знайщла в себе в морозилці шматочок лососевого фаршу грам на 200, додала хека і морського зайця, котлетки вийшли смачнющі!!! чи я вже така зголодніла? Ну і що, шо не такі пісні, згорів сарай - гори і хата! Хоч наїлася! І нічого не було, ніякого здуття чи діареї. Ну в мене шлунок завжди такий був, жарені цвяхи перетравлював! Роботу з цим жовчним втратила, там вже інща жіночка працює. Я не знаю, як далі буде, коли я зможу вийти на роботу і візьме мене назад моя хазяйка чи ні. Вона дуже добре до мене ставилася, я з нею 2,5 роки, вона мене тоді в лікарню привезла і сиділа зі мною аж до палати до 10 вечора, ще й дала мені 3 т.грн, бо я сама і Вова на роботі. Я їй потім хотіла повернути, вона відмовилася ще й насварила мене за це. Золота людина ця Юлічка Кагодій, дай їй Боже здоров*я! Отакі мої зараз діла.
  4. Справжня господиня

    Дієта для Свети

    Лівчата, мене прооперували 15, а вже ввечері 17 я була вдома. Потім їздила зняти шви. Зараз мені дуже погано, ДИКО БОЛИТЬ ГОРЛО!!! це не пов*язане з операцією, то в мене така хвлоба ще є. Підіймається ввечері Т до 38,1. У лікарки була, в легенях чисто. П*ю кучу пігулок від горла та від операції. Потім напишу, бо треба лгти, сил немає. Важу 73,2 кг проти майже 81 напочатку.
  5. Справжня господиня

    Дієта для Свети

    зважилась сьогодні вранку, за ту лікарню втратила ще 1 кг.
  6. Справжня господиня

    Дієта для Свети

    Всім привіт! Не забули ще про мої дієти? Я схудла на 4 кг (мінус один розмір), потихеньку їла вже майже все, але не вживала жирне, цукор ні в чому і все, де є біле борошно. Вже на цю п*ятницю 12.06 мала талон до свого сімейного лікаря, щоб знов перевірити всі свої показники. Але не так сталося, як гадалося. Пішла після своїх вихідних на роботу у вівторок, прорацювала весь день, а за півгодини до кінця мене так живіт скрутило, що я зрозуміла, до свого дому через дорогу я не дійду! Вову визвати не можу, він в той день пішов на свою роботу на 3 доби, більше нікого. Подзвонила хазяйці, вона була в мене через 15 хвилин, позакривала на касі зміну, закрила магазин, сигналізацію, все таке... І повезли вони з чоловіком мене по лікарнях. Прийняли мене в лікарні швидкої допомоги, під питанням панкреатит чи холецистіт. Положили мене в палату і почалося...!!! То капають до 4 ранку, то кров беруть літрами, то по всяким узі-шмузі тягають... Їсти забороняють, пити майже не можна... Дві доби!!! я нічого не їла і майже не пила. Навроді все добре, даже гастроскоп добре, знайшли камені в жовчному, завтра операція, а на ранок я пожовтіла! Ото сюрпрайз! Знову не їсти не пити, бо треба мені робити якесь хитре КТ, що в місті в нас таких апаратів мало, але мене всунули в чергу, бо я з лікарні (там насправди товпи військових!) І ось нарешті сьогодні я отримала висновок з того томографу, все в мене для операції добре, знову вливали в мене літри ліків. Лікарка відпустила мене додому до вечора неділі, бо треба буде знов капатися і робити санітарні процедури перед операцією. Отака х.йня, малята, любі хлопчики й дівчата. Далі буде.
  7. Дівчата, розбираю свою квартиру, котру пошкодила ракета. Я буду продавати цю квартиру, тому поступово позбуваюся всіх речей. Частину вже просто винесла в мішках до смітника, хай люди беруть. Частину буду забирати до себе додому і синові до його квартири. Нещодавно дісталася до великого чУмадану, де лежали мої скарби! Це дорогі імпортні і не дуже дорогі тканини, купони з прошвою, самі прошви, мереживо, навіть крій з чудової мереживної тонкої вовни (це мама не дошила собі). Є мереживо, в*язане моєю бабусею, і машинне мереживо передвоєнних часів. Якщо хто з вас ще шиє, кому потрібно мереживо чи прошви, готові німецькі білі комірці - питайте. Але тільки що дійсно цікавить, а не просто "подивитися на її хламчик". В цінах найдемо порозуміння, вишлю. Сьогодні дві години все це перемірювала і фоткала, і це ще не всі скарби.
  8. AQOXYQgPaN8yOZ8Ezae_-i8WpUFJItliZRNt34Rf3t2HH-QIrRdDCwvRe1jotJbL4f-83NmQOSlSWjdpX6_JY0T0W_zLF8x5fW_Dxzc.mp4 AQMARbaeP5bV1v_3jDGR0X8weiEcciXbCvE5AzDH5NgCUicmEwYIIa229avMpOoQ19IJLl-VhNS540u2eBlzuYzA5NJPm2URGlvmS3zle2t3hQ.mp4
  9. Ось знайшла старе фото аж 2015 року Сорт не знаю, але квітка була більше двох моїх долоней! Кущ прив*язувала до сітки рабиці, бо стебла гнулися до землі і ламалися.
  10. Боже, ну які ж гарні всі квіти! Аж пожалкувала за дачею. В мене там були два величезних куща півоній білих, ще минулий хазяїн садив років 30 тому. Квіти були величезні! А як вони пахли! Така краса!
  11. Справжня господиня

    Кухонні посиденьки (балачки)

    Я бачила таку фігнюшку ще на тому форумі. Відгуки були добрі. Ну і хапнула, Вова любить і суп з фрікадельками, і просто так тушу їх до гарнирів різних, часто роблю, просить саме маленькі. Сподобалося формувати - вмочила в воду, фаршу зачерпнула, стиснула, зайве пальцем убрала і готово! Всі однакові, невеличкі, 3,5 см діаметр. Ще купила лопатку металеву невелику, давно шукала. Бо в магазинах то силіконові, то пластик, що від гарячого плавиться, то дерев*ні, то металеві великі. А мені треба котлети перегортати, треба невеличка.
  12. Справжня господиня

    Рулетики зі спаржею беконом та сиром Камамбер

    В нас з'явилася в продажу ця спаржа. Ціна дорогувато за пучечок, не дуже її і беруть, вже два рази ціну скидували. Щось воно мені... Я краще авокадо куплю.
  13. Справжня господиня

    Кухонні посиденьки (балачки)

    Була сьогодні на базарі, скуповувалася, бо завтра на роботу. Вгледіла в бабусь, що сидять з різним зламом, отаку фігню для фрікадельок. Купила за 30 грн і вже накрутила і наморозила, був фарш на котлети. Ще купила огірочків і так захотілося малосольних! Ще й Лана тут рецептом дражнилася на днях. Але газірка в мене на роботі буде тільки завтра, а чекати нема сил. То я просто залила кип'яточком, як завжди. Добре мати гербарій про всяк випадок, от і стався у нагоді. Жопки пообрізала. Десь грам 600-700 положила. Завтра вже будуть готові!
  14. Справжня господиня

    Наше хоббі

    Таня, єто за гранью моего понимания. Честно. Я вроде и сама шью, вяжу, но ТАКОЕ..!!! У тебя талант. Ведь надо не только придумать образ, а еще и воплотить. Причем в таком миниатюрном размере! Браво!
  15. Справжня господиня

    Торт Ангел

    Я помню цей торт! От мої фотки аж 2012 року, пекла собі на день народження.
×